Skocz do zawartości

POLSAT TO JEDNA WIELKA POMYŁKA


jan24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi kolego mh_misiek , na n-kę narzekali bo to był jej początek,i rzeczywiście dała ciała , a CP działa od wielu lat i w obsłudze klienta nie potrafi nic poprawić. A takie olewanie klienta jak naprzykład ma miejsce w mopim przypadku w rzadnej innej platformir nir mam miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie ,że nadajemy na róznych falach.

Prowadzę małą firme handlową zatrudniam tylko 30 osób ale, zadnemu klientowi nie powiedziałem jeszcze. Jak sie panu nie podoba to prosze z stąd wyjśc.

interes prowadzi się po to by zarabiac pieniądze na zadowolonych klientach.

Ja żądam tylko od CP aby za moje pieniądze prawidłowo mnie obsługiwał bo mam ochote na zakup ich oferty. A oni zachowują się w tym cytacie

" nie mamy pańskiego płasza , I , co nam pan zrobi ?"

A ponieważ nie znacie moich kłopotów z nimi trudno tu dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapytać, jaka jest jakość obsługi klientów? Przecież zawsze Ci powiedzą, że dobra! Co do oferty- nic nie mam, wiedziałem co biorę. Denerwuje mnie tylko to, że przysłali mi rachunek za styczeń wczoraj, nie przedłużyli terminu płatności, nie odpowiadają na maile, nie da się dodzwonić na infolinię, nie przysłali mi porozumienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja rada tak że trzeba zawsze czytać umowy przed podpisaniem ewentualnie zapytać dystrybutora gdy mamy jakieś pytania aby później nie było rozczarowań i nerwów.

 

a z ta rada sie nei zgodze - TYLKO umowa, czego jestem przykladem, nie doczytalam a dystrybutor powiedzial mi nieprawde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już w jednym z innych postów napisałem że polsat nadaje się do ukarania przez UOKiK za obsługę klientów :!::!::!:

ale mam dobą wiadomość dla polsatu :?::?: niedługo zaczną tracić liczbę abonentów,ponieważ osoby które wziąły polsat zaraz po piractwie tej platformy zaczną wypowiadać umowy i abonament za 9.90 ich nie uratuje :wink:

pozatym jak dzwonicie do BOK polsatu zapisywać z kim i o której się rozmawiało osoba tam pracująca ma prawo się przedstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam w 100% ze CP t porazka, maja gdzies klientow licza sie tylko ich pieniadze.

 

Również tak uważam!!! No ale co do tych pieniędzy to akurat CP groszem nie śmierdzi! Ale racja, być może chodzi Ci o to, że chcą mieć jak najwięcej zysków DLA SIEBIE i tylko to stawiają na pierwszym miejscu. Pozdrawiam :D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jeszcze cikaw co polsat by zaproponował abonentom pakietu mini gdyby tvn orza tvp zabronili nadawania swojego sygnału

 

tvn-niby ma podpisaną umowe z polsatem ale zawsze mogą stwierdzić że dla nich bardziej może być opłacalne zerwanie umowy niż nadawanie na platormie polsatu

 

tvp- nigdy nie podpisała umowy z polsatem i nigdy nie zgadzała się na obecność na platformie polsatu,obecnie mają tylko podpisaną umowe z platformą N

 

jestem ciekaw czy polsat gwarantuje obecnosc tych kanałów na swojej platformie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sprawie cinemaxow tez napisalem do federacji konsumentow i rowniez oczekuje na odpowiedz. Zabrac kanaly bez uprzedniego poinformowania abonenta (listownie). Przeciez kazdy moze napisac w internecie co sie mu podoba chodz byly to sprawdzone informacje ale ja takowej nie otrzymalem. Mam nadzieje ze FK niemi sie zajmie. Co do tego to jest nas juz 2 ktorzy wyslali mail do nich czyli wiedza ze niejest to 1 osoba. Jezeli dostane odpowiedz to cala ja umieszcze na forum. A tak apropo to czy ktos juz kiedys do nich pisal? jesli tak to ile czekaliscie na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic ci to nie da bo w umowie wyraźnie pisze, że Cinemax i Cinemax2 nie wchodzą w skład pakietu Relax Mix. Były ona w pakiecie RM na zasadzie promocji. Z tej umowy przeczytasz również, że kanałami które wchodzą w skład pakietu RM są: Polsat Sport Extra, Extreme Sports , ESPN Classic Sport ,EUROSPORT2, Zone Europa, Kino Polska , ZONE ROMANTICA , AXN SCI-FI , AXN CRIME , MTV Polska, VH1 , Boomerang , Jetix Play. Gdyby te kanały zakodowali lub stracili to wtedy można by się z nimi prawować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo! Tak jak ktoś już wcześniej wspomniał nie chodzi przynajmniej mnie o zawartość pakietów i ich jakość, ponieważ każdy z nas podpisywał jakiś tam pakiet i godził się na to, co w nim oferują, ale o jakość obsługi klienta, opieszałość w załatwianiu spraw ewidentnie zawinionych przez polsat, czyli jeżeli mogę tak napisać o tak zwany TUMIWISIZM. Pozdrawiam jan24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napiszę wprost odwrotnie, w ostatnim okresie zostałem mile zaskoczony obsługą przez Centrum CP.

W grudniu (konkretnie 12) kończyła mi się umowa, nie przedłużałem, bo chciałem zakupić moduł a przy skorzystać z promocji. Ponieważ u miejscowego dystrybutora nie było jeszcze modułów, napisałem e-maila wnioskując do CP o przedłużenie okresu aktywacji karty za okres, w którym dekoder był serwisowany. O dziwo dostałem szybką odpowiedź, że aktywność karty zostaje przedłużona do 31 stycznia 2007, czyli o cały miesiąc dłużej od okresu naprawy.

2 lutego zakupiłem moduł i aby go aktywować wieczorem zadzwoniłem do Centrum obsługi, połączyłem się nawet szybko i dpwiedziałem się, że moja karta nie jest jeszcze aktywna i żebym spróbował aktywować dopiero jutro. Bez owijania w bawełnę żeby włączyć dekoder na całą noc, bo po prostu mija się to z celem jeżeli karta nie jest ujęta w systemie.

3 lutego po południu włączyłem dekoder dosłownie na 5 minut i już wszystko śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj klejny raz sie pzrekonalem jaki polsat ma balagan :/ dzwonie do nich bo czekam juz ponad tydzien na druki do zaplaty, tydzien temu mily pan mowil mi ze zostaly wyslane wczoraj tj.30 styczen 2007 , dzwonie przez momentem bo nadal nie mam tych drukow! a inny pan mowi mi ze drugi wysylaja pod koniec miesiaca:| czyli i tak powinni to zrobic, ale mowi mi ze moge na zwyklym druku z poczty to wyslac:) i przypomina mi ze mam wplacic 49,80zl a ja zdziwiony pytam dlaczego?!?!?!?! bo jak kiedys dzwobilem to pewna pani mi mowila ze teraz( wypowidzialem relax mix i cala umowe w jednym czasie) mam placic 3 x 35zl i koniec umowy. A koles mi mowi ze mam zaplacic 10 lutego 49,80zl i 10 marca 54,90zl i spoko wychodzi na to samo ze mam zaplacic 105 zl ale [beep]a dlaczgo kazda osoba do ktrej sie tam dodzwonie mowi cos innego??? chwile sie z nim klocilem i poprosilem o pwtorzenie jego danych i ostanowilem zapsaywac od tej chwili, bo oni sobie z klientow robia JAJA :!:

 

Dzwonielm poraz kolejny przed momentem :D bo tak pomyslalem chwile i doszedlem do wniosku ze nie uwzglednili mi z tego co ten ppan mi powiedzial rezygnacji z relax mix na te ostatnie 2 miechy, wiec dzwonie zglasza sie inny paan zanotowalem jego dane i pytam ile mam jeszce zapacic polsatowi w poszczegolnych miesiacach:) wiec mowi mi ze do 10 lutego 49,80 do 10 marca 54,90zl pytam go w takiim razie nie doszlo do panstawa moje wypowiedzenie paketu RX? bo jak kiedys dzwonilem to jakas pani mowila ze doszlo:) kols mowi a widze doszlo to ma pan zaplacic 49,80 i 35zl pytam czy to jest juz pwne bo kazdy mi mowi cos innego? a on niech pan chwilke oczeka sprawdze dokladnie pana korespondencje do nas zeby nie bylo niedomowien, po chwili mi mowi ze moje wypowiedzenia doszy do nich 8 stycznia czyli pozostaje mi do zaplaty 70zl czyli 10 luty 35 i 10 marzec 35:| powiem tak jedyna dobra informaja z teg jest taka ze do dzisiaj myslalem ze mam placc jeszce 3 x 35 a okaalo sie ze jednak 2 x 35.. poprostu TRAGEDIA jak mozna robic takie jaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...