Skocz do zawartości

TCM


anbes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zaktualizowałem programy przeskanowałem TP 10949 i znalazłem CN 24, ale w dalszym ciągu nie mogę namierzyć TCM 24. W tej chwili jak chcę oglądać TCM to dopiero po 21 na dzielonym z CN kanale. Gdzie jest ten TCM 24?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Zaktualizowałem programy przeskanowałem TP 10949 i znalazłem CN 24, ale w dalszym ciągu nie mogę namierzyć TCM 24. W tej chwili jak chcę oglądać TCM to dopiero po 21 na dzielonym z CN kanale. Gdzie jest ten TCM 24?

 

ja miałem podobny problem ale jak wyszukiwałem na swoim Thompsonie to dawałem "przeszukaj sieć" i nie znajdywał w momencie gdy zaznaczyłem "nie przeszukuj sieci" znalazł kanał Turner.... na 10949V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy warto by było jak bym do cyfrowego polsatu wysłał e-maila o tym że tcm i cn są już rozdzielone i nadają 24h?Jak możecie to zaproponujcie mi treść tego e-maila dlatego że nie ma w głowie żadnego pomysłu na treść tego e-maila.

To by może wreszcie dodali do oficialnej listy cyfowego polsatu tcm i zmienili nazwę z cartoonnetwork/tcm na cartoon network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no podobno ten pakiet Mini był bardzo dobrym posunięciem, był odpowiedzią na pakiety N-ki podobno. Na temat takietu Mini piszemy :arrow:Pakiet Mini...

On jest głupi, bo nie można dobrać żadnych innych pakietów, głupota, ale co poradzić :roll:. Wróćmy do tematu

 

Pozdro 4 all 8):wink:

 

to nie jest głupota ale rozsądek. po co emerytom pakiet familijny, skoro za 9.90 dostają pakiecik tani i z podstawowymi programami informacyjnymi jak polsat, tvp 1 i 2, tvn, tvn7 i tv4

 

Póki co nie ma tv ktora pozwoli klientowi na calkowicie dowolny wybor programow za ktore mógłby płacic, wiec kazda oferta ze wzgl. na cenę jest słuszna.

Mam nadzieję, że nie brałeś pakietu mini bo był tani. Sam sobie jesteś winien. Ludzie którzy chcą coś oglądać a nie słuchać wiadomości wybierają co najmniej pakiet familijny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem wczoraj do CP i powiedział mi koleś że TCM będzie w pakiecie familijnym a TV1000 w pakiecie film . Czyli jak ktoś ma wykupiony PF +RM to ma praktycznie wszystkie stacje oprócz cinemaxów.

 

I to jest bardzo dobre.

Teraz konkurencję zostawił daleko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś ma wykupiony PF +RM to ma praktycznie wszystkie stacje oprócz cinemaxów.

Jest jeszcze jedna niejasna sprawa z kanałem Kino Polska - z każdej chwili może tak być, że będzie kanałem dodatkowo płatnym, lub z czymś go wymieszają, albo też, zniknie z oferty CP :?: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem wczoraj do CP i powiedział mi koleś że TCM będzie w pakiecie familijnym a TV1000 w pakiecie film . Czyli jak ktoś ma wykupiony PF +RM to ma praktycznie wszystkie stacje oprócz cinemaxów.

 

 

A kiedy dzwoniłeś do CP to powiedzieli ci kiedy TCM zostanie dołączony do lisy CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś ma wykupiony PF +RM to ma praktycznie wszystkie stacje oprócz cinemaxów.

Jest jeszcze jedna niejasna sprawa z kanałem Kino Polska - z każdej chwili może tak być, że będzie kanałem dodatkowo płatnym, lub z czymś go wymieszają, albo też, zniknie z oferty CP :?: .

 

to kino polska nie jest zawarte w umowie wśród kanałów w pakiecie film :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...