Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Ja mam maila z 16 czerwca, a papier do dziś nie dotarł.

Miałem podobnie, przedłużyłem ostatnio końcem grudnia 2017, dostałem tylko maila, pocztą dokumenty nie dotarły.

Ja papierowy aneks już dostałem, ale też niedawno, bo w ubiegłym tygodniu. A umowę przedłużałem jakoś chyba w drugiej połowie maja br. :roll:

Przypuszczam, że może to być związane z tym, że były błędy w aneksie po przedłużeniu umowy, który jeszcze tego samego dnia, gdy przedłużałem umowę, dostałem na maila. Sprawę związaną z tymi błędami opisywałem szeroko w innym, odpowiednim wątku. Sprawa jednak została przez Cyfrowy Polsat wyprostowana i w aneksie papierowym wszystko się już zgadza. :)

Trzy umowy przedłużałem na początku czerwca i dopiero w zeszłym tygodniu dotarły papierowe potwierdzenia. :crazy:

Mi przyszedł SMS od Cyfrowego Polsatu przed chwilą i pisze tak: Informujemy, ze od najblizszego okresu rozliczeniowego zostanie aktywowany rabat 25zl na usludze TV. Szczegoly w Regulaminie programu. A przedłużyłem miesiąc temu umowę przez DUK.

Zgodnie z nowymi przepisami CP dostarcza informacje "na trwałym nośniku". W tym wypadku jest to SMS.

Witam, mam 6 miesięcy do końca umowy. Obecnie za 79,90 zł mam Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD + Eleven + Multi + OTG + czynsz na Evo.

Umowa 15/3.

Z tego co czytam teraz jest szansa na 12/3, a coś z ceną można niżej zejść? 

Złóż wypowiedzenie, przedłuż umowę w opcji 12/3 i anuluj w ten sposób jak najwięcej miesięcy. Cena jest nie do ruszenia w dół, a nawet pójdzie 1gr w górę. ;)

Proszę o pomoc. Dzwoniłem dzisiaj na infolinię i gościu mi mówi,że wypowiedzenie mogę złożyć dopiero miesiąc przed końcem umowy. Jeżeli będę chciał obecnie przedłużyć umowę i przykładowo dobrać kanały z ligą mistrzów to cena wzrośnie o 10 zł. Teraz posiadam pakiet Premium max za 90 zł. Interesuje mnie jedynie Eleven, liga mistrzów i comedy central. Da się coś z tym zrobić żeby zmniejszyć kwotę abonamentu.?

Musisz złożyć wypowiedzenie "z końcem okresu podstawowego" i wtedy próbować ale cena nie jest najgorsza jak za premium max możesz zejść pakiet niżej "fomilijny max hd + film hd+ sport Hd + elewen+ polsat sport premium  za 85-90zł zależy ile Ci zostało do końca umowy.   

Ja za ten pakiet płacę 70,a po 7 miesiacach 80 i to z Evoboxem. Ale za to umowa na 3 lata. Myślę że możesz coś wynegocjować ale z DUK. Mają lepsze oferty niż APS zwłaszcza po wypowiedzeniu.

->Adamtv

Wszystko zależy, kiedy kończy Ci się umowa. Napisałeś, że posiadasz pakiet Premium Max, ale on kosztuje 100 zł, więc może masz sam Premium za 90zl?
Przy wypowiedzeniu umowy możesz dostać ofertę na 24/6. I jeżeli nie zależy Ci na HBO to możesz dostać Familijny Max HD+ Sport + Film + Cinemax + Eleven + PSP + OTG w cenie 80zl.

Wypowiedzenie możesz złożyć 6 miesięcy przed końcem.

Wypowiedzenie można złożyć nawet w dniu zawarcia umowy. Ważne jest określenie jego terminu a nie data złożenia.

Ja płacę 95 zł, ale to dlatego ze mam aż 3 multiroom, Pakiet cały sportowy + Liga Mistrzów, Eleveny itp. I tak to nie jest zła suma :). W porównaniu do Telewizji w Netii to luksus.

Edited by Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). To nie jest wątek o Netii.

Do mnie dzwonili wczoraj z DUK, mimo iż nie składałem żadnego wypowiedzenia. Pan oświadczył, że z końcem roku kończy mi się umowa i chciał coś zaproponować, ale jak mu powiedziałem, że lepsze warunki maja nowi klienci, a o obecnych się nie dba, pomimo że posiadam pakiet Max i że zastanawiam się nad zmianą dostawcy to Pan szybko podziękował za rozmowę i powiedział, że będą dzwonić pod koniec roku. 

Edited by Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Czyli na chwilę obecną nie miał nic ciekawego do zaoferowania, co by mogło cię rzucić na kolana i krzyknąć "biorę".

Witam, mam 6 miesięcy do końca umowy. Obecnie za 79,90 zł mam Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD + Eleven + Multi + OTG + czynsz na Evo.

Umowa 15/3.

Z tego co czytam teraz jest szansa na 12/3, a coś z ceną można niżej zejść? 

Złóż wypowiedzenie, przedłuż umowę w opcji 12/3 i anuluj w ten sposób jak najwięcej miesięcy. Cena jest nie do ruszenia w dół, a nawet pójdzie 1gr w górę. ;)

A jaka cena abonamentu była by gdybym dodał LM? Ewentualnie zamienił Elven na LM.

Witam, 

Rodzicom umowa kończy się za dwa miesiące, wypowiedzenie mają złożyć dziś. 
Obecnie Pakiet Familijny Max HD z multiroom'em za 59.99.

Proszę o podpowiedź, co można uzyskać w tej cenie, ile m-cy darmowych. 
A może da radę dorzucić Eleveny zbytnio nie podnosząc kwoty abonementu ?

Czołem,

mam umowę do stycznia 2019 (jeszcze 5 miechów), dzisiaj złożyłem wypowiedzenie. Pakiet: Familijny Max HD + Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO + EVOBOX.

Poradźcie, proszę, o co się upierać, gdyby dzwonili.
Z góry dzięki za podpowiedzi :)

Witam. 9 miesięcy do końca umowy 15/3  Pakiet Premium Max. Rozumiem że dalej nic się nie zmieniło i chcąc obejrzeć mecze Ligi Mistrzów i uzyskać dostęp do programów PSP  musze aneksować umowę na kolejne 29 miesięcy?

Edited by Mr. Orbita
Przeniesione do wątku dot. umów.

Dzięki za pomoc. Poczekam na bardziej rozsądną ofertę. Aneks na 36 miesięcy jest dla mnie nie do przyjęcia. 

Obecnie jestem już na umowie bezterminowej. Posiadam PremiumMax z 2x multiroom i dzięki SmartDomowi płacę 75zł. I jak dobrze wyczytałem i rozumiem to nie ma szans aby w takiej podobnej cenie ugrać jakikolwiek pakiet z HBO, Eleven (te kanały to dla mnie podstawa) i dodatkowo PSP?
Dodam, że nadal zależy mi na 2xmultiroom.

Edited by wojtekmedia2