Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, muza_tv napisał(a):

 

 

Dlatego pod tym względem cenię sobie Polsat Box. Ceny pakietów praktycznie takie same dla wszystkich, jednym dorzucą darmowe miesiące etc.

Tak, elastyczność cennika c+ ma swoje pozytywne i negatywne strony, trudne i długie negocjacje zamiast prostego "wyklikania" nowej oferty.....ale dzięki temu możemy zejść do cen podobnych do konkurencji za dużo lepszą jakościowo ofertę ale nie ukrywam że lubię swojego operatora komórkowego, tam wchodzę w aplikacje i mam najlepszą możliwą ofertę przedłużenia bez dzwonienia itd....   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, muza_tv napisał(a):

 

 

Dlatego pod tym względem cenię sobie Cyfrowy Polsat / Polsat Box. Ceny pakietów praktycznie takie same dla wszystkich, jednym dorzucą darmowe miesiące etc. Ale wszystko jasne i klarowne, równe traktowanie klientów. Wszyscy wiedzą na czym stoją.

Dokładnie, dlatego też do nich  przeszedłem, a umowę z C+ mam do końca roku nawet nie myślę jej przedłużać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ralal89 napisał(a):

Też wysłałem reklamację kilka dni temu i czekam na odpowiedź. 

Z reguły zawsze odpowiadali wciągu 24h, teraz zakładam że albo analizują rozmowy przedłużeniowe z DUK, albo czekają te 30 dni, by się dłużej boksować, bo gdy odpisze, że nie zgadzam się to znowu czas z ich strony to 30 dni. Dlatego zakładam, że będą przeciągać ile można, tak by klient odpuścił i wykupił paczkę Super Piłka. 


Dziś również napisałem kilka słów reklamacji… przed chwilą otrzymałem odpowiedź na e-maila - „Szanowny Panie,
zarejestrowałam reklamację w tej sprawie. Odpowiedź otrzyma Pan mailowo do 30 dni. (…)”.

Także czekam na odpowiedź… zobaczymy co z tego wyjdzie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym zobaczyłem, że w kolekcjach Canal+ w dekoderze pojawiła się kolekcja Super Sport. Miały tam być materiały z LM. No ale zarabiać już się chce. Wrzucono do tej kolekcji najciekawsze filmy i programy o sporcie z kolekcji Canal+ Sport. Oczywiście, że teraz żeby to obejrzeć trzeba już wykupić dostęp do pakietu Super Sport. Nieważnie, że wcześniej abonenci mieli do tych filmów i programów dostęp w ramach swojego abonamentu, u mnie to jest Superpremium+4K. Tak C+ traktuje stałych klientów i aktualnych jeszcze swoich abonentów. Tak nie ma nigdzie w umowie, że dostęp do tego może w trakcie umowy ulec zmianie. Przesada jak widać coraz większa.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, waldi123 napisał(a):

W dniu dzisiejszym zobaczyłem, że w kolekcjach Canal+ w dekoderze pojawiła się kolekcja Super Sport. Miały tam być materiały z LM. No ale zarabiać już się chce. Wrzucono do tej kolekcji najciekawsze filmy i programy o sporcie z kolekcji Canal+ Sport. Oczywiście, że teraz żeby to obejrzeć trzeba już wykupić dostęp do pakietu Super Sport. Nieważnie, że wcześniej abonenci mieli do tych filmów i programów dostęp w ramach swojego abonamentu, u mnie to jest Superpremium+4K. Tak C+ traktuje stałych klientów i aktualnych jeszcze swoich abonentów. Tak nie ma nigdzie w umowie, że dostęp do tego może w trakcie umowy ulec zmianie. Przesada jak widać coraz większa.

Spojrzałem do kolekcji super sport w canal+online. Cały kontent który tam jest wrzucony jest jednocześnie w kolekcji canal+sport więc nie wprowadzajmy innych w błąd bo nic nie jest usunięte tylko co najwyżej zdublowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ralal89 napisał(a):

Ja rozumiem nie siedzieć w internecie, nie czytając różnych forum tyle płacić ale 170 zł? Ja mam to co Ty, MP, Viaplay, Multiroom, Extra+ Canal+ wszystkie za 79,90 zł. Różnica przeogromna. 

Ta cena niestety nie jest już osiągalna.... chyba że znasz jakiś magiczny sposób to z chęcią wziąłbym taką ofertę ;)

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ralal89 napisał(a):

 

Ja rozumiem nie siedzieć w internecie, nie czytając różnych forum tyle płacić ale 170 zł? Ja mam to co Ty, MP, Viaplay, Multiroom, Extra+ Canal+ wszystkie za 79,90 zł. Różnica przeogromna. 

 

Też wysłałem reklamację kilka dni temu i czekam na odpowiedź. 

Z reguły zawsze odpowiadali wciągu 24h, teraz zakładam że albo analizują rozmowy przedłużeniowe z DUK, albo czekają te 30 dni, by się dłużej boksować, bo gdy odpisze, że nie zgadzam się to znowu czas z ich strony to 30 dni. Dlatego zakładam, że będą przeciągać ile można, tak by klient odpuścił i wykupił paczkę Super Piłka. 

Extra+C+ to to samo co Superpremum 4K?😂

22 godziny temu, muza_tv napisał(a):

 

 

Dlatego pod tym względem cenię sobie Cyfrowy Polsat / Polsat Box. Ceny pakietów praktycznie takie same dla wszystkich, jednym dorzucą darmowe miesiące etc. Ale wszystko jasne i klarowne, równe traktowanie klientów. Wszyscy wiedzą na czym stoją.

Nie do końca też na jeden pakiet bywają różne warianty cenowe.

21 godzin temu, Bingo TV napisał(a):

U mnie w rodzinie pakiet Rodzinny mają za złotówkę.

 

Bo nają kilka usług i starą wersję Smart domu. Tu piszemy o normalnych ofertach a nie łączonych.

21 godzin temu, Jaś Fasola napisał(a):

Dokładnie, dlatego też do nich  przeszedłem, a umowę z C+ mam do końca roku nawet nie myślę jej przedłużać. 

Wymiana sprzętu aneks dobieranie np MR aneks dodawanie opcji dodatkowych to parodia 🤣 raz włączą od razu raz za tydzień a innym razem przy następnym okresie rozliczeniowym😂 W C+ i tymi sprawami nie ma najmniejszych problemów nie trzeba aneksować a i opcję  działają najczęsciej do 30 minut.

21 godzin temu, Ralal89 napisał(a):

Ale i tak nikt nie przebije oferty plusa :)

Umowa Na czas nieokreślony no limit rozmów, SMS, ładny pakiet danych i HBO w cenie :)

Wszystko za 35 zł. 

Z zasięgiem tego internetu to faktycznie nikt nich nie przebije🤣

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

za namową członków grupy napisałem dzisiaj do platformy z prośbą o dodanie do mojej oferty pakiet Ligi Mistrzów zamiast MP i odstałem taką odpowiedź.

"Kwota rachunku będzie pomniejszona o dotychczasową opłatę za tę opcję Mistrzowska Piłka.

 

jaka to jest kwota bo na fakturze nie mam w ogóle tego wyszczególnionego ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Player,CANAL+4K ULTRA HD,Eleven Sports,MISTRZOWSKA PIŁKA,MOVIES Fun,Viaplay Medium

6 minut temu, czerstwy napisał(a):

Masz wyszczególnione w swojej umowie.

mam w umowie tak :BBC Player,CANAL+4K ULTRA HD,Eleven Sports,MISTRZOWSKA PIŁKA,MOVIES Fun,Viaplay Medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, czerstwy napisał(a):

Masz w umowie wyszczególnione dokładnie za co i ile płacisz.

mam w umowie tak:BBC Player,CANAL+4K ULTRA HD,Eleven Sports,MISTRZOWSKA PIŁKA,MOVIES Fun,Viaplay Medium

tak namieszali na fakturze , że wyglada to tak, że już nie płace za MP

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ 170,00 -60,00 110,00

Opcje dodatkowe BBC Player 5,00 -5,00 0,00

Viaplay Medium 40,00 -30,00 10,00

VOD+ 10,00 -10,00 0,00

CANAL+4K ULTRA HD 20,00 -20,00 0,00

Eleven Sports 15,90 -5,90 10,00

MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 -30,00 0,00

Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu 10,00

Edytowane przez x9x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie dotyczące zubożałej oferty Viaplay następującej treści:

"Rok temu przedłużyłem umowę na 2 lata. Wraz z przedłużeniem dokonałem zakupu opcji VIAPLAY na cały okres umowy z umowy na ofertę sportową:
- Liga niemiecka -BUNDESLIGA
- Liga Konferencji Europy
- Liga Europy.
Od nowego sezonu piłkarskiego SIERPIEŃ 2024 VIAPLAY stracił prawa do transmisji wymienionych lig. Odpowiednio na rzecz Eleven Sport - Bundesliga oraz Polsat Box- Liga Konferencji Europy oraz Liga Europy. Oferta została bardzo zubożona i nie odpowiada tej ofercie, na którą się zdecydowałem. W związku z powyższym składam wniosek o obniżenie ceny tego pakietu do 5 zł
."

Odpowiedź poniżej:

"gwarantujemy Panu dostęp do kanałów, a nie do ramówek danych stacji. Utrata praw do transmisji Bundesligi, Ligi Konferencji Europy oraz Ligi Europy, nie jest podstawą do obniżenia kwoty opcji dodatkowej."

Poruszę ten temat z nimi gdy wystartuje LM w ramach ewentualnych negocjacji.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, x9x napisał(a):

mam w umowie tak:BBC Player,CANAL+4K ULTRA HD,Eleven Sports,MISTRZOWSKA PIŁKA,MOVIES Fun,Viaplay Medium

tak namieszali na fakturze , że wyglada to tak, że już nie płace za MP

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+ 170,00 -60,00 110,00

Opcje dodatkowe BBC Player 5,00 -5,00 0,00

Viaplay Medium 40,00 -30,00 10,00

VOD+ 10,00 -10,00 0,00

CANAL+4K ULTRA HD 20,00 -20,00 0,00

Eleven Sports 15,90 -5,90 10,00

MISTRZOWSKA PIŁKA 30,00 -30,00 0,00

Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu 10,00

Dziwne żebyś płacił jak nie ma już tej opcji w ofercie. Od nowego sezonu stracił Viaplay Bundesligę?🤣Ciekawe bo Viaplay będzie pokazywać wszystkie spotkania a Eleven tylko 5😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od dawna i faktycznie sytuacja jest dość absurdalna, to jak namawiają na pakiety z konkretnymi prawami. Natomiast jak oferta ubożeje to się zasłaniają kanałem a nie zawartością… W sumie jest teoretyczna sytuacja że za rok viaplay nie będzie miała w ogóle sportu, a C+ nie musi ściągać z oferty i ludzie by musieli płacić za pakiet wydmuszkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...