Jump to content
fan tv

Skarby kibica

Recommended Posts

Na plus miejsce na wpisanie medalistów z R IO czy wyników turnieju siatkówki mężczyzn czy męskiego handballa. Przesłanka by wydawać ów dodatek tak późno upadł gdy nie zawiera wspomnianych zmian w kadrze na IO. Dużo reklam. 

Fajnie że są "uzupełnianki" do turniejów siatkarskich i piłki ręcznej oraz miejsce dla medalistów polskich, z pewnością z tego skorzystam. Terminarz dokładniejszy niż w dodatku do regionalnych gazet, jest rozróżnienie na finały i eliminacje. Ogólnie Skarb zrobiony dobrze, będzie pamiątka z Igrzysk, mam nadzieję że w "uzupełniankach" będziemy mogli wpisać świetne rezultaty.

Tylko ta cena lekko zaporowa - 6,50...ale w sumie warto było wydać.

Bardzo dobry skarb kibica.Na plus terminarz siatkarzy i szczypiornistów,wpisywanie naszych medalistów oraz program minutowy.

Na plus miejsce na wpisanie medalistów z R IO czy wyników turnieju siatkówki mężczyzn czy męskiego handballa. Przesłanka by wydawać ów dodatek tak późno upadł gdy nie zawiera wspomnianych zmian w kadrze na IO. Dużo reklam. 

Sporo, ale przy skarbie Euro było więcej.

Czemu ich poniosło z prognozami? Siatkarzy umieścili tylko w ćwierćfinale. W strzelectwie im nie wyszło. To wina "PS".

Tak uważam,że wiele prognoz typu medal jest mocno na wyrost. Mam prawo do takiej opinii.

Takie prognozy są bardzo często robione na wyrost, niektóre zbyt optymistycznie, inne wręcz za bardzo pesymistycznie. Wszystko się weryfikuje podczas zawodów. Nawet teraz sprawdziłem 2 osoby, w obydwóch prognoza nietrafiona w porównaniu do rzeczywistości.

Jeśli chodzi o godzinowy plan zawodów to ja bym wolał jakby nie było podziału na dyscylpiny, tylko podział czasowy, np. 15:00 Piłka ręczna: K: RPA - Chiny, 15:25 Judo: K: Kategoria 48 kg-eliminacje, 15:30 Boks: M: Kategoria lekka - eliminacje, itd.

Trochę przez IO i inne obowiązki przegapiłem tegoroczne skarby kibica lig europejskich w PS. Może ktoś napisać jak one w tym roku wyglądają?

Edited by fan tv

Skarb ligi hiszpańskiej w tym roku podobny do skarbu ligi angielskiej. Na jeden klub dwie strony, terminarz, tekst przedligowy, wywiady dwa, statystyki.

A skarb francuskiej taki sam jak w ubiegłym roku - jeden klub na jedną stronę.

@maciejolek - należy nadmienić, iż w zeszłym roku było podobnie. Jeżeli przyjąć jako klucz dla formatu dwóch najbliższych SK lig zagranicznych: włoska będzie najprawdopodobniej podobna do francuskiej, niemiecka - do angielskiej i hiszpańskiej.

@fan tv - komplety strojów są (choć w SK ligi angielskiej walnęli byka z jednym zespołem; zamiast strojów Middlesbrough są stroje Aston Villi), a zdjęć stadionów nie ma.

Edited by lukis90el

Skarby Przeglądu Sportowego z lig zagranicznych są do kitu. Jak skarb z ligi hiszpańskiej to warto poczekać do czasu aż okienko się zamknie i będzie świetny skarb kibica z olemagazyn.pl

A jak ktoś niecierpliwy to polecam skarb kibica MARCA w wersji pdf. To jest SKARB! Prawdziwe kompendium wiedzy, szkoda, że w wersji papierowej nie można... -> http://www.fiuxy.net/revistas-y-suplementos/4565265-guia-marca-de-la-liga-2016-2017-a.html

Tylko że teraz kupujesz skarb, a za chwilę kilkunastu-dziesięciu ważnych piłkarzy zmieni klub.

Jak na razie nie ma takich informacji, żeby coś takiego się pojawiło, dzienniki grupy Polska Press raczej niestety nie wydadzą (bo gdyby wydawały, to już by np. w Pomorskiej coś o tym pisano, a dzisiaj przeglądałem numery z ostatnich 2 tygodni i nie ma takowej wzmianki).

Edited by Kirk

Czy jakaś gazeta wydaje Skarb Kibica z powodu Igrzysk Paraolimpijskich??

Żadna gazeta nie wydaje takiego dodatku.

W piątek "Przegląd sportowy" wyda dodatek do Ligi Mistrzów.Cena-6,50 zł.

Niestety... pozostaje tylko liczyć na to, że relacje prasowe będą obszerne.

Najnowsza "Piłka Nożna" ma w środku skarb lig europejskich.

A ktoś wie czy PS wydaje skarb Ligi Mistrzów? Lub jakaś inna gazeta?

Skarb Ligi Mistrzów w Piątek z Przeglądem Sportowym. Jest mowa o tym kilka postów wyżej.

Edited by ezequiel93