Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, plockier napisał(a):

Tak, tak od tematu że podwyżki nie są podwyżkami dochodzimy już do poziomu absurdu ze canal+ daje nam coś za darmo 🤣

Za chwilę wyjdzie że canal+ nam właściwie dopłaca 🤣

Popracuj nad czytaniem że zrozumieniem. 

27 minut temu, plockier napisał(a):

Bo lubimy pisać tutaj na forum i dzielić się tym z innymi 

Zapomniałeś dopisać "i pomimo kilkuletnich narzekań płacić dalej" 😂🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, _Artek_ napisał(a):

bo mam umowę na 2 lata

To nie możesz mówić że masz drogo, że podwyżki, bo ciebie one nie dotknęły, bo sam sobie takie warunki wynegocjowałeś, marudzisz na zapas. 

9 minut temu, plockier napisał(a):

będę płacić, płakać i wymagać dalej,

Już nie idziesz do UOKiK? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, plockier napisał(a):

Tak jest, będę płacić, płakać i wymagać dalej, takie moje prawo jako świadomego konsumenta.

Tego mi nie zabronisz 

Tacy klienci są najlepsi dla operatora. Wychodzi na to, że nie ma sensu nabywać nowych praw sportowych czy przedłużać dotychczasowych, bo klienci piszą na forum, że "C+ to synonim dziadostwa", a i tak za to "dziadostwo" będą płacić dalej ;). 

 

Ja jako "świadomy konsument" jak coś mi się nie podoba to rezygnuje i szukam czegoś innego na rynku i rezygnuje z tego co nie spełnia moich oczekiwań. No, ale może inaczej definiujemy pojęcie "świadomy konsument" ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Więc akurat Ciebie podwyżki nie dotyczą. A jeśli tak, to jest to zmiana warunków umowy i przysługuje Ci prawo do jej zakończenia. 

 

To chyba normalne, że sprzedający chce uzyskać jak najwyższą cenę, a kupujący zapłacić jak najmniej. Dlatego chyba nie ma w C+ jednolitego cennika dla abonentów. Być może niebawem będzie podobnie jak w serwisach streamingowych, czyli pakiet i cena - bez targowania się i mało klarownych zasad przyznawania rabatów. Rynek zawsze wszystko weryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelTSW napisał(a):

 

Mają do tego prawo, mogą mnie traktować jak chcą a ja mam prawo na to publicznie narzekać i z tego nie zrezygnuje. Dalsza dyskusja jest zbędna, operator ma swoje prawa a konsument swoje. Póki co jest jeszcze w Polsce wolność słowa i z tego korzystam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Ty akurat się nie składasz bo wziąłeś lewą umowę w szemranej firmnie😂

Całe szczęście. W tych czasach nikt już chyba normalny nie będzie wiązał się umową 24 miesięczną. Chyba że stare babki i dziadki czy ziótki z bazaru. 

I chyba ludzie mądrzeją bo widzę że zainteresowanie na stronie firmy jak i Allegro tym dostępem wzrasta. 

Tyle ile zapłaciłem za dostęp tyle dla mnie jest w tej chwili wart oferta Canal+.

A te zaoszczędzone ponad tysiąc złotych wolę wydać na coś innego niż pchać do kieszeni operatora. 

 

Z oferty korzystam na 3 dekoderach Canal+ Box i żadne podwyżki za multiroom mnie nie obchodzą

Aha. Zapomniałem że to kolejna oszczędność nie płacąc za multiroom. 

 

 

PS. Skoro już piszesz o tej szemranej firmie to na sam początek dodaj że ofertę wziąłem od polskiej i legalnej firmy.

Gdzie taką firmę obowiązuje Polskie prawo a także mnie jako klienta w razie problemów 2 letnia rękojmia. A potem sobie dopisuj co chcesz.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vaniliovsky napisał(a):

zaoszczędzone ponad tysiąc złotych wolę wydać na coś innego niż pchać do kieszeni operatora. 

Czyli potem płacz że w c+ nie ma już nic ciekawego, skoro płaci się komuś innemu? 

1 minutę temu, plockier napisał(a):

co dla swoich abonentów przygotował canal+ oprócz podwyżek?

Ja dostałem Viaplay za 0 przy przedłużeniu umowy. Mało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kupuje lewne umowy od pseudo firmy i płacze że oferta słaba a sam ja okrada.Drugi by chciał za darmo albo prezenty pomimo że to dziadoswo i od lat rezygnuje🤣 Co jeden to lepszy.

1 minutę temu, plockier napisał(a):

Czyli polsat znowu krok przed canal+, marketingowo dużo zyskują takimi drobnymi akcjami a w canal+ dalej sen zimowy 

Idz do Polsatu😂

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, plockier napisał(a):

Ale ja pytam o jakiś prezent na święta bo takie działania podejmuje konkurencja a nie co dostałeś przy przedłużaniu umowy. 

Konkurencja robi mały ale miły prezent a canal+ jak zwykle spoczął na laurach. Poinformował o podwyżkach i to ludziom wystarczy 😂

Firma działa prawidłowo, jest nastawiona na zysk jak każda inna firma działająca na rynku. To przecież nie organizacja charytatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, plockier napisał(a):

Ale ja pytam o jakiś prezent na święta bo takie działania podejmuje konkurencja a nie co dostałeś przy przedłużaniu umowy. 

Konkurencja robi mały ale miły prezent a canal+ jak zwykle spoczął na laurach. Poinformował o podwyżkach i to ludziom wystarczy 😂

Ja dostałem od C+ HBO z HBO MAX za 0zł, ale nie na święta, a na całą umowę. Jak lubisz dostawać kilka kanałów na święta, których najprawdopodobniej i tak nie oglądasz / nie potrzebujesz skoro nie masz ich w umowie na stałe to może faktycznie idź do Polsatu. Po co masz oglądać "dziadostwo" jak to zwiesz? 😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzowska Piłka, Canal+ 4K, Dekoder 4K z dyskiem za 0,- to żaden wyczyn, mam to do pakietu Entry (tzw. standardowa oferta dostępna dla każdego dobrego negocjatora)

Przypominam tylko wszystkim że jak konsultanci oszukują i mówią że to niemożliwe Wy macie te same prawa co konsultanci i też możecie nie mówić prawdy. Oni kłamią My kłamiemy wygrywa lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Woocash napisał(a):

Mistrzowska Piłka, Canal+ 4K, Dekoder 4K z dyskiem za 0,- to żaden wyczyn, mam to do pakietu Entry (tzw. standardowa oferta dostępna dla każdego dobrego negocjatora).

Dla @plockier to chyba jednak "wyczyn", bo póki co tylko tutaj narzeka i do UOKiK-u wszystko zgłasza. 

Teraz, plockier napisał(a):

To co na te święta oprócz podwyżek przygotował canal+ bo się dalej nie dowiedziałem? 🤔 

W C+ są prezenty na całą umowę, a nie na święta. Wystarczy dobrze negocjować. A jak chcesz w "świątecznym prezencie" to kierunek Polsat. Tam dostaniesz na kilka tygodni, np. Comedy Central z "Przyjaciółmi" przeplatanymi reklamami. Lecą całe dnie to może w trakcie trwania "prezentu" zdążysz wszystkie 10 sezonów obejrzeć. 🤣😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...