Skocz do zawartości

Dlaczego zrezygnowałem z oglądania telewizji


piranha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem napisać krótko, parę swoich przemyśleń na ten temat, choć może lepszą nazwą tematu byłaby "Dlaczego trzymam w domu jeszcze dekoder z najniższym pakietem".

 

Minusy które przeważyły:

- piętnastominutowe reklamy którymi przerywane są filmy.

- marny poziom programów informacyjnych, począwszy od tvp przez polsat, na tvn kończąc.

- dostosowywanie się do pory dnia i godziny w której nadawane są programy.

- niezliczona ilość "[beep]u", mam tu na myśli programy pokroju "trudne sprawy", "szkoła" itd. - tu już nie chodzi o to, że jak mi się paradokumenty nie podobają, to można ich nie oglądać - one po prostu mi przeszkadzają.

 

Plusy:

-  transmisje sportowe, mecze i dyscypliny zimowe - internet nie jest w stanie zastąpić tvp (skoki, biegi, piłka) czy polsatu (piłka, siatkówka)

-  muzyka, mam 15 sztuk kanałów muzycznych (HB + ASTRA), które są ustawione jako główne, w tym wypadku internet radzi sobie znacznie lepiej, jest masa serwisów z muzyką, od teledysków na YT aż po spotify.

 

 

Reasumując, wydaje mi się, że znacznie lepiej jest zainwestować pieniądze w szybszy internet, niż płacić choćby te 20 zł za telewizję. Większość osób z forum ma wykupione najdroższe pakiety i pewnie teraz śmieje się z tego posta, bo w końcu przyjęło się osoby nie oglądające telewizora, czy też "nie posiadające" telewizora, to raczej patologia a nie powód do tego by o tym pisać. :)

pozdrawiam

 

PS.

To taki mój punkt widzenia i luźne przemyślenia, proszę mnie za to nie besztać :)

Edytowane przez piranha
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka takich osób jak Ty. Ogólnie telewizja to wielka pralnia mózgu, z resztą większość uzależniona jest od danej partii. Zwykłemu człowiekowi, czyli takiemu, który przez cały swój wolny czas nie ogląda tv, nie jest potrzebny najdroższy pakiet telewizyjny. Można inaczej zagospodarować czas, niż oglądać Sport, przecież równie dobrze można wyjść do parku, lub nad jezioro, lub pójść na piwko. Trzeba też poświęcać ten czas dla rodziny, pomoc w nauce, wspólne wyjazdy, itp...

Z resztą nie każdemu do szczęścia są potrzebne jakieś kanały z ogłupiającymi programami.

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanuję zdanie, ale nie do końca zgadzam się z minusami. Są naciągane!

 

- Jest całkiem sporo kanałów, które nie przerywają filmów reklamami. Ale Kino+, Sundance Ch., MGM czy te Premium.

- Mówisz o programach informacyjnych telewizji naziemnej typu "Fakty" itp.? Bo kanały informacyjne mają wysoki poziom. Np. TVN24 BiŚ ma mnóstwo ciekawych programów o sytuacji na świecie.

- Nieprawda. Wcale nie trzeba się dostosowywać. Od czego są dekodery/TV z PVR?

- Paradokumenty są głównie w darmowych kanałach naziemnych. Mają oglądalność i są tanie w produkcji, więc je emitują. Płatna TV ich nie ma.

 

Na szczęście, nie muszę wybierać. Mam jedno i drugie. Plusów jest więcej, ale każdy ma swoje wymagania.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedzi, plusy które niedawno wprowadzono na forum :D, rozdane. 

chciałem odnieść się do:

 

- Jest całkiem sporo kanałów, które nie przerywają filmów reklamami. Ale Kino+, Sundance Ch., MGM czy te Premium.
- Mówisz o programach informacyjnych telewizji naziemnej typu "Fakty" itp.? Bo kanały informacyjne mają wysoki poziom. Np. TVN24 BiŚ ma mnóstwo ciekawych programów o sytuacji na świecie.
- Nieprawda. Wcale nie trzeba się dostosowywać. Od czego są dekodery/TV z PVR?
- Paradokumenty są głównie w darmowych kanałach naziemnych. Mają oglądalność i są tanie w produkcji, więc je emitują. Płatna TV ich nie ma.
 

Ponieważ to całkowita racja :)

 

 

mogę tylko dodać, że rozważałem opcję:

 

-wyższy pakiet z kanałami w których nie przerywają filmów reklamami

+

-dekoder z nagrywaniem

Nie wyszło :(

 

Chciałoby się powiedzieć konsultantowi - " biorę najdroższy pakiet razem z dekoderem pvr" :D i machnąć ręką na cenę :D

No ale tak dobrze nie jest, zdecydowanie bardziej od posiadanego pakietu, bardziej zazdroszczę użytkownikom forum zarobków, niż pakietów które posiadają. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy to w sumie rzecz o której można dyskutować. Ja np. lubię gdy podczas filmu jest nawet dłuższa przerwa (lepsza jedna długa niż kilka krótkich) i mogę załatwić potrzebę, wziąć jakieś przekąski czy cokolwiek. Wiadomo że wszystko można znaleźć w internecie, choć np. dla fana kreskówek (ja) to nie jest takie proste. Owszem, odcinki są, można obejrzeć i czasem z tego korzystam, jednak są one usuwane i nie jest to "sposób na telewizję". W telewizji oczywiście obejrzy się też sport. Same paradokumenty, kolejny temat do dyskusji, nie lubię ich, ale nie jestem jakimś ich hejterem i czasem nawet na to spojrzę. Jak dla mnie nie tyle problemem jest poziom tych programów co fakt iż negatywnie wpływają na ogół telewizji, nie może być prawie w kółko przecież jednego rodzaju programu, a jest tak np. na Polsacie. Co do tego że telewizja manipuluje w wiadomościach, tutaj fakt. Wolę je czytać w internecie. (ale jak w tv obejrzę kątem oka to nic się nie stanie też). Co ja mogę w moim wieku powiedzieć (18 lat) skoro jeszcze nie płacę za telewizję. : )

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja też bardzo uwielbiam reklamy i szkoda, że nie ma ich jeszcze przez znaczną większość czasu. Filmy powinny trwać maksymalnie 15 minut, co dobrze potwierdzają strasznie długie, najnowsze ekranizacje serii o Batmanie. Miałem straszny problem z nabrzmiałym pęcherzem i brakiem przekąsek, gdy odtworzyłem sobie ostatniego Batmana na BR :mrgreen: Niestety zapomniałem o pauzie  :mrgreen: Przepraszam, Piotr3110, ale poniosło mnie! Jeszcze raz przepraszam! ;)

 

piranha, w pełni się zgadzam. Swoje zdanie wyraziłem w tym temacie o kabaretach: https://forum.satkurier.pl/topic/12377-kabarety/

Uważam, że mimo to TV będzie jeszcze funkcjonowała jakiś czas. Wszelkie przekazy na żywo będą miały swoje miejsce w TV. Najgorsze są bloki reklamowe, które w dodatku dziwnym zbiegiem okoliczności są umowione u różnych nadawców na tę samą godzinę. Jeśli nie ma się ochoty na przechadzkę, tam gdzie i królowie pieszo stąpają oraz nie brakuje przekąsek czy tam czegoś innego, to czapka. Najzabawniejsze, że dostrzegają to starsi telewidzowie :) Poziom głupoty i propagandy w kanałach informacyjnych sięgnął zenitu i przypominają mi się tylko opowieści o akcjach rodem z PRL, gdy na czas emisji "Dziennika telewizyjnego", którego dzisiejszym odpowiednikiem są "Wiadomości" TVP, wychodziło się ostentacyjnie na spacer.

 

Znam kilka takich osób jak Ty. Ogólnie telewizja to wielka pralnia mózgu, z resztą większość uzależniona jest od danej partii. Zwykłemu człowiekowi, czyli takiemu, który przez cały swój wolny czas nie ogląda tv, nie jest potrzebny najdroższy pakiet telewizyjny. Można inaczej zagospodarować czas, niż oglądać Sport, przecież równie dobrze można wyjść do parku, lub nad jezioro, lub pójść na piwko. Trzeba też poświęcać ten czas dla rodziny, pomoc w nauce, wspólne wyjazdy, itp...
Z resztą nie każdemu do szczęścia są potrzebne jakieś kanały z ogłupiającymi programami.

Solderowy123, nie rozumiem tego wytłuszczonego fragmentu przeze mnie. Masz na myśli [beep]gi? [beep]gi w większości się wyleczyły, gdy dotarło do nich, że można normalnie żyć bez strachu o jutro za granicami III RP (ostatni z tym nieco gorzej z powodu kryzysu migracyjnego i coś czuję, że będzie z tego konkretna rozróba i to wkrótce przy użyciu nawet ostrej amunicji). Daną partię ;) poparli już tylko desperaci z różnej maści urzędów i ich rodziny. Oszuści przegrali, bo kłamstwo ma krótkie nogi i do tego ludzie, którym tak dokręcili śruby, zaczęli ze sobą rozmawiać i uzgadaniać prawdziwą wersję stanu III RP. Niestety są jeszcze zwykli ludzie, którzy przychodząc zmęczeni po cięższej pracy fizycznej nie mają siły i wlewają sobie do głowy ten śmietnik z TV, nawet będąc świadomymi, że nic z tego nie mają. I tacy właśnie nie chodzą na wybory. Śmiem twierdzić na podstawie bardzo dużej ilości rozmów i zasłyszanych opinii, że obecnie trwa wielki kryzys medialny zarówno w Polsce, jak również w Europie. Większość ludzi już od dawna nie ufa mediom, jeśli ich przekaz nie jest w pełni zgodny z własnymi obserwacjami. Nawet w internecie propaganda już nie działa. Ale jak wspomniałem, nawet jeśli zacznie działać, to tylko na krótko, bo kłamstwo ma krótkie nogi :) Najgorszo, że w takich momentach historii dochodzi do wojen lub co najmniej wtórnych zawirowań społecznych :-| Tu mi się przypomina skecz Monty Pythona o architektach:

 

 

Mr.Chiquita, daj Pan spokój, Mr.Chiquita ;)

 

Szanuję zdanie, ale nie do końca zgadzam się z minusami. Są naciągane!

- Jest całkiem sporo kanałów, które nie przerywają filmów reklamami. Ale Kino+, Sundance Ch., MGM czy te Premium.
- Mówisz o programach informacyjnych telewizji naziemnej typu "Fakty" itp.? Bo kanały informacyjne mają wysoki poziom. Np. TVN24 BiŚ ma mnóstwo ciekawych programów o sytuacji na świecie.
- Nieprawda. Wcale nie trzeba się dostosowywać. Od czego są dekodery/TV z PVR?
- Paradokumenty są głównie w darmowych kanałach naziemnych. Mają oglądalność i są tanie w produkcji, więc je emitują. Płatna TV ich nie ma.

Na szczęście, nie muszę wybierać. Mam jedno i drugie. Plusów jest więcej, ale każdy ma swoje wymagania.

:mrgreen: Nie obrazisz się? :) Dzięki! ;) To są dopiero niezłe kwiatki! Chodzi mi o to, co wytłuściłem. Bareja czerpał dużymi cho[beep]i z takiej alternatywnej rzeczywistosci, jaką prezentuje TVN24 nawet BiŚ. To, co odwalił tam Olechowski w rozmowie z Pieńkowską, to był duży pocałunek śmierci dla pewnej partii. Przypomnę tylko, że zebranie i następnie zmielenie kilku milionów podpisów pod referendum nazwał ćwiczeniami, na co Pieńkowska strzeliła karpia, a sam Olechowski aż potem podrapał się po nosie. Dzisiaj żyjemy w czasach, w których firmy myślą, że sprzedając puste jajca, mogą budować wartościową markę. Żywność jest na masową skalę fałszowana i coraz rzadziej można trafić w marketach na coś smacznego. A najgorsze w tym jest to, że nawet małe sklepy chcą sprzedawać sfałszowaną żywność i dziwią się, że się nie sprzedaje. :mrgreen: Podobnie jest z infomacjami i reklamami w TV. Są nawet żarty, że jedyne prawdziwe informacje w radiu i telewizji, to są te sportowe, jak wyniki meczów. :mrgreen: Chociaż nigdy do końca nie można być pewnym, jak wygląda naprawdę ten piłkarski poker. :mrgreen:

 

 

Jedynie mogę płacić za kanały premium, większość filmowych, dokumentalnych, sportowych, no i dla najmłodszych, kanały dla dzieci. Ogólnie zwykłe kanały typu TVP 2 czy TVN ostatnio omijam szerokim łukiem.

 

W innym temacie czytałem tu na forum, że w sumie taniej od płacenia za więcej niż kilka filmów z VOD wychodzi wykupienie pełnego pakietu w nc+. Chętnie skorzystałbym, ale cena jest raczej dla bogatych emerytów, czyli osób z dużą ilością czasu i grubą kieszenią. Przy czym ja już od dawna omijam prawie całą TV szerokim łukiem i właściwie jestem tu na forum, bo mój ojciec coś pilnie chce mieć w TV do ogladania. Czy znasz może coś równie dobrego z filmami dokumentalnymi, jak Planete+? Widzę, że masz CP, a tam raczej na pewno nie ma Planete+, bo sprawdzałem dość dokładnie. Czy CP ma coś równie ciekawego, czego brak w nc+?

 

Chciałoby się powiedzieć konsultantowi - " biorę najdroższy pakiet razem z dekoderem pvr" :D i machnąć ręką na cenę :D

No ale tak dobrze nie jest, zdecydowanie bardziej od posiadanego pakietu, bardziej zazdroszczę użytkownikom forum zarobków, niż pakietów które posiadają. :)

 

To niedobrze. Zazdrość to grzech :) Internetu nie masz? Nie słyszałeś pewnie:

https://www.youtube.com/watch?v=vjoOJYgrYjM

Uważam, że najtańszy pakiet w zupełności wystarczy. W najniższych i najtańszych pakietach niestety osobiście uważam, że nc+ jest lepszy od CP, ale ja tylko biorę pod uwagę kanały kodowane, które mnie interesują, które mogę policzyć na palcach jednej ręki i które są właśnie w nc+ w najniższym pakiecie (a w nim niestety brak Discovery, gdzie jedyny, ciekawy program to "Fani czterech kółek").

 

 

Rezygnuje stopniowo. Przede wszystkim na rzecz radia.

No, tak. Czemu nie? Ale w radiu informacje są "ściśle wyselekcjonowane", a najlepsza muzyka jest najczęściej ta starsza i do niedawna, rzadko prezentowana. Coś się ostatnio zmieniło w radiowej Jedynce na mały plus. Trójka stała się też jakaś strawniejsza i się zdziwiłem z rok temu, bo wtedy już długo jej nie słuchałem, a teraz czasem włączę. Przede wszystkim chyba jest mniej tej szmiry zachodniej pokroju Lady Gaga i innych bluźnierstw :mrgreen: Wcześniej Jedynka radiowa na zmianę z lokalnymi stacjami wchodziła mi ucho.

 

Na koniec tej mojej wypowiedzi dodam, że najciekawsze dla mnie kanały w płatnych pakietach, to Planete+, Discovery tylko z "Fanami czterech kółek" (mój ojciec to uwielbia), Telewizja Republika zepchnięta potajemnie z kanału 28 na chyba 216 (może sobie nc+ usunąć w ogóle, to najwyżej wykupię abonament do oglądania przez internet za 79zł/rok, ale i tak mają wszystkie swoje audycje zamieszczone na YT lub na własnej stronie i choćby dlatego warto ich wspierać, a ich programy dokumentalne i wywiady są najciekawsze w polskiej telewizji i nie dezinformują; nie, nie pracuję dla nich :mrgreen: ) i to chyba wszystko z kanałów mi znanych. A! No i Telewizja Trwam z ich wywiadami, rozmowami i wiadomościami, które są mocnym dysonansem dla mainstreamu.

Gdy gdzieś pisałem o kanałach informacyjnych, to miałem na myśli tak naprawdę kanały dezinformacyjne. Everybody knows... Nigdy nie przypuszczałem, że przyjdzie mi żyć w kontynuacji PRLu i stanie prawie wojennym, a przyszło. Co zrobić? Przyszłość ma na imię Polska! Także głowa do góry piranha.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam zbytnio telewizji, radia również nie słucham (no może jadać gdzieś autem z kimś) :P 

 

Co do kanałów telewizyjnych same powtórki powtórek - powtórek powtórki :/ Kanały Polsat'u wałkujące to samo milion razy, po raz kilkukrotny megahity w samym 2015 roku na Polsacie typu "2012" to odstrasza i zniechęca :)

 

Co do telewizji to nie mam czasu, wolę oglądać coś w internecie ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Homo Satiens
Nie zgadzam się z taką oceną sytuacji. W Polsce panuje dyskurs społeczny. Jedna część, dąży do zachowania tego co było i ustalenia jakichś ram rzeczywistości. Druga, zdaje sobie sprawę, że jest ona zmienna, i nie próbuje jej zmieniać - chce iść dalej. Te dwie postawy mają też doskonałe odzwierciedlenie w mediach. Mamy dwa główne nurty, które się nawzajem zwalczają (podobnie, jak grupy społeczne). TVN24 odzwierciedla poglądy, marzenia i dążenia tych drugich (w większości)
. Nigdy nie powstanie telewizja, która zadowoliłaby wszystkich. To z logicznego punktu widzenia niemożliwe, bo każdy opowiada się za jakimiś postawami w życiu. A to ludzie ją tworzą. Może gdyby serwisy informacyjne układały roboty, byłoby inaczej. ;) Na szczęście, nikt do oglądania nie zmusza. W każdej chwili można zmienić kanał, albo w ogóle zrezygnować z TV. TVN24 jest marką, nawet jeśli zdarzają się jej wpadki. Ty mówisz, że nie - i też możesz mieć racje. Nie ma jednej bezdyskusyjnej prawdy.

 

Moim zdaniem zbytnio generalizujesz. Np. z tą żywnością to nie taka prosta sprawa. Producenci celowo nie obniżają wartości produktu. Moim zdaniem, wymuszają to na nich postawy konsumenckie. Robiąc zakupy, większość osób kieruje się cenami, a nie jakością produktu. A to powoduje, że sklep chcąc zarabiać więcej, oferuje nam lepsze ceny. I tym samym wymusza na producentach, np. żywności, nieustanną presję cenową. A nie można tego robić w inny sposób, jak przez obniżanie wartości produktu. Producenci mają granicę opłacalności, i nie mogą niczego dać nam za darmo, Nie będą przecież dopłacać do interesu. Pełnowartościowa żywność na pewno byłaby kilkukrotnie droższa. W dodatku ceny miałaby zmienne, bo na otwarty rynku wszystko nieustannie się zmienia. Dopóki ludzie tego nie pojmą i nie zmienią zachowań, będzie jak jest.

Jeszcze wracając do telewizji. Z reklamami jest podobnie jak z żywnością. Gdyby ludzie chcieli płacić więcej za płatną TV, to nie byłoby reklam na kanałach tzw. basic cable. Ich nadawcy nie mają wystarczających pieniędzy z opłat, dlatego posiłkują się reklamami. Za kanały premium płaci się ekstra, więc są ok. A naziemna to wiadomo, reklamy to jej jedyne źródło dochodu.


Wydaje mi się, że jesteś zbytnio wymagający. Telewizja to masówka, wiec twoich potrzeb nigdy w pełni nie zadowoli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planete+ dostępny jest też w wersji HD. Natomiast kanały paczki Viasat obecne w Cyfrowym Polsacie, dostępne są tylko w wersji SD, nad czym mocno ubolewam... :/

Kanał Planete+ HD aktualnie mam dostępny z dodatkowo posiadanej karty Smart HD+, gdzie obecnie jest on dostępny w ramach promocji w pakiecie podstawowym na doładowanie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Odświeżam po latach, ale chyba nie jest to jakaś zbrodnia? :)

Jeśli tak, to przepraszam. 

 

Nie oglądam telewizji głównie przez niski poziom wszelkiej maści programów, a także przez nadmiar informacji, polityki i wszelkiego rodzaju publicystyki od której nie chcę sobie psuć nerwów.

Nawet reklamy mi nie przeszkadzają, bo te zawsze można wyciszyć. Gorzej że nie ma wyboru które z nich chce się oglądać. 

 

Ktoś tu wspomniał o tym, że telewizja ogłupia, ale pragnę zauważyć że Internetu też się to tyczy. A nawet bardziej, także sugerowanie że problem leży tylko po stronie telewizji jest imo naciąganym powodem. 

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle po prawie 8 latach odkopałeś temat.

Strasznie uogólniasz. Mamy do wyboru kilkaset kanałów i masę różnych programów. Można wybierać co się chce oglądać, dopasuwając tematykę według własnego uznania.

 

Tewizja jest fe, nie oglądam.. a jak się wejdzie w szczegóły to każdy jest ekspertem od  reality show, kanałów publicystyczno-politycznych i wszelkiej maści odmóżdzaczy mózgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.Nad tematem można dyskutować.Myśle to taka psychologia żeby oderwać się od telewizora żeby nie prowadzić do uzależeń .Większość ludzi i tak pracuje uczy się jest w szkole śpi ponieważ wraca z pracy nocnej i nie ogląda telewizji.Pomyśleć że ktoś będzie wtedy dbał o ramówkę telewizyjną.Sport jest okazjonalny i okresowy zależności od pory i godziny danym kraju.Konsument ma wybór  płaci za to co chce oglądać.Jedni wolą sport drudzy film a trzeci dystansem oglądają telewizję tak jak na wsi  ponieważ pracują a jeszcze inni podróżują lub pracują zagranicy lub tak jak w Polsce pracują co drugi dzień po 10-14godzin w ciągu dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/11/2022 at 4:24 PM, lakiman said:

Mamy do wyboru kilkaset kanałów i masę różnych programów. Można wybierać co się chce oglądać, dopasuwając tematykę według własnego uznania

Może kiedyś tak było, ale nie dzisiaj. 

I nie uogólniam, ale piszę po sobie. 

 

On 11/12/2022 at 12:08 PM, viva-91_91 said:

Większość ludzi i tak pracuje uczy się jest w szkole śpi ponieważ wraca z pracy nocnej i nie ogląda telewizji

Zawsze tak było. Dziwne że teraz miałoby być inaczej. Jak dla mnie to nie jest argument przeciw telewizji. 

 

On 11/12/2022 at 12:08 PM, viva-91_91 said:

Konsument ma wybór  płaci za to co chce oglądać

Chyba nie bardzo. Większość rzeczy i tak można obejrzeć w sieci (co zresztą jest typowe dla młodszego pokolenia), a wyboru nie mają na przykład ci, co rezygnują z oglądania telewizji, a i tak muszą opłacać abonament. Totalny bezsens. 

 

 

Edytowane przez Lannan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam zbytnio TV. Jeśli już to stacje muzyczne lub "Nasz Nowy Dom", czasami jakieś wiadomości. Moim zdaniem w telewizji jest za dużo reklam i za mało ciekawych audycji. Lepiej nie mieć telewizji w ogóle, a jeśli już to tylko naziemną, którą można uzupełnić serwisami streamingowymi. Telewizja pożera czas, który można wykorzystać na coś pożytecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie oglądam w ogóle telewizji. Jak już to włączam kanał muzyczny. W telewizji nie ma nic do oglądania. Bez przerwy albo paradokumenty albo odgrzewane kotlety. Pełno reklam, szczególnie reklamy leków mnie dobiły. Telewizja zjada czas, który można przeznaczyć na coś lepszego. Lepiej wykupić serwisy streamingowe i oglądać co chcemy.

  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...