Jump to content
koteczek19

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

Recommended Posts

Aha no właśnie coś przód mi bardzo podobny się wydał...czyli niema co tylko brać 400....chyba ze z nagrywarka cos zaproponuja za dopłatą.....Ale generalnie oferta kanałowa warta uwagi mam rozumieć...

będziesz miał kilka miesięcy za darmo to za co teraz płacisz prawie 60 zł. + HBo jeszcze gratis i kanały HD, nie ma się nad czym zastanawiać. jak tak dalej się będziesz zastanawiał to dekoderów zabraknie, 7200 i 7400 nie są obecnie dostępne przy przedłużeniu umowy.

Czy można podpisać porozumienie na pakiet Hd w aps? Jak tak to po jakim czasie będą dostępne te kanały? Proszę o info.

Witam. Nie wiem czy to konkretnie taki temat na takie pytania, ale lepszego nie znalazłem. :D

Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć, czy na kanale TV4 są pokazywane mecze siatkówki - chodzi mi o Plusligę, Plusliga Kobiet mnie nie interesuje ?

Jeśli tak to w jakim wymiarze ?

Czy jeśli na Polsacie Sport są mecze przeważnie w soboty i niedziele, to dokładnie dwie transmisje są też w TV4 ?

Czy jeśli zdarza się, że mecze na Polsacie Sport są w piątek, sobotę i niedzielę, to w TV4 też przez 3 dni czy tylko np. w sobotę i niedzielę, bez piątku ?

Czy na TV4 są jakiekolwiek mecze Ligi Mistrzów siatkarzy ?

Czyli w skrócie : jak dokładnie wygląda siatkówka - Plusliga i LM - w TV4 ?

W TV4 są transmisje spotkań ligowych w soboty i niedziele. Niestety nie ma Ligi Mistrzów która gra w tygodniu.

Czyli mam rozumieć, że w TV4 są mecze w weekend, bez piątku (nawet jeśli na Polsacie Sport jest wtedy transmisja), mecze są na żywo tak jak w PSport, Ligi Mistrzów nie ma w ogóle.

I najwyżej jeden mecz ( na PS i PSex można czasami trafić nawet i trzy spotkania)

Witam mnie Cyfrowy Polsat zaskoczył wczoraj a mianowicie?

Ja czekam na dekoder HD PVR już od półtora miesiąca i wczoraj odeprałem to konsultantka już wzięła mnie przeprosiła ze tak długo ja czekam i mi zmienili ofertę na lepsza oto ona.

4 miesiące odbiór Pakietu Familijnego oraz Pakietu Relax Mix + HBO, 10 miesięcy kanałów Cinemax oraz 3 miesiące Pakietu Super HD i kanału HBO HD w prezencie..

A pakiet Cinemax maja odkodować mi dopiero w nowym dekoderze a dzisiaj ja sprawdzam tak przez przypadek patrze a oni mi odkodowali :brawo::brawo:

mi dali następującą ofertę : 24miechy , 3miechy hd free, relax mix 3 miechy free, 15pln za udostępnienie echosia 7400. po 3 miechach familijny Co myślicie?

tylko z

mi dali następującą ofertę : 24miechy , 3miechy hd free, relax mix 3 miechy free, 15pln za udostępnienie echosia 7400. po 3 miechach familijny Co myślicie?

tylko z

dodam że umowę uzgodniłem na początku stycznia i do dzisiaj nie mam dekodera, jak sądzicie można coś jeszcze wywalczyć? obiecali dekoder w ciągu 3tygodni

Kończy mi się umowa i za 10dni wysyłam wypowiedzenie, tak aby łatwiej było z nimi negocjować nowe warunki.

Czy są jakiekolwiek szanse na wynegocjowanie:

:arrow: Familijny + Sport (gratisowy pakiet sport na całą umowę)

:arrow: Familijny + Sport + Pakiet HD (gratisowy pakiet sport lub HD na całą umowę)

:arrow: MiniMax w cenie Mini

ja już czekam na niego od polowy grudnia i jeszcze nie mam :)

a naciskałeś ich jeszcze? dzwoniłeś, wysyłałeś maile? może trzeba ich trochę przydusić :read:

ja im wysłałem dość ostrego maila w piątek, ciekawe czy coś odpowiedzą?

Ja nadal czekam. Od 02.12.2009. Naciskałem, dzwoniłem, wysyłałem maile... Już na pewno nie zadzwonię. [beep]**ę.

Co proponuja w tej chwili dla abonentow MiniMax za przedluzenie oferty ? Zalezy mi na PS ?

Zapomnij.

Więc będzie trzeba samemu zawrzeć "porozumienie" z Echostarem 717 w prepaidzie, który gdzieś sobie leży.

Chyba można być rozrzutnym i wydać 5zł więcej nie wiążąc się umową :mrgreen:

Echostar: Familijny + Sport w prepaidzie - 56,80zł

Samsung: Familijny + Sport na nieokreślony - 53,80zł

Samsung: Familijny + Sport w okresie dodatkowym - 51,80zł

a naciskałeś ich jeszcze? dzwoniłeś, wysyłałeś maile? może trzeba ich trochę przydusić :read:

ja im wysłałem dość ostrego maila w piątek, ciekawe czy coś odpowiedzą?

Tak naciskałem dzwoniłem co tydzień i później e-maila napisałem to powiedział mi konsultant że odebrał mojego e-mail i ze ta sprawa ruszy.

Ale przed tym e-mailem to mnie robili w konia mówili że już wysłali mi dekoder a za tydzień dzwoniłem to mówili ze nie wysłali jeszcze.

Ich cza przyciskać to wtedy może zaczyna wysyła ile to poświeci 1 dzień na wysyłanie chociaż 5 dekoderów tak codziennie

Co proponuja w tej chwili dla abonentow MiniMax za przedluzenie oferty ? Zalezy mi na PS ?

Najczęściej to umowa na 2 lata. Pierwsze 3 miesiące pakiet MiniMax za darmo i w tym 2 miesiące pakiet familijny gratis. (jednym słowem słabizna)