Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, LorDx napisał(a):

Jeśli dobrze uargumentujesz to ci dadzą, jeśli pójdziesz na wojnę to prawnicy będą walczyć na papierki a argument nieczytania umowy na piśmie jest twoją przegraną.

W trybie reklamacyjnym mogą wszystko uznać tak napisał @czerstwy nawet absurdy.

Chodź w normalnym trybie nie powinno to przejść.

Ja swojego czasu gdy złożyłem na nich skargę do Rzecznika Praw i Konsumenta to byłem ostrzegany że mają bardzo dobrych prawników. I choć prawo było po ich stronie swoje ugrałem a większość zakończyło pisaniem na forum. Wszystko jest na forum w odpowiednim wątku.

12 godzin temu, waldi123 napisał(a):

Nie rozumiem o co Wam tutaj chodzi, skąd takie emocje, że ktoś pisze reklamację i jemu ją uwzględniają. Każdy może zrobić to samo, a jak nie chce to jego sprawa. Kilkunastu aktywnych tutaj forumowiczów reklamację złożyło i została uwzględniona. To są zdaje się sprawy między abonentem i operatorem, skoro operator reklamację uznał to jakiś cel w tym miał.

Takie jak od lat czyli dobre relacje z abonentami. Tego typu reklamacje w Polsacie czy Orange kompletnie nie przechodzą, tam jest inne podejście do abonenta.

8 godzin temu, mrozio11 napisał(a):

Ale ciekawe jest to, że jednemu bez żadnego gadania akceptują reklamacje a innej osobie odrzucają. Przecież nie chodzi o to, co powiedział konsultant przez telefon, bo jeden użytkownik pisał, że umowę przedłużył w salonie.

Chyba nigdy tu nie skladałeś reklamacji. Jedno trafienie na odpowiednia osobę drugie odpowiednie nargumenty i najlepiej odpowiednio prowadzaona rozmowa przy przedłużeniu umowy.

Edytowane przez Kirk
Popraw pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muza_tv napisał(a):

Jeśli ktoś płaci abonamentu 150 zł miesięcznie, to spokojnie można mu sprzedać za piątaka. I tak jest dochodowy :)

Ale jeśli ktoś płaci 40 zł, to raczej trudno dopłacać 💁‍♂️

 

Firma to biznes, a nie fundacja charytatywna. Dlatego "dobra współpraca" najlepiej układa się z tymi, co płacą dobry abonament, pakiety dodatkowe etc.

 

To jest dobre spostrzeżenie. Choć warto też dodać, że cenniejszy jest abonent z pakietem typu Entry+ z Canal+ niż np. gołym Extra+. Kwoty abonamentu mogą być zbliżone, ale w tym drugim przypadku marże uciekają do zewnętrznych podmiotów.

 

Tak duże organizacje lubią proste wskaźniki (np. liczba abonentów, ARPU) bo w ten sposób łatwiej się zarządza. Menadżerowie mogą się też wykazać przed radą nadzorczą oraz akcjonariuszami. Tym bardziej jeśli jest to spółka giełdowa.

 

Ale widać, że w ofertach zaczęli to uzględniać i pakiet C+ staje się jej bazą. Nie dziwi też brak możliwości wykupu gołej LM.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldi123 napisał(a):

Jak sądzicie czy podobne oferty co w canal+ online , będą również w wersji satelitarnej ? Skoro taka oferta jest w obiegu jak niżej:

 

 

ale ta oferta jest już od bardzo dawna - tam tylko w ulotce LM jest dodana. 

 

1 minutę temu, WebMat napisał(a):

 

To jest dobre spostrzeżenie. Choć warto też dodać, że cenniejszy jest abonent z pakietem typu Entry+ z Canal+ niż np. gołym Extra+. Kwoty abonamentu mogą być zbliżone, ale w tym drugim przypadku marże uciekają do zewnętrznych podmiotów.

Nie bez powodu promują na stronie internetowej pakiety typu Entry+Sport czy Entry+Superfilm. W sumie składają się te pakiety z kanałów własnych, naziemnych, niekodowanych i serwisów streamingowych. Więc marże dla kanałów tv praktycznie żadne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k05 napisał(a):

ale ta oferta jest już od bardzo dawna - tam tylko w ulotce LM jest dodana.

W sumie dodanie LM unowocześnia ofertę, a pojawia się jeszcze opcja HBO 1,2,3 razem z Max. Czyli oferta nie żyje tak strasznie długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wally79 napisał(a):
7 godzin temu, Arkon napisał(a):
Ja mam niestety MP za 0 zł, więc raczej reklamacja nie przejdzie...

Próbuj chłopie tylko mądrze argumentuj swoje racje. Ważne byś się powołał, że w umowie masz zapis gwarantujący Ci odbiór Ligi Mistrzów do końca trwania umowy w cenie za 0 zł. Jak Ci nie uznają to odwołaj się od tej decyzji. Zazwyczaj w odwołaniu operator jest już w stanie bardziej łaskawym okiem spojrzeć na Twe argumenty bo widzi że nie ustępujesz.

A kto  ma niby taki zapis gwarantujący odbiór LM?😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, waldi123 napisał(a):

W sumie dodanie LM unowocześnia ofertę, a pojawia się jeszcze opcja HBO 1,2,3 razem z Max. Czyli oferta nie żyje tak strasznie długo.

Te oferty są już od roku jak nie dłużej. To jest Canal+Online z umową na 24 miesiące. Wtedy do pakietów C+SiF oraz Canal+ w cenie paczki dołączony był pakiet Fun&News. Już wtedy można było dobrać HBO czy Eleven z Polsatami Premium za 20zł każdy. Jak ktoś chciał tę ich przystawkę do oglądania streamingu to było trzeba dodać +10zł do abonamentu. 

Na ich stronie jest dostępny w regulaminach również regulamin tej promocji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k05 napisał(a):

Te oferty są już od roku jak nie dłużej. To jest Canal+Online z umową na 24 miesiące.

 

Wiem, że C+ online, ale rok temu ani nie było paczki Super Sport, ani Max Standard. Stąd zaciekawienie, czy jest możliwa taka oferta w wersji satelitarnej, bo to przecież nie może być od roku w obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w ofercie sat można mieć Lige Mistrzów za 65zł w Entry+C+. Za dodatkowe 10zł ma się Eleven z Viaplay Medium. Całość za 75zł. 

W Canal+Online za C+ z Ligą Mistrzów I Eleven trzeba dać 84zł. Nie ma Viaplay, ale jest pakiet Fun&News. 

 

Pewnie wszystko zależy od tego kto czego oczekuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2024 o 13:27, Vaniliovsky napisał(a):

W kwietniu przedłużyłem umowę na 15 miesięcy. Wczoraj złożyłem reklamację na MP a dzisiaj mam już odpowiedź.

 

"Aktywowałam na Pana umowie opcję Super Sport za 5zł miesięcznie (czyli w takiej w jakiej miałem MP) do końca okresu oznaczonego umowy czyli do 30 listopada 2025r. Liczę, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegać bez zakłóceń". 

 

Czyli wychodzi na to że trzeba umieć napisać dobrą reklamację i ją dobrze uzasadnić skoro innym osobom są reklamacje odrzucane. 

Najgorzej wyszli Ci co mieli MP i biorą opcję za 20zł miesięcznie zamiast pisać reklamację. 

 

 

 

AXchrYM.png

Czyli idzie coś ugrać… 🤔

Trochę mi to przypomina akcję (początki) z C+ 4K… gdy po pewnym czasie (promocyjnym) zakodowano i zażądano odpowiednią sumę za kanał, ale reklamacje zrobiły swoje i włączano za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

 jeszcze sprzedają viaplay......będzie podobna afera jak z PSP........

Czyli nauka poszła w las. Ale masz rację cierpliwość w kontaktach z C+ to podstawa jakiegokolwiek sukcesu. Ta platforma jednak nie wyciąga wniosków z przeszłości. No chyba, że to próbne balony przed zmianą sierpniową pakietyzacji, o której już nawet dealerzy w salonach C+ mówią. Pożyjemy i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem gdzie może być haczyk......Nie sprzedają viaplay tylko spdrzedają "wincyj" sportu czyli spokojnie z tego wybrną  nawet jak wypadnie viaplay

Ja w aneksie mam osobno więc będą musieli mi skorygować fakturę o 10zł jeśli viaplay za rok wypadnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, _Artek_ napisał(a):

Ja w aneksie mam osobno więc będą musieli mi skorygować fakturę o 10zł jeśli viaplay za rok wypadnie. 

Ponoć Viaplay w tej ofercie parują z Eleven. Ciekawe jak wyleci z rynku Viaplay, czy spadnie cena za dopłatę do Eleven. Trochę to wygląda na takie cwaniactwo hmm.

Edytowane przez waldi123
lierówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego cieszę się że mam w aneksie zapisane osobno, podpisałem 2 dni temu.  

Jeśli ktoś będzie miał w umowie paczkę "więcej sportu"  to nawet po wyjściu viaplay z polskiego rynku abonent c+ będzie za niego płacił. 
Podobnie było z polsatem sport premium sprzedawanym w pakiecie który wtedy określano jako sport (viaplay c+sport i psp sprzedawany razem. 

Edytowane przez _Artek_
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX

Jestem zdezorientowany w tej kwestii. Na głównym dekoderze 4k Ultrabox+ nie mam kanału 87 czyli MAX. Na dodatkowym DualBox 4k kanał jest aktywny. Ale na tym kanale w Dualboxie jak i koncie online w zakładce Sport, kanały są niedostępne bez wykupienia na nie abonamentu. Była informacja, że abonenci HBO Go będą mieli całego Maxa za darmo na tym samym koncie, a olimpiadę będą oglądać w Maxie, bo to będą cuda jakich jeszcze nikt nie widział. Konsultantka z kolei powiedziała, że mój dekoder 4k Ultrabox jest za stary i nie mogę dodać kanału 87, a Dualbox 4k jest nowszy i nie ma z tym problemu. Jak nie uda się z oprogramowaniem do 15 lipca coś zrobić to będą wymieniać na drugiego dualboxa 4k. Z kolei czy Cyfra dostanie sport i za ile do kanałów Maxa to trwają negocjacje, ale być może trzeba być przygotowanym na dopłatę do pakietów ok. 20 zł. Czy któś wie coś więcej na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...