Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego ktoś miałby coś oglądać? Starczy że wykupił i jest abonentem - ostatnio przez Playa, Laysy itd.
Identyczna historia jak z Viaplay ;).

Gdyby mieli się czym chwalić to podaliby ARPU, dane rozbite na kraje itd.

A tak jest jak jest, a Ty wyciągasz wnioski z [beep].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak obiektywnie patrząc to platforma Canal+ stoczyła się strasznie. Teraz nie jest to platforma prestiżowa jak dawniej tylko taki twór skazany na wegetację. Brak innowacyjności (pamiętacie nowoczesność i konferencje rozwojowe platformy n?), jakiś taki marazm przejawiający się strasznym ociąganiem (choćby zmiana logotypu z nc+ na Canal+), oferta sprzętowa nie jest rozwijana (kto to widział aby zapowiadać wprowadzenie nowego oprogramowania a ćwierć roku później udostępnia się go garstce abonentów na testy). Konkurencja CP dawniej kojarzyła się z pospolitym odbiorcą za dobrą cenę z kiepskimi dekoderami. Teraz to chyba nawet w niektórych kwestiach przewyższa Canal. Za platformy n czy Cyfry+ abonent czuł się "dopieszczony" i traktowany jak Pan. Teraz abonent dla Canalu to jest zło konieczne które ma płacić i się nie odzywać a tym bardziej żądać czegoś...

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja im dałem szansę na poprawę przedłużając umowę na 12 miesięcy z  najtańszym pakietem telewizyjnym i pełnym pakietem C+.

Jak na razie nic  nie  pozwola mi powiedzieć, że wprowadzili coś innowacyjnego, udoskonalili aplikację, a na tym mi w sumie  najbardziej zależy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 5azik napisał:

....(pamiętacie nowoczesność i konferencje rozwojowe platformy n?)...

Tak. Pamiętam. Zawsze kupa śmiechu jak np był prezentowany sprzęt. Taki super fajny, że na konferencji odrazu zamulił. Doskonale też pamiętam pierwszą konferencję przy starcie nc+,  zaprezentowano wtedy ofertę i 99% abonentów jej nie zrozumiało.  Kpina z ludzi wtedy była.

Dobrze, że ten Cyrk się skończył. Wstydu już nie muszą sobie robić, no i grosza zaoszczędzone,  bo taka konferencja bardzo dużo kosztuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Taka kupa śmiechu, że mieli najnowocześniejszą technologię i byli najbardziej rozwojowi i innowacyjni na rynku. Przypominam, że CYFRA+ posiadała wtedy takie nowoczesne dekodery jak Philips czy Strong, które muliły niemiłosiernie i wiecznie na serwis leciały.

 

A co do oferty w dniu startu, to za nią odpowiadała ekipa z CYFRY+ i nawet nawiązywała do dawnych oferty Brązowy, Złoty, Platynowy, no ale lepiej to z siebie wypierać :) 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci otwierają oczy. Już te czasy się kończą. 

 

@Krzysiek11:) taka prawda. Ta konferencja to Cyrk był. Klaunów pełno. Małp tylko brakło....Nie rozwijaj kolejnego tematu. Bo to temat rzeka.

 

27 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

.... Przypominam, że CYFRA+ posiadała wtedy takie nowoczesne dekodery jak Philips czy Strong, które muliły niemiłosiernie i wiecznie na serwis leciały....

Miałem wtedy ta przyjemność sprzedawać n. Po jakimś czasie jednego dnia 2 umowy sprzedane i 3,4 reklamację sprzętu. Taki to dobry był sprzęt. Taki sam szajs jak od C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego za każdym razem starasz się zmienić rzeczywistość w obronie Cyfry+. Przecież ta platforma od samego startu miała szajsowaty sprzęt. Philips Wizji bił mediasaty pod każdym względem. Podobnie było ze sprzętem od n. O tworze pod nazwą PVR HD można napisać referat. Zawsze byli krok do tyłu jeśli chodzi o konkurencję. Dopiero dekoderem 4K trochę nadrobili. Niestety taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawelja nie staram się zmieniać rzeczywistości C+. Czy ja zachwalam sprzęt po C+? Jeśli tak, to zacytuj te słowa ;-)

Napisałem jak było że sprzętem od n. I tyle

 

 

18 minut temu, Ozzy666 napisał:

Najlepszy mają porządek w rachunkach. W Strefie C+ mam inną kwotę rachunku, w prognozach inną i na maila faktura przyszła jeszcze na inną kwotę. 

To zapłać 3 różne  🤣

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedzę przy niedzieli i oglądam TV.

 

A tutaj co chwila reklama Orange czy Play i reklamują pakiet Canal+ jaki to nie jest zawalisty. Najlepsze rozgrywki piłkarskie tylko w Canal+ po czym pokazują Premier League i Ekstraklasę xD 

 

Canal+ to samo reklamuje.

 

Nie ma to jak reklamować Premier League gdzie zostało jeszcze jakieś dwa miesiące grania i w Canal+ koniec. 

 

A Ekstraklasa najlepsza liga piłkarska? Chyba że w Polsce xD 

 

Jak dla mnie to szukają jeszcze nieogarniętych ludzi którzy nie siedzą w temacie. Liczą że jeszcze kogoś złapią na Lige Angielską z umową na 24 miesiące :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...