Skocz do zawartości

Najgorsze piosenki


kacper130700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, BiL napisał(a):

Kwiat Jabłoni - Od Nowa

Ta piosenka jest promowana dosłownie wszędzie, RMF FM, ZET, Meloradio a teraz jeszcze MAXX.

Dla mnie to cały ten Kwiat Jabłoni to jakieś nieporozumienie. Przede wszystkim piskliwy głos wokalistki już mnie denerwuje. A numer z Munkiem to pasował mi jak pięść do nosa.

 

A tu kolejny gościu, który męczy się ze śpiewaniem.:razz: Nie wiem czy już czy jeszcze nie leci w naszych trójliterówkach:mrgreen:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lakiman napisał(a):

Nie jestem tego w stanie przesłuchać do końca. ..

 

Jak ktoś lubi utwory lekkie, łatwe, przyjemne i niewymagające, to nic dziwnego, że nie jest w stanie zrozumieć twórczości Artystów, którzy nie tworzą typowo pod chartsy. Fever Ray zarówno solo, jak i działając razem z bratem Olofem w The Knife nie byli nigdy mainstreamowi.

 

A tak w ogóle, to śmieszy mnie ocenianie (przez niektórych) utworów na podstawie klipu, bo jak wiadomo - z klipami bywa różnie. Gdybym miał tak oceniać jak Wy, to musiałbym nie lubić Björk, której klipy nie zawsze były fajne dla oka, a jej twórczość jest dla mnie świetna.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 jestem w stanie posłuchać utwory ELP, utwory Yes, psychodeliczny rock jak wczesne płyty Pink Floyd, King Crimson, rock Progresywny jak Collage, Dream Theater, przez muzykę folk z elementami rocka...ale taka alternatywa kompletnie do mnie nie przemawia.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bloo411 napisał(a):

Moje spektrum muzyczne jest baaardzo szerokie .

Bardzo?:grin: Przecież Ty oscylujesz tylko w tzw. alternatywie (bo dla mnie to nie jest żadna alternatywa) z ostatnich max 10-15 lat. A klasyka leży. Jesteś hermetycznie zamknięty na muzykę.

Edytowane przez djclassic
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bloo411 napisał(a):

Też znam, słucham i cenię. Moje spektrum muzyczne jest baaardzo szerokie 😉 I tak jak wspomniałem, nie oceniam utworów przez pryzmat klipów, bo te nie zawsze mi się podobają.

Ale teledysk przyznasz jest..taki trochę obleśny.  Trudno to się słucha, lecz przy wyłączonym obrazie jest trochę lepiej.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Czy ciężko? Mi się ten utwór podoba, jest bardzo hipnotyczny i pozostaje na długo w głowie. Oprócz samej Karin w klipie występuje jej brat Olof. Skoro uważasz, że jest obleśny, to znak, że charakteryzatorka odwaliła kawał dobrej roboty przy wyglądzie Karin w "Kandy". Aha, jeszcze jedno - Karin identyfikuje się jako osoba niebinarna, stąd też taki a nie inny jej wygląd.

6 minut temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

E tam nie jest źle przynajmniej jest ubrana. W przeciwieństwie do pana z klipu który chciałbym od widzieć. Co mnie podkusiło włączyć propozycję od @Bloo411.

Żyjemy w XXI wieku, więc dziwię się, że kogoś mogą takie klipy jeszcze szokować. Sam track ma lekki, wakacyjny vibe i taki był zamysł, który został spełniony. A klip? No cóż.... zawsze można słuchać z pominięciem klipu (od czego jest Spotify etc.). Jak tak często robię, gdy klip mi nie pasuje.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że my z Fanem jesteśmy za mało nowocześni i nie doroślimy do muzyki z osobami niebinarnymi i pokazującymi np. gołe poślady w klipach i oddających emocje metroseksualne.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fan WWE Superstars napisał(a):

Ja jestem tolerancyjny, ale nie muszę tego oglądać. Jak sobie chcą kręcić takie klipy to prywatnie.

Tym wpisem pokazałeś, że wcale nie jesteś. Powtórzę się, jak mi klip nie pasuje, to go pomijam, nie wracam do niego. Nie oceniam utworów przez pryzmat klipu, a twórczości artystów na podstawie ich orientacji, tożsamości płciowej czy wyznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pawop napisał(a):

Człowieku ogarnij się! Wszystko co nie jest umca umca nazywasz muzyką alternatywną. To o czym piszesz nie jest muzyką alternatywną.

Twórczość Darii Zawiałow klasyfikowana jako alternatywny pop, choć w jej utworach nie brakuje momentów synth popowych (ostatnia płyta "Wojny i Noce").

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...