Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

No właśnie,czyli można dostać kolejną 12/3 jeśli obecnie ma się również 12/3 ?? bo chyba nie do końca jest to jasne. 

Barti, nie wiem jak to dokładnie jest ale, bodajże na jednej z poprzednich stron było pisane, że można brać po sobie umowy 12/3. Sam nie sprawdzałem, bo czekam na rozwój wypadków z LM, a poza tym do końca bieżącej 12-miesięcznej umowy zostało mi 7 miesięcy.

Do tej pory był "przeplataniec", czyli raz umowa na 12 miesięcy, potem następna na 15 miesięcy i dopiero wtedy kolejna mogła być znowu na 12 miesięcy. W każdym przypadku po 3 miesiące gratis.

Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Ostatnio przez dłuższy czas nie było mnie na forum i nie śledziłem na bieżąco ofert. :?

Jednak jakoś nie chce mi się wierzyć, aby po 12-miesięcznej umowie można było zawrzeć kolejną również na 12 miesięcy. :shock: To jest zbyt piękne, aby było prawdziwe. :> Z tego, co kojarzę, taka sytuacja może być możliwa np. jedynie w sytuacji złożenia wypowiedzenia umowy z powodu usunięcia jakiegoś kanału z oferty platformy.

Ja dostałem pod rząd 12/3.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

A kiedy to było? Kiedy wypowiadałeś swoją umowę?

Jakoś w maju.

Edited by Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.

Tak ze dwa tygodnie temu.

Edited by Barti

Hmm, to bardzo ciekawe. Do tej pory taka możliwość była jedynie w przypadku złożenia wypowiedzenia umowy z powodu usunięcia jakiegoś kanału z oferty. A ja nie przypominam sobie, aby w ostatnim czasie wyleciało coś z oferty Cyfrowego Polsatu. :roll:

Czekam jeszcze, aż @swojadroga potwierdzi, bądź zdementuje te rewelacje. ;) Bo coś ciężko mi uwierzyć w tak dogodną ofertę... :? :roll:

Było potwierdzenie kilka postów wcześniej.

Edited by Barti

OK, już znalazłem. :>

Skoro tak to teraz wygląda, że można wziąć dwie umowy typu 12/3 jedna po drugiej to, gdy przedłużałeś teraz niedawno tę swoją umowę to ile miesięcy pozostało ci do końca poprzedniej? Czy nowa umowa anulowała miesiące pozostałe do końca poprzedniej umowy?

7 do końca.

Edited by Barti

Ooo, i to już przy siedmiu miesiącach pozostałych do końca poprzedniej umowy otrzymałeś nową? Z tego, co kojarzę, oferty przedłużeniowe zaczynają się pojawiać, gdy do końca umowy pozostało jeszcze 6 miesięcy. :roll:

Czy ta nowa, druga z rzędu umowa typu 12/3, "skróciła" tę twoją poprzednią, tzn. czy miesiące pozostałe z tej poprzedniej umowy zostały ci wówczas anulowane? Bo to jest też ważne!

Tak, zostały anulowane. Od 23 maja wchodzi nowa umowa.

Edited by Barti

OK, rozumiem. Dzięki za informacje. :)

:idea: Jednocześnie proszę cię o wyłączenie w aplikacji Tapatalk automatycznego dopisywania do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Piszę to tutaj w poście, bo widzę, że w ogóle nie reagujesz na moje wielokrotne już notki informacyjne przy twoich postach w tej sprawie. Te dopiski nie są tutaj na forum tolerowane i traktowane są jako zaśmiecanie forum.

Hmm, to bardzo ciekawe. Do tej pory taka możliwość była jedynie w przypadku złożenia wypowiedzenia umowy z powodu usunięcia jakiegoś kanału z oferty. A ja nie przypominam sobie, aby w ostatnim czasie wyleciało coś z oferty Cyfrowego Polsatu. :roll:

Czekam jeszcze, aż @swojadroga potwierdzi, bądź zdementuje te rewelacje. ;) Bo coś ciężko mi uwierzyć w tak dogodną ofertę... :? :roll:

@Swojadroga nie pracuje w DUK a i w punkcie też nie posiada takich ofert sa tylko 15/3.Więc też moze nie mieć pewności co do ofert 12/3 jedna po drugiej.

Jeśli coś, mogę wstawić potwierdzenie warunków kontraktu.

Edited by Barti

Kolega ma umowę do 14 czerwca,lecz nie wysłał wypowiedzenia. Teraz ma pakiet rodzinny za 19,90 zł. Chciałby mieć pakiet że sportem + ewentualnie Eleven oraz mulitiroom. Jaka ofertę może ugrać?? Wypowiadać umowę i płacić karę czy wyrwać coś bez wypowiedzenia?

Jaką niby karę?Pisać wypowiedzenie bo umowa juz dawno powinna być nowa.Z Eleven i MR tak przyjemności będzie kosztowała spowi więcej niestety.

Jakiś czas temu była dobra oferta.Ten najniższy pakiet Rodzinny z opcją Eleven i CINEMAX.Jakieś 10 miesięcy temu.Cena jak dobrze pamiętam 29,90 (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Eleven,CINEMAX ).

Familijny HD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports HD (50zł) -> Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD (30zł) jest dostępne we wszystkich długościach umowy i standardowych promocjach.

Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Pakiet Cinemax HD + Eleven Sports HD za 80zł -> Familijny MAX HD + Pakiet Cinemax HD + Eleven Sports HD za 60zł, w standardowych promocjach i wszystkich długościach umów.

Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + pakiet VOD za 80zł -> Familijny MAX HD + FILM HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD za 70zł, w standardowych promocjach i wszystkich długościach umów.

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD za 50zł w umowie 24/3. Do tego dobierasz na czas nieokreślony Pakiet Eleven Sports HD za 15zł z pierwszym miesiącem gratis.