Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Dzisiaj po korowodach udało się wymienić dekoder wifiBOX+ na wifiPremiumBOX+ w Multiroom.

 

W Strefie CANAL+ dostałem zapewnienia, że mam taką możliwość. W salonie twierdzili, że jest za mało tych dekoderów w obiegu i że nie ma takiej możliwości, że brak w systemie takiej możliwości. Jedynie dekoder 4K za 15 zł/mies. Zadzwoniłem więc na infolinię przy nich i po rozmowie z przełożonym taką ofertę przesłano do punktu i po kilku minutach pojawiło się w systemie i udało się wymienić dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
44 minuty temu, _Artek_ napisał:

Zadzwoń niech ci wrzuca ofertę na konto i wtedy do salonu.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

To powiedz, że ci pisali, że jest możliwość. Nikt tego nie sprawdza. U mnie rozmowa konsultanta zaczęła się od tego, że twierdził, że nie ma możliwości wymiany na inny dekoder niż wifiBOX+, po czym wysłuchał mnie i poszedł na 5 min rozmowy z przełożonym, jak wrócił to powiedział, że faktycznie już taką możliwość jest i zaraz wrzuca ofertę w system dla mnie - wysłał też na email dokumenty i czekaliśmy w Salonie aż się u nich pojawi. Wymiana jest bez ponoszenia opłaty aktywacyjnej a nazwa promocji to:

 

Warunki Promocji:

Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - U 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@_Artek_

Dla nowych jest 24 miesiące w Regulaminie. W tych warunkach, które ja podałem z literką U (upgrade) dla stałych Abonentów jest inny zapis "do końca okresu oznaczonego Umowy (po miesiącu skorzystania z Promocji1)".

 

U mnie wifiBOX+ działał dosyć dobrze, dopiero ostatnio zaczął tak zamulać, że przełączanie kanałów trwało kilka minut albo sam sobie głośność regulował.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po rozmowie z konsultantem, dziś jadę wymienić jednego Wifiboxa na WifiPremium Boxa z dyskiem. Opłata miesięczna wzrośnie mi o 2 zł. Mogłem wymienić na 4K ale nie zależało mi na tym bo nie mam TV 4K a 3 kanałów jednocześnie w multiroomie nie będę nagrywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaniliovsky

Pytał czemu chcę wymienić. Powiedziałem że jestem nie zadowolony z działania Wifiboxa jak i z jego funkcji PVR Ready. Nie drążył tematu, aby spytał czy chcę wymienić od razu dwa WifiBoxy, odparłem że tylko jeden bo z drugiego przy końcu umowy będę rezygnował. Całość załatwione w 5 minut.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

U mnie konsultant nie pytał, powiedział, że nie dziwi się, że chce wymienić, bo wifiBOX+ żyje swoim życiem :) 

 

@Ozzy666a ofertę Ci wrzucił do systemu i na email? Bo w salonie pewnie nie będą widzieć tej oferty :D 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal + to jakieś beksy. Nie dodali mi kanałów na igrzyskach olimpijskich w Pekinie takie jak: Eurosport 3 - 5 i 4K i na zeszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio takie jak: Eurosport 3 - 9 i 4K. Brakuje też kanałów takie jak: 

Filmax HD 

Filmax 4K 

Red Top TV HD 

Red Top TV 4K 

TVP Kobieta HD 

Docubox HD 

Fashionbox HD 

Fast & Fun HD 

360 Tune Box HD 

Funbox 4K Ultra HD 

Dizi HD  

Polsat Rodzina HD 

Polsat Sport HD 

Polsat Sport Extra HD 

Polsat Sport Fight HD 

Polsat Sport News HD 

Insight TV UHD 

Fashion TV UHD  

Mixtape HD 

Music Box Polska HD 

Top Kids HD 

Top Kids Jr HD  

Xtreme TV HD 

Eska TV HD 

Eska TV Extra HD 

Power TV HD 

Zoom TV HD 

Metro HD 

WP HD 

Niech zmienią numerację kanałów. 

1 - 100 Ogólne/Informacja 

100 - 200 Rozrywka 

250 - 300 Kanały 4K 

300 - 400 Informacyjne 

400 - 499 Filmowe 

430 - 470 Premium Canal +/HBO, Cinemax, Filmbox. 

500 - 660 Sportowe 

660 - 699 Dzieci  

700 - 799 Muzyka 

800 - 899 Zagraniczne 

od 900 Erotyczne i FTA 

 

Edytowane przez To ja50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, To ja50 napisał:

Nie dodali mi kanałów na igrzyskach olimpijskich w Pekinie takie jak: Eurosport 3 - 5 i 4K i na zeszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio takie jak: Eurosport 3 - 9 i 4K. Brakuje też kanałów takie jak: 

A obiecali ci że dodadzą? 

A kto powiedział że brakuje tych poniżej? Myślisz że będziesz mieć wszystkie kanały? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja dzisiaj w strefie na chacie pisałem z konsultantem w sprawie wymiany dekoderów w multiroomie (mam 2 x wifi box). Po sprawdzeniu w systemie potwierdzono, że mogę wymienić nawet dziś na 4k albo wifi premium box. Ale cen mi nie podano. Wszelkie info w punkcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...