Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – dyskusja ogólna


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kamil2505 napisał:

Teoretycznie to wszystko już jest. Tematyczne są, sportowe są (Polsat Sport Premium).

Tylko Viaplay brak. 

 

Aczkolwiek opowieści konsultantów, że mecze ligi angielskiej w C+ w przyszłym roku będą poprzez sublicencje już były i chyba niewiele w tym prawdy. 

 

Jednym słowem: nie uwierzę, póki nie zobaczę. 

Pewnie miał na myśli Polsat Rodzina, Doku i Polsat Sport, Extra, News i Fight.

 

Coś pominąłem jeszcze?

 

Ale czy to będzie? Kto wie! 

 

A viaplay by się przydało :P Może w końcu obejrzałbym KSW w TV a nie przez neta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Obstawiam, że kanały tematyczne C+ będą w CP od pakietu L, a jeśli te rewelacje konsultanta się sprawdzą, to cała reszta tematycznych Polsatu i sportowe Polsaty od Extra+.

 

Viaplay fajnie by było, gdyby się pojawiło i jeśli włączyliby podobnie jak w Play na jakiś okres bez opłat ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krzysiek11:) napisał:

Obstawiam, że kanały C+ będą w CP od pakietu L, a jeśli te rewelacje konsultanta się sprawdzą, to cała reszta tematycznych i sportowe Polsaty od Extra+.

Dodatkowe sportowe to znając C+ jeżeli będą to w jakimś extra płatnym pakiecie dodatkowym 😆 

 

Jakoś mi się nie chce wierzyć. Ale 1. Ligę oglądałem na ipli, kiedy jeszcze ten pakiet sensownie kosztował, więc ta migracja tych kanałów do C+ nawet by mnie ucieszyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vaniliovsky napisał:

Pewnie miał na myśli Polsat Rodzina, Doku i Polsat Sport, Extra, News i Fight.

 

Coś pominąłem jeszcze?

 

Ale czy to będzie? Kto wie! 

 

A viaplay by się przydało :P Może w końcu obejrzałbym KSW w TV a nie przez neta :P

Polsat News jest już od dawna w C+. Ja mam go w Superpremium 4K a wiem że jest też w Extra +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kamil2505 napisał:

Dodatkowe sportowe to znając C+ jeżeli będą to w jakimś extra płatnym pakiecie dodatkowym 😆 

 

Jakoś mi się nie chce wierzyć. Ale 1. Ligę oglądałem na ipli, kiedy jeszcze ten pakiet sensownie kosztował, więc ta migracja tych kanałów do C+ nawet by mnie ucieszyła. 

Jeśli kanały od Canal+ nie będą w Polsacie w dodatkowym pakiecie to jeżeli te kanały Polsatu będą u nas to też być nie powinny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ale w sportowych Polsatach nie ma niczego PREMIUM, skoro PSP w PC+ oferowane jest już za 0 zł, to gdzie ogólny pakiet sportowy za dopłatą. 

 

Ogólnie na razie żadnego oficjalnego komunikatu, ani że strony C+ ani PB. Może dogrywają szczegóły umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Myślę, że jeżeli kanały tematyczne C+ dołączyłby do pakietu L (wzorem Netii kilka miesięcy wcześniej) w PB, który kosztuje 60 zł, to jeśli w C+ pracują tacy geniusze, że nie wynegocjowali sportowych Polsatow to chyba wiadomo, że pakiet L będzie lepsza oferta niż Extra za 59.99 zł i popytu nie będzie. Myślę, że tak sobie w kolano by chyba nie strzelili. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
5 minut temu, kocik89 napisał:

No ale canal plus sport 1 i 2 nie dostaną. Tu pewnie chodzi o czas reklamowy. A co do Viaplay to raczej na tej samej zasadzie co tidal. Bo raczej nie ma możliwości odpalić przez dekoder. A polsaty sport u nas to bujda nic nie dostaniemy w zamian. 

A dlaczego nie ma możliwości? Skoro aplikację Netflix udostępnili, to jakim problem udostępnić Viaplay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam, że kanały tematyczne C+ mogły się pojawić z dwóch powodów. Albo właśnie czas reklamowy albo Polsat mógł stwierdzić, że wycofa swoje kanały tematyczne jeżeli nie dostanie tych od C+. 

Chyba już od jakiegoś czasu były one oznaczone w C+ jako nadawane promocyjnie. 

 

Nadal nie wierzę w kanały sportowe Polsatu w C+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...