Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie Nuta.TV HD znacznie poszerzy zasięg. Pracujemy nad tym non-stop, ale do tanga zawsze trzeba dwojga - chęci oraz możliwości technicznych/finansowych danego operatora tv cab-sat :)

 

Można przetłumaczyć tak... ja mam produkty i je chętnie sprzedam, ale ty otwórz sklep i weź koszty na siebie ,a ja wezme zysk od sprzedaży. Powodzenia z takim podejściem :D

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ncplusowicz, a może nc+ nie chce kolejnego kanału muzycznego?. To raczej tłumaczyłoby brak Nuta TV HD na 13'E. Po prostu polskie platformy satelitarne przy takim wysypie stacji muzycznych nie widzą potrzeby dołączania kolejnych. Tym bardziej, że Nuta TV HD nie będzie się niczym takim wyróżniać o podobnego MTV Live HD. Także po co płacić za kolejny kanał z taką samą muzyką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co tak pisać, że w "najbliższych tygodniach", że "wkrótce", że "po nowym roku"? Jak będą mieli umowy, to niech wtedy informują, a nie piszą takie coś podczas trwania rozmów.

 

 

Rozmowy trwają, ale są długie i trudne.

To może jakieś szczegóły, dlaczego tak jest? Tak, abyśmy zrozumieli, co w nich jest takiego trudnego i dlaczego się przedłużają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy za konto Power TV odpowiada sam właściciel czy któryś z pracowników, ale myślę, że powinniście trochę się powstrzymywać. Jak by tutaj przedstawicielstwa MWE nie było to byście nie mieli o kogo mordy wycierać. W dodatku czasami padnie ze słów MWE coś ciekawego, a to i tak dużo. Mógłby olać Was tutaj i wcale nie mieć konta. Na wpływ $$$ jakie zarabia nikt tutaj wpływu nie ma. 

Z drugiej strony dobrze by było, gdyby sam nadawca był konkretny i nie bawił się w ciuciubabki - skoro stosuje taką PR-owską nowomowę, to niech będzie ona konkretna. Lepiej czasem usłyszeć coś w stylu "nie możemy powiedzieć czegoś temat X" niż jakieś wymijające odpowiedzi. 

EOT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co tak pisać, że w "najbliższych tygodniach", że "wkrótce", że "po nowym roku"? Jak będą mieli umowy, to niech wtedy informują, a nie piszą takie coś podczas trwania rozmów.

 

 

To może jakieś szczegóły, dlaczego tak jest? Tak, abyśmy zrozumieli, co w nich jest takiego trudnego i dlaczego się przedłużają.

 

Dobrze wiesz jaki jest ich "model bizesowy" oni nadaja, a ktoś inny za to płaci (nc+ lub CP) dziwisz się ze to tyle trwa? bo ja nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...