Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kolega z pracy mówił mi że wczoraj dzwonił do niego konsul z c+ aby przedłużyć umowę. Mówił że mają gdzieś kibiców Premier League, robili niby jakieś konsultacje, że najwięcej ludzi ogląda ich Ekstraklasę i Żużel i że niby wkalkulowali sobie odejście od platformy fanów PL. 

 

I na koniec mówił żeby kolega nic się "niesapał" bo mimo straty  PL i tak z pewnością przedłuży umowę xD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni przechodzą samych siebie. Robią tourne po klubach ekstraklasy i próbują udowodnić że to nie kasa jest najważniejsza, a to że abo wolą oglądać mecze w tradycyjnej tv, a nie poprzez streaming. Czyli jeszcze się nie zaczęło, a już obwieszczają całemu światu że nie mają pieniędzy by wygrać będą brać całe środowisko na litość... że to oni są cudowni, wspaniali, że im się to należy bo pokazują lige od 27 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cidik napisał:

będą brać całe środowisko na litość... że to oni są cudowni, wspaniali, że im się to należy bo pokazują lige od 27 lat

 

Ja im kibicuję aby nadal pokazywali Ekstraklase, ale to zachowanie mi przypomina Kurskiego gdy TVP straciło skoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2022 o 15:03, Vaniliovsky napisał:

Dzisiaj kolega z pracy mówił mi że wczoraj dzwonił do niego konsul z c+ aby przedłużyć umowę. Mówił że mają gdzieś kibiców Premier League, robili niby jakieś konsultacje, że najwięcej ludzi ogląda ich Ekstraklasę i Żużel i że niby wkalkulowali sobie odejście od platformy fanów PL. 

 

I na koniec mówił żeby kolega nic się "niesapał" bo mimo straty  PL i tak z pewnością przedłuży umowę xD

 

 

Nie bronię Canal+, ale pewnie kolega trochę też od siebie dodał i ubarwił opowieść. Poza tym klienci często słyszą, to co chcą i co im wygodnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie przy pożegnaniu Ekstraklasy, w C+ chyba ostatni program rozpoczną od ... minuty ciszy.

 

Też bym wolał dalej oglądać Premier League w C+, ale to nie wina Viaplay, że ich konkurenci z C+ nie potrafili za wczasu przebudować modelu biznesowego na bardziej współczesny (to co bardzo dobrze funkcjonowało przez ponad 2 dekady, niekoniecznie idzie z duchem czasu). No i niestety obawiam się, że Ekstraklasa również trafi do Viaplay (aczkolwiek wolałbym, aby było inaczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, czerstwy napisał:

No tak konkurencja za to poszła z duchem czasu😂

Duch czasu polega mniej więcej na tym że konkurencja robi oszczędności wmawiając ludziom że steraming to teraz jest nowa technologia i kto się z nami nie zgadza jest prymitywem technologicznym (klasyczne wyrywanie kontekstu wypowiedzi).

Operator teoretycznie może zrobić z prawami transmisyjnymi co chce (gdyby chciał to by nie puszczał bundeligi wcale) a klient ma związane ręce bo mamy do czynienia z klasycznym monopolem.

Krótko mówiąc klasyczna nowomowa korporacyjna które wchodzi nam z butami w strefę naszego prywatnego czasu w której byśmy chcieli myśleć tylko o rozrywce

Edytowane przez dixente
Błąd pisarski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
52 minuty temu, _Artek_ napisał:

Smutne to pożegnanie z PL w c+ po tylu latach.

Nawet zdążyli ogarnąć jakość transmisji PL na C+ 4K na sam koniec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nic nie mam do konkurencji ale
1 jakość spada z 4K do hd
2. Serwery
3. Eksperci
Możecie się śmiać ale ten kto pamięta jaki poziom merytoryczny miała liga mistrzów w c+ a jaki ma teraz w Polsat sport premium wie o czym mowa

PL bez Twarowskiego to tak jak liga+ bez Smoka i Pana Sławka to już po prostu nie będzie to samo

Swoją drogą czemu wszystkie loga c+ nie mogą być tak piękne jak logo c+ sport przy multi premiere legue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz w następnym sezonie który będzie w konkurencji
No tak Viaplay pokaże, że jednak da się pokazać wszystkie mecze o 16.00, a nie jak C+ kiedy to dublowali mecze.



2.W każdej chwili można spodziewać się awarii.

Jak u każdego operatora
PL bez Twarowskiego...

Skąd pewność, że go nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie to były mecze i ciekawe czy oglądało je w sumie ze 100 osób? Główne mecze były na satelicie  a nie w internecie. W sumie i tak w takiej koleice to oglądało sie  max 4-5 stransmisji i to z Multiligą. Nigdy nie byłem zwolennikiem pokazywania wszystkiego jak leci  skoro jest Multiliga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...