Skocz do zawartości

POLSAT TO JEDNA WIELKA POMYŁKA


jan24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Racja!!! W Cyferce by nie było dopuszczalne takie coś aż do takiego stopnia! No, ale CP to polska marka a C+ to już poważna sprawa, spółka CANAL+ Cyfrowy | Francja :D:lol: Bardzo mi się podoba CTA w C+. Konkretnie, uprzejmie i szybko konsultanci pomagają mi i nie ma takiego bałaganu jak w CP!! A Cyferka zmienia siedzibę i jeszcze bardziej porządnie Cyferka Będzie wyglądać

:D Pozdrawiam :wink:

 

 

 

CYFRA+ :D

 

Edycja Burli: Wyrzucone zbędne cytowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj klejny raz sie pzrekonalem jaki polsat ma balagan :/ dzwonie do nich bo czekam juz ponad tydzien na druki do zaplaty, tydzien temu mily pan mowil mi ze zostaly wyslane wczoraj tj.30 styczen 2007 , dzwonie przez momentem bo nadal nie mam tych drukow!

 

A czy tak trudno iść na pocztę lub do banku wsiąść druk na przekaz uzupełnić i opłacić abonament. Widocznie większość ludzi to lenie a jak wiadomo leń nic nie robi cały dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj klejny raz sie pzrekonalem jaki polsat ma balagan :/ dzwonie do nich bo czekam juz ponad tydzien na druki do zaplaty, tydzien temu mily pan mowil mi ze zostaly wyslane wczoraj tj.30 styczen 2007 , dzwonie przez momentem bo nadal nie mam tych drukow!

 

A czy tak trudno iść na pocztę lub do baku wsiąść druk na przekaz uzupełnić i opłacić abonament. Widocznie większość ludzi to lenie a jak wiadomo leń nic nie robi cały dzień :wink:

 

A czy ty tylko zauwazyles wzmianke o druczkach? bo moim zdaniem bylo to mniej wazne, pozatym jesli ktos z CP mowi mi ze juz zostaly wyslane to tak byc powinno prawda?? jesli nie bylbym taki dociekliwy i jesli nieupominalbym sie o te druczki to CP zarobilby na mnie 35zl a razcej ja bym starcil 35zl przez to ze pracuja tam takie osoby i przez to ze maja tam taki porzadek:/ i ne mow mi ze jestem leniem tylko wymagam od CP uczciwosci i profesionalizmu, i ja przynajmniej umiem sie o swoje upominac ty poszedlbys na poczte zwila druki i zapacil im 35zl wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrezygnuj z CP i twoje życie będzie bezproblemowe bo jak przez to masz stracić zdrowie to jest to bez sensu.

 

Smiesza mnie takie wypowiedzi chlopie bralem CP place za to i chce zeby oni widzieli tez KLIENTA a nie tylko jego kase rozumiesz?? dlaczego 3 osoby powiedzialy mi cos innego? i rezygnuje z CP nie martw sie o mnie i mje zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosząc sie do ww. postów tak to jest ja człowiek sugeruje sie tylko ceną......

 

 

Boże, czy Ty nie rozumiesz co się pisze? Napisałem, że WIEDZIAŁEM CO BIORĘ, ale nie spodziewałem się takiej obsługi klienta.

PS. Ja też jeszcze nie dostałem odpowiedzi od Federacji Konsumentów- mam nadzieję, że się doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zakupiłem CP miałem 7 programów w tym 2 czeskie i g... w Tv. a teraz mam od ponad 2 miesięcy CP i większość programów i tak nie oglądam

bo jak widzę hłam typu : ESPN CLASSIC SPORT, EXTREME SPORTS, FOX LIFE, ZONE ROMANTICA, KINO POLSKA, JETIX, JETIX PLAY, TVN 24, TVN METEO, TV BIZNES, TVP KULTURA, TYP POLONIA, DISCOVERY CIVILISATION, DISCOVERY SCIENCE, ZONE REALITY, TVN TURBO, POLSAT ZiU, TVN STYLE, MANGO 24, ITV, POLONIA 1. i coś by się jeszcze znalazło !!

 

Ja optuję za opcją pojedynczą, czyli płacę tylko za niektóre kanały a nie za wszystkie !! CP zrobiłby ceny każdego programu jak towar w sklepie i każdy móglby sobie zakupić to co chce. No ale wtedy zapewne 99% wymienionych przeze mnie kanałów nikt by nie wybrał. No ale to nie moja wina że ktoś stworzył taki hłam !!

 

Najlepsze programy to sportowe, muzyczne, AXN -y, Zone Europa, Zone Club, Animal Planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. Viasat oferuje sieciom kablowym karty z samymi kanałami Viasat History i Viasat Explorer. A Polsat czy C+ dają sieciom karty na których cały pakiet chodzi. Czyli nasi się lenią. Pojedyncza sprzedaż kanałów jest jak najbardziej możliwa. Wystarczy tylko chcieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu 2006postanowiłem zakupic sobie CP jako kolejną platformę do domu.

Był to koniec września, początek pażdziernika. Kupiłem pakiet mini. Dekoder zamówiłem na infolinii. Po dwóch dniach przyszedł. Zona odebrała. I to był błąd bo dostałem inny niz zamówiłem. Potem powiedzieli mi, na infolinni ,że wysyłają jak leci i nie mogłem zamówic sobie np. Echostara. Po tygodniu zadzwoniłem do nich , prosząc o zwiększenie pakietu z Mini na Relax Mix. Dostałem odpowiedź ,że tylko po podpisaniu nowej umowy moga to zrobić. Ok, poprosiłem więc o nową umowę. Był 10 pażdziernik 2006. Czekałem tydzień dwa miesiąc, Wykonywałem dziesiątki telefonów do nich i nic. W końcu wk... ny do maksimum wysłałem list do przezesa tej firmy. Wyobraźcie sobie włączyli mi Relax Mix w ramach przeprosin za free. Ale radość trwała krótko. Umowa nie dotarła dalej . A programy zgasły. Dzwonię wysyłam faksy jest styczeń, Unikają odpowiedzi , programów nie mam. 18 stycznia 2007 dotarła az trzy umowy. Odesłałem 20-go stycznia za potwierdzeniem odbioru priorytetem. Dzisiaj jest 5 luty na infolinii mówią wyobrażacie sobie ,że umowy do nich nie dotarły ŻADANA. Wyobraźcie sobie przez 15 dni, dwie wysłane umowy nie dotarły ,Priorytety!. W piątek wysłałem gruba koperte z listami mejlami kopiami umów do pana prezesa ponownie. Do dzisiaj nie mam pakietu Relax Mix . Kilkanaście minut temu dzwoniłem ,mówią że umwa nie dotarła ale konsultant przyjął moją prośbe o włączenie Relax Mix. Założe się ,że nie włączą bo to standardowy teks który kliepią za każdym razem. Każdy konsultant mówi takie bzdury, a potem następny mówi ,że móusiałem źle zrozumieć . I to ja wychodzę na idiotę.

Zaznaczam ,żę mam oprócz tego g CP jeszcze dwie inne platformy w domu. W żadnej z nich podobny skandal sie nie zdarza.

Ja rozumiem wszystko , dużo klientów , bałagan organizacyjny, ale przecież są faxy , skoro poczta wg. nich źle działa. No to jest poprostu skandal. Pakiet mozna zmienić od reki tak jak to robi n-ka czy C+ . Mamy 21 wiek kochani Polsatowcy.

Chciałem ogłądać MS w siatkówkę nie mogłem , Mś w piłkę ręczną tez nie.

Nie będę wchodził w spory dotyczące zawartości programowej platform bo to kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje. Ale ,żeby tak lekceważyć klienta. Pokażcie mi innego operatora np telefonii komórkowej , który przez 4 miesiące . 120 dni podłącza klientowi komórkę. Chyba każdy zabiłby go śmiechem. Na faxy nie odpowiadają lekceważą je , na mejle też listy do przezesa są wywalane do kosza. Wyjątkowo swoisty sposób obsługi klienta.

Tyle mam do zakomunikowania . Czytam grupy dyskusyjne i wiem ,że nie jestem jedynym takim przypadkiem. Jeżeli ktoś jest zainteresowny lekturą mojej korespondencji z tą firmą zapraszam , A może znajdzie się dziennikarz lub prawnik , którego zainteresuje temat.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam na polsat sposób, poprostu wysyłamy dekoder do producenta z opisem np. brak możliwości aktywacji pakietu ,prosząc o sprawdzenie sprzętu bo według was jest on wadliwy

lfm -wyslij ten dekoder do producenta wraz z kopiami umów i kopią nadania listu poleconego ,jak ci przyjdzie nadal nie aktywny wyślij jeszcze raz aż do skutku

ty i tak dostaniesz dekoder zastępczy z full pakietem a jak więcej osób to zrobi :!::!:

to wkurzą sie tylko trzy osoby

P.Solorz-bo podnisie kurier abonament za przewóz dobrych dekoderów :lol:

KURIER- więcej roboty

PRODUCNET DEKODERÓW -"PŁACI ZA KURIERA" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY WIĘCEJ POLSATU ! LUDZIE NIE BIERZCIE BADZIEWIA !!!!!!

 

Mam CP od grudnia 2006. Decydowałem sie przez 1,5 roku. Kupiłem bo jest najtańszy. Miałem wziąć tylko familijny, ale pokazali mi ulotkę i przekonywał mnie że relax mix sie opłaca BO SĄ CINEMAXY, 2 SUPER FILMOWE KANAŁY. Pomyślałem że chociaż TE cinemaxy - można oglądać jako takie filmy...Niby taki odpowiednik HBO...

 

:idea: Po miesiącu oglądania już się poznałem.

Płaci sie za kupe kanałów na którym lecą seriale a na cinemaxach leci jedo prze drugie to samo, 90 procent filmów co już oglądałem, chasiarstwo !!!

:D A tu niespodzianka ! po 1,5 miesiąca już nie ma cinemaxów ! :D

 

No pewno... no bo nie ma ich w umowie :?

 

A co z innymi kanałami których też nie ma ?

 

Może zaproponujmy nowy pakiet no np. na TVN TURBO - za 50 groszy !!!

 

Albo pakiet BABCIA MIX - same seriale wenezuelskie - ZE ZNIŻKĄ DLA EMERYTÓW ! :shock:

 

ŚWIĘTA ZASADA: NIE KUPOWAĆ NIC NAJTAŃSZEGO !!!!!

 

P.S.

ALE CP I TAK MA Z TEGO KASE !

Cała nasza polska gospodarka się na tym opiera.

Kto nie kombinuje ten nie zarobi.

 

I bedą następni co sie dają naciągnąć a potem przejrzą dopiero na oczy...

Starczy że każdy podpisze raz z nimi umowę i nawet nie przedłuży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...