Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ralal89 napisał(a):

Czy Canal+ zmniejszył mi abonament jak stracił pół hiszpańskiej ligi, francuska, cała włoska, cała LM, LE, cała ligę angielska, itp?

A dał MP za free?🤣 Dał na mocno promocyjnych cenach Viaplay?😂

3 minuty temu, LorDx napisał(a):

a gwarantował ci to ?

Niektórych przerasta zrozumienie na co podpisują umowę🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki Ci regulamin chodzi? O ten, że do 30.06.24 będą PSP i koniec? Każdy o tym wiedział. Tylko każdy myślał, że skoro miał MP od obcego operatora za 0 zł, to swój operator, własny Canal+ też da w tej cenie dostęp do LM. 

 

Kiedyś stracili LM, LE, ligi i abo nie zmienili. 

I proszę mi tu nie mówić czy to było gwarantowane czy nie.

Niektórzy podpisali umowę C+ ze względu na Ekstraklasę i po czasie się okazało, że nawet mając Canal+ to nie znaczy, że obejrzy się cała Ekstraklasę, tylko trzeba dodatkowo jeszcze coś extra dokupić. 

 

Canal+ jest znany nie od dziś z takich praktyk. 

 

Ja tam nie płacze za LM :) będzie to będzie jak nie to nie. Ale płacić za nią 20 zł jako własny abonent to nie zamierzam.

 

Kiedyś sportu oglądałem dużo. Teraz to tylko dodatek, lub po prostu oby mieć w razie ,,W,, i tyle :)

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Polsat dorzuci PSP i wróci do pakietu super piłki ale już płatnie. Nie mogli zrobić kontynuacji bo umowa wymaga renegocjacji.

a z tego co słychać c+ zamierza przemeblować oferty i pakietyzacje.

Dajmy im czas do polowy sierpnia.

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Ralal89 said:.

Niektórzy podpisali umowę C+ ze względu na Ekstraklasę i po czasie się okazało, że nawet mając Canal+ to nie znaczy, że obejrzy się cała Ekstraklasę, tylko trzeba dodatkowo jeszcze coś extra dokupić. 

Co? Niby czego brakuje w c+ z ekstraklasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adtur napisał(a):

Wysłałem reklamację argumentując, że podwyższenie o 20 zł ceny abonamentu za dokładnie tą samą ofertę programową tylko pod inną nazwą pakietu (Super Sport zamiast Mistrzowska Piłka) jest nieuczciwą praktyką rynkową. Jeśli nie pomoże wyślę jeszcze raz ze zgłoszeniem do UOKiK. Nie zaszkodzi się z nimi podroczyć. 

Umowę zawiera się na kanały, a nie ich zawartość.  Poza tym od nowego sezonu jest Liga Mistrzów w nowym formacie, gdzie będzie jeszcze więcej meczów. Wątpię, że coś ugrasz.

 

1 godzinę temu, rotalplus napisał(a):

Za samą LM dopłacić 20 zł w zobowiązaniu to samobójstwo. Oferta PSP to naprawdę była premium. Polsat powinien też wycofać swoje kanały z C+

U mnie w stołówce pracowniczej obiad kosztuje więcej niż 20zł. 🤣😂

 

Godzinę temu, misiek1985 napisał(a):

Pamiętam te czasy jakto miało być wszystko super po fuzji ale okazało się że może wszystko było super ale oprócz ceny.Klienci niestety nie zrozumieli oferty haha, teraz będzie podobnie i mam nadzieje że z czasem ten pakiet będą dorzucać.

Tiaaaa.... I już dwa lata później sporo praw zabrał im Eleven, a potem Polsat czy Viaplay.  I finał był taki, że co prawda zaraz po fuzji z mega bogatą ofertę C+ klienci zamiast 100zł płcili po 60zł. Ale nowi prawa zabrali i jak ktoś chciał mieć nadal to wszystko to po dodaniu opcji dodatkowych wyszło tyle ile C+ na początku zaproponował. Takie to "zrozumienie oferty". 🤣😂

 

Godzinę temu, Ralal89 napisał(a):

Już 2 albo 3 umowy przedłużyłem z Canal+ umowę z LM czyli z Mistrzowska Piłka za 0 zł. 

Były to kanały Polsatu Sport i miałem je za 0 zł. 

 

Więc jakim cudem teraz mam płacić 20 zł więcej za kanały swojej platformy czyli za te dodatkowe Canal+? 

Nawet 5 zł to rozbój w biały dzień. 

 

Dlaczego za coś co miałem przez kilka lat za 0 zł mam nagle płacić więcej? Nie rozumiem oferty. 

2-3 umowy, czyli jakieś 4-6 lat. 🤣😂 

Przez te 6 lat nadal zarabiasz tyle samo? W końcu ta sama praca to chyba ta sama pensja się należy, no nie? A chleb, który codziennie kupujesz... czemu nie kosztuje nadal tyle co 6 lat temu? Przecież to nadal ten sam chleb. No niebywałe. Jest coś takiego jak "wartość pieniądza w czasie" i "inflacja". Polecam zapoznać się z definicjami tych pojęć. 

 

52 minuty temu, Ralal89 napisał(a):

Czy Canal+ zmniejszył mi abonament jak stracił pół hiszpańskiej ligi, francuska, cała włoska, cała LM, LE, cała ligę angielska, itp?

Rozumiem, że jak zyskali WTA i cały polski żużel to dzwoniłeś na infolinię z prośbą o podwyżkę abonamentu? Pytam, bo jakoś na forum nie widziałem lamentu z Twojej strony, że są nowe prawa, a nadal tyle samo płacisz. 🤣😂

 

38 minut temu, Ralal89 napisał(a):

O jaki Ci regulamin chodzi? O ten, że do 30.06.24 będą PSP i koniec? Każdy o tym wiedział. Tylko każdy myślał, że skoro miał MP od obcego operatora za 0 zł, to swój operator, własny Canal+ też da w tej cenie dostęp do LM. 

 

Serio uważasz, że każdy tak myślał? Serio myślałeś, że dostaniesz Lige Mistrzów w cenie pakietu C+, który jest rozdawany za 19,90zł przy przedłużeniu? Tym bardziej, że prawa do Ekstraklasy i żużla sporo wzorosły.

Rozumiem, że Ty jakbyś był właścicielem C+ to kupiłbyś te prawa za kilkaset milionów, a potem dał je wszystkim za 0zł zmniejszając wynik finansowy? 🤣😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LorDx napisał(a):

Myślę że Polsat dorzuci PSP i wróci do pakietu super piłki ale już płatnie. Nie mogli zrobić kontynuacji bo umowa wymaga renegocjacji.

Tylko, że na kanały PSP 1-6 ludzie mieli i nadal mają zobowiązania do końca obecnych umów np. u mnie do czerwca 2025 za. 10zł. Od lipca nie są gwarantowane więc mogli je wyłączyć bez konsekwencji zerwania umowy przez abonenta. Automatycznie też zmniejszyli mój abonament o 10 zł.

Gdyby teraz się dogadali z polsatem na dostęp do tych samych kanałów to jak rozumiem automatycznie mi znowu podnoszą abonament o 10 zł. (ci którzy mieli za zero mają dalej za zero) i nie mam tu nic do gadania bo mam zobowiązanie na te konkretnie wymienione z nazwy kanały.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem odpowiedź na wczorajszą skargę w sprawie Mistrzowskiej Piłki: "...DODATKOWE INFORMACJE   Do końca poprzedniego sezonu, mecze Ligi Mistrzów transmitowane były na kanałach Polsat Sport Premium (w opcji Mistrzowska Piłka). Nowy sezon, dostępny będzie już na naszych kanałach w pakiecie Super Sport. Tym samym, żeby nie utracić dostępu do rozgrywek, musi Pan posiadać pakiet Super Sport.   Niebawem przekażemy informację odnośnie nowej oferty.   Z poważaniem A. L., Specjalista ds. Zdalnych Kanałów Obsługi Klienta CANAL+".

Dziś dostałem też propozycję zwiększenia abonamentu o 20 zł aby dalej mieć mecze.

Nie odpowiedzieli mi na pytanie co z Wimbledonem, gdzie gra Świątek i inni Polacy - a był  w pakiecie Polsatu, były tam mecze ATP a od nowego roku oprócz Roland Garrosa do Polsatu przechodzi ponoć WTA. Tu nie chodzi o samą piłkę i tylko piłkę. Po co Cyfrze 7 kanałów sportowych - na powtórki lub oglądanie planszy przerwa w programie? Chodzi o wyciągnięcie kasy.

A tak dla ciekawości od wczoraj telewizja Polsat nabyła wyłączne prawa do transmisji w telewizji i streamingu meczów Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA przez kolejne 3 sezony (2024/25, 2025/26 i 2026/27).

Uczepił się rzep psiego ogona... tak Cyfra uczepiła się tylko piłki lekceważąc inne udostępniane sporty.

Podobna sytuacja była podczas fuzji C i NC - dopiero UOKiK zrobił porządek a kilku mądrych z Zarządu straciło pracę. A co to za pojęcie prawne - usługi niegwarantowane, które ciągną się latami. Zabronił już UOKiK tego dla np. dostawców internetu , Orange i innych. Trzeba pisać do Urzędu i przy masowych skargach problem będzie z urzędu podjęty. Płacę za abonament 216 zł z multiroom i co 2 lata podwyżka o ok. 250 zł za to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem samo uruchomienie kanałów Canal+Extra mając już pięć sportowych anten , do tego C+Premium, Family oraz Now to wizerunkowa wtopa platformy Canal+.  Powinni po prostu zwiększyć  cenę pakietu tłumacząc to pozyskaniem nowych  praw. Ewentualnie zrobić jeszcze odrębną ofertę serialowo-filmową dla tych co nie chcą płacić za sport którego  nie oglądają. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, user19 napisał(a):

 

Nie odpowiedzieli mi na pytanie co z Wimbledonem, gdzie gra Świątek i inni Polacy - a był  w pakiecie Polsatu, były tam mecze ATP a od nowego roku oprócz Roland Garrosa do Polsatu przechodzi ponoć WTA. Tu nie chodzi o samą piłkę i tylko piłkę.

Wimbledon był tylko ostatnie 2 lata. Głównym motorem była Liga Mistrzów. Reszta to tylko dodatek. 

A co do WTA to CANAL+ ma te prawa do końca 2026 roku. Polsat nie ma praw do Rolanda Garrosa - ma je Eurosport. 

Nie wiem skąd ci się to wzięło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, k05 napisał(a):

Ty nie potrafisz zrozumieć tego, że te kanały były gwarantowane do 30.06.2024?

Oczywiście, że rozumiem co w takich umowach znaczy ,,gwarantowany do... " a tzn, że mogli go po tej dacie wyłączyć lub dalej umożliwiać dostęp.

To ty pomyliłeś gwarantowany do 30.06... z dostępny tylko do 30.06...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, k05 napisał(a):

Przecież to jedno i to samo.

Żartujesz ? To po co są te zobowiązania przy tych kanałach do końca umów ? Właśnie po to żeby za nie płacić do końca umowy jeżeli nawet na nich nie będzie LM.

A odnośnie opłat za te kanały to za ten mies. mam 10 zł. mniej ale na następny znowu o 10 zł. więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie. Gdyby Polsat wygrał przetarg to nadal LM byłaby na platformie Canal+ w cenie 0 zł dodawane do MP. Ponadto jakieś inne sporty dostępne na PSP. 

 

Canal+ przetarg wygrał, więc dał ,,prezent,, swoim abonentom w postaci LM za 20-30 zł więcej. Tylko LM i nic więcej. 

Dodatkowo nie mając internetu podłączonego do dekodera spotkań LM będzie mniej. 

 

Więc wielu z abo Canal+ dostanie mniej meczy do wyboru - nie każdy ma podłączony dekoder do internetu - w dodatku za 20-30 zł extra.

 

Paradoksalnie LM w Polsacie nie była taka zła. Przynajmniej nadal byłaby darmowa dla wielu osób. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał(a):

Tak była by darmowa😂 Operator by za ciebie płacił przez kolejne lata🤣

 

No to powiedz co mają zrobić abonenci, którzy płacą za Viaplay 19 lub 29 zł? :)

Oferta Viaplay się osłabia. To dlaczego Canal+ nadal bierze od nich po 19 czy 29 zł na zobowiązaniu skoro oferta Viaplay się kurczy i kurczy? 

 

Nie przesadzajmy. To działa w obie strony. 

Edytowane przez Ralal89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mara68 napisał(a):

Żartujesz ? To po co są te zobowiązania przy tych kanałach do końca umów ? Właśnie po to żeby za nie płacić do końca umowy jeżeli nawet na nich nie będzie LM.

A odnośnie opłat za te kanały to za ten mies. mam 10 zł. mniej ale na następny znowu o 10 zł. więcej.

A zauważyłeś, że zobowiązanie jest tylko do końca czerwca 2024 czy Ci to umknęło? 🤣😂

 

8 minut temu, Ralal89 napisał(a):

Paradoksalnie. Gdyby Polsat wygrał przetarg to nadal LM byłaby na platformie Canal+ w cenie 0 zł dodawane do MP. Ponadto jakieś inne sporty dostępne na PSP. 

 

Canal+ przetarg wygrał, więc dał ,,prezent,, swoim abonentom w postaci LM za 20-30 zł więcej. Tylko LM i nic więcej. 

Dodatkowo nie mając internetu podłączonego do dekodera spotkań LM będzie mniej. 

 

Więc wielu z abo Canal+ dostanie mniej meczy do wyboru - nie każdy ma podłączony dekoder do internetu - w dodatku za 20-30 zł extra.

 

Paradoksalnie LM w Polsacie nie była taka zła. Przynajmniej nadal byłaby darmowa dla wielu osób. 

 

 

Szkoda, że Ty nie jesteś prezesem C+. Na pewno byś wydał kilkaset milionów na prawa do Ligi Mistrzów, a potem dodał wszystkim za 0zł. 🤣😂

 

"Tylko LM". Masz rację. Co to LM? Tyle co nic. 🤣😂

Teraz, Ralal89 napisał(a):

 

No to powiedz co mają zrobić abonenci, którzy płacą za Viaplay 19 lub 29 zł? :)

Oferta Viaplay się osłabia. To dlaczego Canal+ nadal bierze od Ani po 19 czy 29 zł na zobowiązani skoro oferta Viaplay się kurczy i kurczy? 

 

Nie przesadzajmy. To działa w obie strony. 

Może dlatego, że nie muszą płacić 40zł/55zł bezpośrednio od Viaplay? 🤣😂

Jak C+ dodawał WTA i cały polski żużel rozumiem, że dzwoniłeś z prośbą o podwyżkę, bo cytując Ciebie:

2 minuty temu, Ralal89 napisał(a):

To działa w obie strony. 

???

🤣😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ralal89 napisał(a):

 

No to powiedz co mają zrobić abonenci, którzy płacą za Viaplay 19 lub 29 zł? :)

Oferta Viaplay się osłabia. To dlaczego Canal+ nadal bierze od Ani po 19 czy 29 zł na zobowiązani skoro oferta Viaplay się kurczy i kurczy? 

 

Nie przesadzajmy. To działa w obie strony. 

Nie odpowiada to bezpośrednio u Viaplay jest za 55 zł🤣 Wczśniej samo KSW to kosztowało chyba z 40 zeta🤣 Teraz drogo i skurczona oferta😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...