Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, LorDx napisał(a):

Spokojnie mogliby dawać SP za 10 zł jak ktoś ma komplet sportu u nich kupiony.

Bo entry+ więcej sportu jak sobie porozbijam mniej więcej tyle wychodzi ten za 75 zł.

 

 

 

I tyle byłoby łatwiejsze do przełknięcia dla większości, ale woleli iść na całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LorDx napisał(a):

Tak patrzę głębiej, tam zrobiono myk z VP jest za 0 zł, spodziewają się wyłączenia, nie zmniejszy to opłaty za pakiet.

 

Nie spodziewają się, tylko Viaplay jest dostępny do końca czerwca 2025 roku.

Już szykuję popcorn, i czekam na żale, że "nie mam Viaplay (za 0 zł) i chcę płacić mniej" 😆

Edytowane przez muza_tv
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei zastosowano ciekawy "szantaż" pakietem "Super Sport".

Złożyłem reklamacje w celu wypowiedzenia pakietu Netflix 4K do końca oznaczonego czasu umowy,  ponieważ w subskrypcji poprzez C+ nie mam możliwości dokupienia użytkowania w dodatkowym gospodarstwie domowym. Z informacji z forum jak i od pracownika APS gdzie dyspozycja reklamacji została złożona wiem, że reklamacje z tego tytuły były uznawane.  Co ciekawe reklamacja została odrzucona, że nie ma takiej możliwości technicznej.  Jednakże w celu utrzymania "dobrych relacji"  skontaktuje się ze mną konsultant w celu przedstawienia propozycji. Tą wspaniałą propozycją była zamiana pakietu Netflix na "Super Sport".

Złożyłem odwołanie argumentując faktem, iż normalnie jest to uznawane co potwierdził pracownik APS a w moim przypadku tego nie zrobiono aby wcisnąć mi "Super Sport". Nie omieszkałem dodać, że na brak Ligii Mistrzów jaką potwierdzano mi do końca okresu oznaczonego umowy będę składał oddzielną reklamację.
Z reklamacją dotyczącą pakietu "Mistrzowskiej Piłki" planowałem zaczekać do połowy sierpnia z tą reklamacją ale aby mieli w systemie złożyłem już teraz.

Edytowane przez Bushiken
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał(a):

"Wojownicy" zza klawiatury komputera/smartfona. 🤣😂

Dlatego nawet nie będąc abonentem Cyfry lubię na bieżąco czytać ten wątek, bo taki Pan X płacący 120 zł abo miesięcznie uniesie się honorem i nie zapłaci 20 zł za kopaczy bo to jest majątek w skali roku.

Edytowane przez Kiler
Usunięto offtopic.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też po ok 20 dniach od złożonej drugiej reklamacji otrzymalem propozycje 5 miesięcy za darmo za super Sport a potem 20 zł do końca umowy . Czekam do końca sierpnia. Zobaczymy może dadzą jakieś promocje na ten pakiet :-P . Coś długo odpisują na reklamacje , zapewne sporo tego mają do rozpatrzenia . 

Edytowane przez Tomo1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomo1985 napisał(a):

Też po ok 20 dniach od złożonej drugiej reklamacji otrzymalem propozycje 5 miesięcy za darmo za super Sport a potem 20 zł do końca umowy . Czekam do końca sierpnia. 


Również otrzymałem taką „propozycję” w ramach „dobrej współpracy”. Dodatkowo po pytaniu ile mam czasu na decyzję otrzymałem odpowiedź „proszę podjąć decyzję w ciągu najbliższych 7 dni.”

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź taką:
"Z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport z zobowiązaniem do końca czasu oznaczonego umowy. W miesiącu, w którym skorzystano z promocji oraz przez 4 kolejne miesiące, cena to 0 zł. Po tym okresie wynosi 20 zł miesięcznie, do końca czasu oznaczonego umowy. Nie ma możliwości wyłączenia opcji z końcem okresu darmowego. Opcję może Pan włączyć po zalogowaniu się do Strefy Canal+, gdzie znajdują się Warunki Promocji.
W razie dodatkowych pytań w tej sprawie zapraszam do kontaktu."

Oczywiście napisałem odwołanie, ja nie potrzebuje Ligi Mistrzów, ja potrzebuje sprawiedliwości

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marek2009 napisał(a):


Również otrzymałem taką „propozycję” w ramach „dobrej współpracy”. Dodatkowo po pytaniu ile mam czasu na decyzję otrzymałem odpowiedź „proszę podjąć decyzję w ciągu najbliższych 7 dni.”

U mnie to samo. 7 dni, czyli do 31 lipca, żebyś przypadkiem nie wziął w sierpniu i nie załatwił sobie LM do końca roku bez kosztów. U mnie nie napisali ile, tylko że mam 30 dni na odwołanie. Skoro tak, to sam się o to nie będę pytał i aktywuję w sierpniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja podpisuje aneks tylko dlatego że zostało mi 5 a nie 6 miesięcy do końca umowy w związku z czym nie mogę aktywować super sport w zobowiązaniu za 20zł dopłacam 5zł do multiroom przechodzę z viaplay total za 5zł na viaplay. medium za 10...... a potem się okazuje że wystarczyło napisać reklamacje i dostałbym super sport za 0 w miejsce mistrzowskiej piłki i do końca grudnia miałbym 5zł taniej za multiroom i 5zł taniej za viaplay do tego total zamiast medium.......  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się człowiek spieszy i nie poczeka na rozwój zdarzeń. Nauczka na przyszłość. 

 

Po co Ci to było potrzebne na już skoro mecze startują i tak dopiero w połowie września? Przecież dostępu nie braknie. Starczy dla wszystkich, a przez takich napaleńców operator tylko zaciera ręce. 

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

dostałbym super sport za 0 w miejsce mistrzowskiej piłki i do końca grudnia miałbym 5zł taniej za multiroom i 5zł taniej za viaplay do tego total zamiast medium.......  

Przecież dopiero co pisałeś że masz taką super ofertę, że jej tu wrzucić nie możesz bo jest taka super hiper zajefajna.

 

Prosiłeś żeby nawet konsultant jej tu nie wrzucał :D

 

Ty jesteś człowiek niedojrzały emocjonalnie, piszesz by pisać, nadajesz i nadajesz o tych ofertach. Dopiero co miałeś rezygnować, brać tmobile, a tylko siedzisz i biadolisz nad swoim losem. 

 

 

4 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

miałbym 5zł taniej za multiroom i 5zł taniej za viaplay

No podobno przecież masz taką super ofertę?? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszy się, bo w zamian w ramach nowego aneksu dostał eleven sports za 0 na cały okres nowej umowy:) nie zmienia to jednak faktu że gdybym wiedział że wystarczy poprosić i w ramach dobrej współpracy otrzymam super sport za 0 do końca obecnej umowy, czyli do 31.12.2024 to nie wiem czy taki aneks bym zaakceptował. 

5 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

Przecież dopiero co pisałeś że masz taką super ofertę, że jej tu wrzucić nie możesz bo jest taka super hiper zajefajna.

 


A kto powiedział że oferta nie jest fajna?

Magenta TV nie wziąłem nie dlatego że nie chciałem a dlatego że nie ma światłowodu od T-mobile pod moim adresem zachęcam do czytania moich postów ze zrozumieniem przed napisaniem kolejnych bezpodstawnych złośliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...