Skocz do zawartości

Problemy i błędy na forum (po 10.09.2015)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O wszystkim wiem, pakiet poprawek jest w przygotowaniu, zostanie wdrożony gdy tylko znajdę wystarczającą ilość czasu - niestety muszę się też rozrywać na inne zadania (np. na tygodniu uruchamiałem w redakcji dodatkowy serwer 16 TB na dane/wideo, co mam nadzieję zaowocuje wkrótce zwiększoną ilością materiałów wideo ;) ). Redakcja ma ograniczony skład i efektem jest to, że muszę dzielić zadania na te pilniejsze i mniej pilne, forum jest niestety niżej w gradacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na moim Iphonie jeden problem przy wyświetlaniu forum. Jeżeli ktoś zagnieżdża film np. z yt to na telefonie cała strona danego tematu pokazuje się na 1/6 ekranu, w takim wąskim pasku. Potem można to powiększyć, ale nie dopasowuje się automatycznie. Tak jest teraz np. w wątku Sport w nc+. Nie jest to specjalnie uciążliwe, ale jednak trzeba dopasować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostrzegam jedną rzecz związana z opisem reputacji. Teraz jest tak, że opinia z + i - wygląda tak, że osoby z większą ilością plusów mają przypisane określenie "DOBRA", z kolei osoby z mniejszą ilością "ŚWIETNA". Natomiast moim skromnym zdaniem ŚWIETNA jest wyżej niż DOBRA ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie admin poprawił. Mam teraz dobrą reputację. Na początku myślałem, że konta oficjalne muszą mieć więcej punktów reputacji na plusie, żeby mieć świetną niż użytkownicy, którzy mają mniej, a mają świetną.

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zniknęła mi możliwość edycji moich postów. Zrobiłem kilka błędów i literówek w ostatnich postach i nie mogę ich poprawić. W trakcie pisania często robię błędy, które dopiero widzę po wysłaniu posta. Co teraz? Możliwość edycji, jak się domyślam, została celowo wyłączona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat edycja postów jest możliwa przez 24h od publikacji (jest to wprowadzone na skutek przypadków wandalizmu edycyjnego w przeszłości). Niestety trzeba się ściskać w czasie, ale sprawa nie jest całkiem stracona - w przypadku zauważenia błędów po 24h można zgłosić swój post wyjaśniając w czym rzecz - team adm/mod się tym zajmie (byle bez przesady, bo jak co post będzie coś do poprawki, to wykracza ponad możliwości czasowe).

 

@SatExpert - miałeś angielski z mojej winy - poprawiając rangę mam domyślnie wpisany angielski i jeśli klepnę OK zapominając o tym, to po zmianie rangi ktoś może dostać niechcący "English", będę bardziej uważał ;)

 

Reputację pomyliłem kolejności, ale gdy zwróciliście uwagę, to zamieniłem. Co do samego systemu - minęło kilka miesięcy od wprowadzenia i wygląda na to, że chyba pożegnamy minusy. Niestety nie sprawdza się to, lecą minusy odwetowe nie za treści, tylko na złość. W kilku przypadkach musiałem reagować. Nie tak to powinno wyglądać - w założeniu chciałem, aby minusować np. błędne odpowiedzi (porady wprowadzające w błąd) lub np. posty użytkowników piszących niezrozumiale. Generalnie aby piętnować złe zjawiska, a nie żeby prowadzić prywatne wojenki reputacyjne... Nie jest to jeszcze ostateczna decyzja, ale ku temu się kieruję - brutalnie rzecz ujmując przynajmniej jakaś grupa osób (niestety nie mała) nie umie z tego korzystać z pożytkiem dla społeczności - no sorry :P

 

PS: Drobny akcent zimowy - jak co roku coś kombinujemy, w tym roku tylko śnieżynki w tle. Emotki są bez czapeczek, bo nie znalazłem pasującego zestawu, ale jeszcze poszukam albo może dojdę jak samemu wyphotoshopować (zachowując jakość i mały rozmiar plików) w wolnej chwili ;)

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe! Jestem absolutnie pewny, że miałem stałą edycję postów. Możliwe, że niektóre zmieniałem przed upływem 24 godzin, ale czy to przez to mogło mi się wydawać, że mam stale taką możliwość? Przy okazji, to widzę, że bezsenność doskwiera nie tylko mi? ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...