Skocz do zawartości

POLSAT TO JEDNA WIELKA POMYŁKA


jan24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajcie,patrzac na cene za usługe to pakiet familijny cp jest najlepsza oferta na rynku.Wszystkiego po trochu za niską cene a oferta jest stale rozbudowywana.Od wrzesnia do tego pakietu doszedł eurosport,axn,disney chanell,superstacja,e! a abonament sie nie podniósł.

Nie mówice ze to mało!ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIM, KTÓRZY WPADLI NA TEN "WSPANIAŁY" POMYSŁ ABY PODPISAĆ UMOWE Z CYFROWYM POLSATEM APELUJE ZBOJKOTUJCIE ICH.

TO JEDNE WIELKIE OSZUSTWO !!!!!!!!!!!!

POBIERAJĄ ABONAMENT A PAKIETY NIE DZIAŁAJĄ.

NIE MA Z KIM POROZMAWIAĆ I WYJAŚNIŚ DANEJ SYTUACJI

BANDA NACIĄGACZY

 

Edycja Burli: Nie krzycz! Zmień wielkość liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że programy które CP dodał do swojej oferty poza Disney Chanell to jedno wielkie badziewie.Kto to ogląda?.Niech stworzą pakiet SERIAL MIX i sami go sobie oglądają.Oni myślą ,że wszyscy są ograniczeni umysłowo i chcą oglądać tylko otępiające seriale.Najlepiej jak dodają jeszcze kanał Moda na sukces lub temu podobne.Ja mam Familijny i Relax Mix(bez cinemax od lutego),ale poza programami telewizji publicznych nie oglądam nic.Oferta CP jest tak żałosna,że skierowana do ludzi w wieku -10 lat i +60 (z wyjątkiem ograniczonych-tu bez podziałów wiekowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Polsat Cyfrowy w pakiecie familijnym ma kilka kanałów na którcyh można coś ciekawego pooglądać.Chodzi mi tu przede wszystkim o Polsat Sport i pozostałe kanały sportowe a także Discovery,Animal Planet,Travel,Zone Reality.Jeżeli chodzi o pozostałe też można od czasu do czasu pooglądać.Niestety,według mnie kompletne dno to kanały typu np.Fox Life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta CP jest tak żałosna,że skierowana do ludzi w wieku -10 lat i +60 (z wyjątkiem ograniczonych-tu bez podziałów wiekowych)

Spokojnie, spokojnie - ja nie jestem ograniczony a oglądam kilka kanałów, takich jak m.in. Polsat Sport, Eurosporty, TVN 24, TVN Turbo, Discovery, Animal Planet. Tak więc trochę rozwagi w tych komentarzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że programy które CP dodał do swojej oferty poza Disney Chanell to jedno wielkie badziewie.Kto to ogląda?.Niech stworzą pakiet SERIAL MIX i sami go sobie oglądają.Oni myślą ,że wszyscy są ograniczeni umysłowo i chcą oglądać tylko otępiające seriale.Najlepiej jak dodają jeszcze kanał Moda na sukces lub temu podobne.Ja mam Familijny i Relax Mix(bez cinemax od lutego),ale poza programami telewizji publicznych nie oglądam nic.Oferta CP jest tak żałosna,że skierowana do ludzi w wieku -10 lat i +60 (z wyjątkiem ograniczonych-tu bez podziałów wiekowych)

 

Skoro oglądasz jedynie kanały tv publicznej to po co kupiłeś CP z relax mix skoro nic Ci się nie podoba? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak było w cyfrze swego czasu:ci co mieli pakiet tematyczny w promocji na święta 2 lata temu dostali te kanały co są w komfortowym(11zł.więcej)oczywiście w cenie tematycznego.Promocja sie skończył i kto telefonicznie lub listownie nie zgłosił że nie chce tych kanałów to został mu przypisany pakiet komfortowy.Tez abonenci lamentowali,ale jakos nikt nie namawiał do bojkotu c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. ja - nigdy wcześniej nie kupowałem pakietu FILM, lecz kiedy dodali Fox life i był odkodowany to zakochałem się w tym kanale i wykupiłem go na ponad rok z góry, by ominąć podwyżki. Kanał jest super - można pooglądac fajne seriale - Will&Grace, Hope&Faith, AllyMcbeal, gotowe na wszystko, chirurdzy. Nie podoba się - nie oglądaj. Ja nie krytykuje żadnego kanału, bo zawsze są zainteresowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego tu biadolić.Każdy wiedział co kupuje i jakie są programy w danym pakiecie.Jak miałem płacić za kablówkę 25 zeta i ogladać to co im się danego dnia uda włączyć to wolałem kupić CP familijny i oglądać to za co płacę.A za 35 zeta nie ma tylu ciekawych programów w konkurencyjnych platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że programy które CP dodał do swojej oferty poza Disney Chanell to jedno wielkie badziewie.Kto to ogląda?.Niech stworzą pakiet SERIAL MIX i sami go sobie oglądają.Oni myślą ,że wszyscy są ograniczeni umysłowo i chcą oglądać tylko otępiające seriale.Najlepiej jak dodają jeszcze kanał Moda na sukces lub temu podobne.Ja mam Familijny i Relax Mix(bez cinemax od lutego),ale poza programami telewizji publicznych nie oglądam nic.Oferta CP jest tak żałosna,że skierowana do ludzi w wieku -10 lat i +60 (z wyjątkiem ograniczonych-tu bez podziałów wiekowych)

 

Eurosport to chyba najlepiej ogladana stacja,na axn miedzyinnymi nowe docinki losta wiec nie mów ze badizew :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ,że programy które CP dodał do swojej oferty poza Disney Chanell to jedno wielkie badziewie.Kto to ogląda?.Niech stworzą pakiet SERIAL MIX i sami go sobie oglądają.Oni myślą ,że wszyscy są ograniczeni umysłowo i chcą oglądać tylko otępiające seriale.Najlepiej jak dodają jeszcze kanał Moda na sukces lub temu podobne.Ja mam Familijny i Relax Mix(bez cinemax od lutego),ale poza programami telewizji publicznych nie oglądam nic.Oferta CP jest tak żałosna,że skierowana do ludzi w wieku -10 lat i +60 (z wyjątkiem ograniczonych-tu bez podziałów wiekowych)

 

No i jestem tego samego zdania. Nic dodać, nic ująć. Wielka racja! Pozdrawiam :wink::D

CYFRA+ THE BEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to Sajmon jesteś zakochany w C+. Ja też uważam, że polsat nie jest najlepszy, ale nawet jakby dodał wszystkie kanały na świecie, to i tak byś napisał, że C+ jest 100 razy lepsza. Wyrażasz się o C+ jakby to był członek twojej rodziny, aż się nie chce czytać twoich postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak niektorzy abo. CP nie dadza sobie poweidziec ze CP jest zly slaby itd za wszelka cene probuja sie trzymac wersji ze jest super , ale jak juz ktos pisze ze C+ jest super to zaczyna im to pzreszkadzac :| was to tak samo drazni jak np. mnie to ze ktos uwaza ze CP jest lepszy:D komus moze wystarczac ale CP nie jest lepszy i jeszce dlugo nie bedzie:D i ja moge powiedziec ze niektorzy sa zakochani na dodatek ślepo zakochani w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja absolutnie nie jestem zakochany w CP!!! Sam się o nim wyrażałem niezbyt dobrze, jak stracił prawa sportowe, np. do Bundesligi, jak nie dołączył SportKlubów i n-ka je wzięła na wyłączność. C+ ma lepszą ofertę, przede wszystkim ma kanały premium i to nieulega wąpliwośći, nie chodzi mi, że abo C+ mówią że ich platforma jest lepsza, tylko o posty Sajmona, w których jest w koło to samo (C+ the best, itd, itp) to jest drażniące nie dlatego że tak mówi, ale że pisze to przy każdej okazji, nie popiera żadnymi nowymi argumentami. Więc jak już napisał to kilka razy, to poco pisze to wszędzie??? Ja też jak mi się skończy umowa z CP to zamierzam jej nie przedłużać, tak więc chyba wyjaśniłem jasno, o co mi chodziło w poście nieco wyżej. A tak w ogóle, to poza premium co takiego ma C+ czego nie ma CP? No może National Geographic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz National Geographic mają Ale Kino, Hallmark(lepsze od Cinemax i bezdopłat), Planete.A rokowania co do zwiększenia oferty są raczej dość nieciekawe.

Wiem, ale chodziło mi o te kanały, na których najbardziej mi zależało :D

To właśnie NG no i zapomniałem o Planete :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma o co się kłócić. Są trzy platformy, każdy może wybrać co chce. Jeśli chodzi o dekodery to myślę, że CP ma przewagę, ponieważ można edytować programy, tworzyć listy ulubionych, wyszukiwać wszystkie FTA.

Jeśli chodzi o cenę, to za te pieniądze (FAMILIJNY za 35 zł, RELAX MIX za 19,90) też nie jest źle. Namieszali tylko z tymi Cinemaxami. Mnie też brakuje takich programów jak Canal+ czy HBO, ale są niestety drogie

i nie wszystkich na nie stać. Jeśli chodzi o sport (piłka nożna) to nie wszyscy abonenci kupują daną platformę z tylko tego względu. Zresztą podejrzewam, że i tak większość kupuje platformę cyfrową dla takich kanałów jak TVP1, TVP2, POLSAT, TVN, TV4, TVN7. Pokazują to ankiety oglądalności danych programów.

 

Nie podoba mi się w CP pakiet MINI, powinien kosztować według mnie np. 15 zł i powinni dołożyć do niego chociaż jeden kanał dla dzieci (np.DISNEY CHANNEL), TVN 24, POLSAT SPORT, DISCOVERY.

 

Odnośnie pakietu RELAX MIX FILM, to ostatecznie też nie jest najgorzej. Za 29,90 mamy 16 programów i pewnie dojdą nowe. Gdyby doszłe te dwa filmowe(?) to już by było 18 za tą cenę. Może wreszcie wrzucą kiedyś do pakietu Familijnego przynajmniej część kanałów tematycznych TVP. Czyli oferta programowa powiekszałaby się systematycznie.

 

Nie znaczy to, że nie mam uwag do CP, ale za tą cenę ich oferta jest na przyzwoitym poziomie.

:D:D:D:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...