Skocz do zawartości

TCM


anbes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeszcze jedna niejasna sprawa z kanałem Kino Polska - z każdej chwili może tak być, że będzie kanałem dodatkowo płatnym, lub z czymś go wymieszają, albo też, zniknie z oferty CP :?: .

Ja podpisywałem umowe niecałe 2 tygodnie temu i mam ten kanał zagwarantowany jako część Relax Mix... Więc jakby coś planowali w najbliższym czasie z tym kanałem to by już go na nowych umowach nie gwarantowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak tych kanałów nie ma w umowie to w każdej chwili mogą je wyłączyć lub przenieść do innych pakietów i kazać podpisać kolejną śmieszną umowę. Takim zachowaniem powinien zająć sie Rzecznik Praw Konsumenckich. Wydaje mi sie ze takie zachowanie naszego kochanego CP jest niezgodne i łamie zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wczoraj umowę z CP (przeczytana dokładnie) i Kina Polska nie ma. :(

 

Nie podejrzewam aby @Maq celowo wprowadzał nas w błąd - więc wychodzi na to ze są dwie wersje umów i na którą trafisz zależy od szczęścia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzewam aby @Maq celowo wprowadzał nas w błąd - więc wychodzi na to ze są dwie wersje umów i na którą trafisz zależy od szczęścia :shock:

Jednak wprowadziłem :D, jak się okazuje to z tym Kino Polska coś mi się najwidoczniej ubzdurało (sprawdzałem odrazu liste gwarantowanych kanałów i wydało mi się że wszystko z RM jest), a tutaj się okazuje że nie ma.

Przepraszam za błąd... 23 lutego 2007 dostałem umowę bez Kino Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka to rzecz ludzka :wink: ale z drugiej strony umowa którą prezentuje mh_misiek jak byk pokazuje KP w pakiecie Relax Mix :!:

ciekawe jak by wyleciał KP to u wszystkich czy tylko u pechowców, którzy w umowie tego kanału nie mają zapisanego :?::?::?:

 

@bogdan425

tylko się nie denerwuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W piątek 31.10.2008 stacja TCM wyemituje "mroczne" filmy, oczywiści z okazji Halloween

19:00 Powrót żywych trupów

20:30 R.I.P. (2008)pierwszy raz widzę tak nowy film na tym kanale :D

21:00 Duch

22:50 R.I.P.

23:00 Zagadka nieśmiertelności

00:35 R.I.P.

00:40 Dziwolągi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowych emitują tylko filmy dokumentalne coś jak choćby "Za drzwiami Actors Studio" żeby wypełnić ramówke do równo 21 [CN/TCM] Więc R.I.P. Będzie jakimś hallowenowym dokumentem pewnie :P

Nie, to film animowany :wink:

Często oglądacie ten kanał? Ja lubię filmy o II wojnie światowej i różnego rodzaju horrory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie DLACZEGO CP nie oddzieli te TCM i CN do jasnej [beep]y! jakąś umowę mają z CP że musi być tak TCM/CN ?? gdyby oddzielili to by skasowali ten wspólny kanał i mieli by miejsce w transporterze, wiem że to należy do Globescasta GB ...

i wiem że mogę je sam oddzielić i dodać do ulubionych ale nie jest mi wygodnie przełączanie listy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...