Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marrak - nadal to obserwujesz? Zapomniałem napisać z natłoku obowiązków, ale spróbowałem przebudować style, bo może coś się źle wrzuciło w cache albo źle zoptymalizowało... Jeśli nadal jest to samo, to czy może obserwujesz takie samo zachowanie na innych forach z IPB 3.4x, czy tylko u nas? Dodatkowo - spróbuj zwinąć na głównej Shoutbox (minusem po prawej po najechaniu na belkę).

 

@PharellMan - wiem, to znany problem - występuje w sytuacji, gdy ktoś wrzuci za długi tekst i źle zawinie (tj. nie zawinie), zresztą to akurat nie jedyny błąd w archiwum SB, docelowo coś tam podziałam, może jak wrzucimy nowy portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj żadnego problemu. Po napisaniu postu otwierającego nowy wątek klikasz przycisk "Napisz nowy temat" i gotowe. :)

Dzięki, Barti. Upss, nie jestem blondynką, a wyszło, że niby tak... OK, poszło bezproblemowo rzecz jasna, jakoś do tej pory na forach byłam przyspawana do ikonki 'wyślij' i nawet nie klikałam w 'napisz nowy temat, bo mi się to wydawało irracjonalne, skoro przed napisaniem tego posta już w to klikałam, tylko w innym położeniu. Gdyby to było np. 'wyślij nowy temat' to tak...

Jeszcze raz dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę popołudniu z delegacji to zrobię screena z telefonu i wrzucę. A tak to opiszę że tekst posta jest bardzo drobny, natomiast dołączyły sygnatury od userów które są ogromnych rozmiarów, jeśli chodzi o przeglądanie danego wątku. 

 

Nie występuje to u mnie, jest tam jakieś czyszczenie cache?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zrzuty :) Dziwne, jakoś inaczej Ta Twoja Opera wygląda, ja mam "O" na dole. Sprawdzę w firmie - gdzieś mam inny telefon ze starszym Androidem, może to w tym rzecz i są różne Opery...

 

Nawet gdy włączę tryb ekstremalny oszczędzania danych, to nadal forum wygląda OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by tak było jak piszesz z tym Tapatalk, to wstyd było by mi tu napisać ;)

 

Problem jest taki, jak wpisze dane do logowania i dam zaloguj, to przenosi mnie na stronę forum jako nie zalogowany, a jak kliknę przycisk to mam opcję logowanie lub rejestracja. Co ciekawe, jak wpiszę złe hasło i dam zaloguj, to wyskakuje komunikat o nie poprawnym loginie lub haśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, jak wyczyściłem wszystko wraz z hasłami, tak nie mogę się zalogować. Ale problem nie jest z tylko SK, na forum motoryzacyjnym na którym również piszę, i podkreślmy że jest to forum z najprostszym silnikiem jaki może być, również mam problem z logowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeglądałem stare posty i zauważyłem, że niektóre wyrazy są niesłusznie cenzurowane, np.:

abstra[beep]ąc | abstrahu‌jąc
ce[beep]ąc | cechu‌jąc
uśmiechnięta [beep] | uśmiechnięta mo‌rda

Powinno to zostać poprawione. Wyraz "uśmiechnięta mo‌rda" nie był kiedyś cenzurowany i co ciekawe posty z tym wyrażeniem również zostały zacenzurowane, pomimo że w chwili publikacji nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomniał, tylko zwyczajnie nie mam czasu. Błąd jest znany, źle obsługiwane są wildcardy. Wyrazy nie są trwale ocenzurowane w postach, w bazie są w wersji normalnej, tylko przy wyświetlaniu się zastępują "live", w efekcie w starych postach też to jest widoczne. W praktyce wszystko jest zapisane normalnie i gdy uda się to zmodyfikować, to się wszystko naprawi. Kiedy - nie wiem, na razie mam inne sprawy na głowie (we wtorek oddajemy magazyn do druku, później do końca tygodnia inne rzeczy). Będzie poprawione jak znajdę czas :)

 

@studiolitek - niestety nie wiem co to może być, generalnie logowanie działa na mobilnych, podejrzewam raczej konkretny problem z tą wersją przeglądarki, może kolejny update to skoryguje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...