Skocz do zawartości

POLSAT TO JEDNA WIELKA POMYŁKA


jan24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu też ktoś był na forum taki jak @sajmon.

Pamietam go b. dobrze.

Teraz ma CP i juz nie głosi swoich teorii.

Zresztą jest na forum do tej pory tylko nie bede pokazywał palcami.

 

 

PS.

nie jestem na forum od sierpnia 2006 jak wskazuje to moj profil, wczesniej byłem pod innym nickiem - niestety zapomniałem nicka i hasła, po tym jak straciłem dane na HDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to może i dobra oferta,ale jako że CP stał się platformą z największą liczbą abonentów to mógłby się postarać o wzbogacenie oferty o atrakcyjniejsze programy.A tak wygląda na to że zmamił naiwniaków(w tym mnie) w większości wybierających CP ze względu na cenę i dodatkowo kanały cinemax w Relax mix, a teraz sprytnie wpuścił ich w maliny.Jak chcesz to dopłać a będziesz miał Cinemaxy(praktycznie to jeden kanał chyba że Cinemax 2 potraktuje się jako recorder).Ja dla cinemaxu nie zamierzam dopłacać i mam nadzieję ,że ten przekręt będzie mógł stanowić podstawę do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ofertę cyfrowego polsatu to mają ubogą oferte kanałów muzycznych do porównania z cyfrą+ bo cyfra oprócz MTV Polska i VH1 , ma MTV2, TraceTV i MEZZO. a N ma MTV2 oprócz MTV Polskai VH1 Polska. JA BYŁBYM ZADOWOLONY GDYBY DALI NA CP np. MTV HITS , VH1Classic lub MTV2 Co o tym myślicie??? piszcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mareczek7: Co się tak strasznie rozbijasz! Rany boskie temat robisz, to jeszcze w każdym innym napisz. Mnie też troche przeszkadza że jest tak mało kanałów muzycznych ale się wszędzie nie rozbijam o to. Poczytaj temat Nowości Cyfrowego Polsatu (ten zamknięty już) to doczytasz się że ja też poruszałem ten temat i było nawet kilka odpowiedzi.

 

Cierpliwości człowieku. I ja to mówie, cóż bywa...

 

Pozdrowienia dla wszystkich

 

Może wyręczę moderatora: :) Nie pisz wielkimi literami bo wielkie litery to krzyk!

 

Aha wiem że skierował Cię tu moderator, ale ciągle mamy pilnować porządku, więc pilnuję. lol Temat już był wałkowany... więc znowu mamy pisać to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(skoro zostal zamkniety, to jeszcze raz...)

 

Hi,

 

w dobie kiedy wszyscy mowia o HD-TV, Polsat Cyfrowy nadaje sporo swoich kanalow w rozdzielczosci mniejszej jak PAL, czyli ponizej 720x576. Jak ogladam TVP1 czy tez TVP2 to robi mi sie az niedobrze. Inne kanaly, tez nie osiagaja PAL'u, takie jak np. Cinemax. Cos takiego, to przeciez w chwlil obecnej sredniowiecze! Wiecie jak to wyglada na duzym HD-TV? Kaszana!

 

Ciao

Misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano oglada. Ja mam tylko Mini-Abo, bo zadnego z tych kanalow (TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV4 itd.) nie moge odbierac normalnie (siedze na obczyznie). Zeby byc na biezaco z tym co sie dzieje w kraju, wzielem sobie maly Polsacik. Tyle ze jestem zaszokowany z jaka tragicznaj jakoscia sa nadawane niektore kanaly. Za to musz przyznac, ze obraz z TVN jest rewelacyjny. Taki dobry sygnal PAL, to zadko kto nadaje! TVP1 i TVP2 w pakecie Cyfry+ sa nadawane w pelnym PAL'u i obraz jest dobry. Tylko Polsat cos tam kreci.

 

Ciao

Misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestescie pewni ze sygnal pobierany jest z anteny naziemnej? Jeszcze nigdy nie udalo mi sie zobaczyc przerwy technicznej spowodowanej konserwacja nadajnika.

 

Zreszta patrzac na cyfrowe kanaly TVP (polonia, kultura) to ich jakosc tez znacznie odbiega od standardow techniki cyfrowej. Jesli porownuje np wiadomosci z TVP1 i TV Polonia z platformy polsatu to szczerze mowiac najlepsza jakosc mam ze swojej dachowki.

 

Wracajac na chwile do programow muzycznych w ofercie polsatu. Wiazalem z tymi programami spore nadzieje, bo lubie ogladac klipy. Ale te programy mocno sie zmienily (ostatnio ogladalem je jakies 10 lat temu) Co wlacze to nie ma muzyki tylko ciagle gadanie, wywiady i inne. klipow jak na lekarstwo zwlaszcza na MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście długo nie oglądałeś MTV skoro spodziewałeś się muzyki, bo z muzyki to tylko M w nazwie im zostało i to już od dość dawna...

Najwięcej muzyki posłuchasz na Viva, która jest free w dodatku.

Szkoda że w Polsce nie ma TMF która w innych krajach przejęła 'muzyczną funkcję' MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie oglądam program „Piotr B. przedstawia”. Tak niechlujnie zmontowanego programu nie widziałem w żadnej polskiej telewizji, nawet w stacji ojca dyrektora. Różnica dźwięku między monologiem artysty kabaretowego a chórkiem jest taka jak między normalnym programem a reklamą. Żeby tego słuchać trzeba trzymać palec na pilocie i co chwilę zmieniać poziom dźwięku. Makabra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...