Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, miałem dokładnie to samo, co wy. O tej samej porze.

Najpierw chwilę zamuliło i zaraz potem padło całkowicie. Pojawił się jakiś komunikat "Connection time-out", a potem chyba "Site closed", czy coś w tym rodzaju.

Całe szczęście, że trwało to krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dlaczego jak klikam odnośniki tematów w zakładce Najnowsze posty, to nie przenosi mnie do ostatniego napisanego postu, a do jakiegoś miejsca wcześniej? Przykładowo kliknąłem na Telewizję Na Kartę SD i zamiast pokazać mi ostatni napisany post, czyli w tym momencie jest to od @donn_pedro z wczoraj, 23:01, to pokazało mi ten konkretnie post :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest upier.dliwe. Powinno z automatu normalnie od razu przechodzić do OSTATNIEGO najnowszego postu, o którym mówi ta zakładka, a nie do jakiegoś innego postu :/


Bo to przenosi do najnowszych postów, ale dla osób zalogowanych - począwszy od ostatniego nieprzeczytanego.

I tego "ale" nie powinno być. Skoro ma przenosić do najnowszych postów, to niech tak robi dla wszystkich. Jak ktoś będzie chciał się cofnąć, to to sam zrobi.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawidłowe i celowe - po to tak jest, bo gdy jak ktoś się pojawia i loguje - ma wygodną możliwość śledzenia dyskusji od momentu, gdy ostatni raz tam zaglądał - kontynuowania. To są dla użytkownika najnowsze posty od momentu ostatniej wizyty (z zalogowanego konta) i tak to ma właśnie działać. Przy okazji to też wskazanie, że działo się jednak coś więcej niż tylko jeden post. Nie zostanie to zmienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miałeś nieprzeczytaną pierwszą stronę :) Oznaczcie wszystko jako przeczytane i problem się rozwiąże :)

No właśnie miałem przeczytane wszystko, a wątek mam w zakładach :)

 

Zauważyłem, że tak się dzieje jak od dłuższego czasu jakiś wątek był nieaktywny i z tego powodu do niego nie wchodziłem :) czasem kliknięcie w gwiazdkę/kółko przenosi mnie na pierwszą stronę, a czasem na którąś kolejną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest upier.dliwe. Powinno z automatu normalnie od razu przechodzić do OSTATNIEGO najnowszego postu, o którym mówi ta zakładka, a nie do jakiegoś innego postu :/

I tego "ale" nie powinno być. Skoro ma przenosić do najnowszych postów, to niech tak robi dla wszystkich. Jak ktoś będzie chciał się cofnąć, to to sam zrobi.

To akurat byłoby idiotyczne, skąd ktoś ma zawsze pamiętać do jakiego momentu ostatnio ktoś czytał jakiś wątek, więc dobrze, że dla zalogowanych przenosi do pierwszego nieprzeczytanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...