Skocz do zawartości

Skarby kibica


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tutaj warto mieć znajomości w kiosku, bo sobie można wtedy "zaklepać" dany numer ;)

No przydałoby się.:D

Nawet wizyta przed 8:00 rano nie gwarantuje dostępności w kiosku. Jak chciałem kupić ostatnio skarb Serie A to już nie było, ale poszukałem po marketach i znalazłem, ale z poprzedniego dnia o Bundeslidze. :mrgreen:

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie wy mieszkacie ? Ja legalnie mogę kupić nawet tuż przed zamknięciem koło 18-19 kiosku.

W mniejszych miejscowościach tak czasem bywa. Gdy jeszcze chodziłem do szkoły to człowiek musiał bardzo wcześnie wstać, bo pomimo tego, że kiosków na mieście nie brakowało to mogła Cię spotkać przykra niespodzianka jeśli nie chciało Ci się nastawić budzika. Myślę, że brało się to też stąd, że w moich dzięcięco-młodzieńczych latach zainteresowanie piłką nożną było, zwłaszcza gazetami sportowymi znacznie większe niż obecnie. Obecnie rynek prasowy przeżywa kryzys, pojawił się internet, dzieciaki mają więcej pokus i rozrywek.

 

Szło się później do szkoły to co drugi kumpel miał już Skarb Kibica ze sobą i na lekcjach przerwach dyskusji o składach, piłkarzach, trenerach, faworytach nie było końca. 

 

Jeszcze bardziej ekstremalnie było tak mniej więcej w połowie lat 90. XX wieku. Skarbów Kibica jeszcze nie kupowałem, ale pamiętam pierwsze lata TeleTygodnia po który trzeba było wstać o wczesnej porze, nierzadko w sporej kolejce żeby mieć porządny program TV na nowy tydzień. Śmieję czasem z tego, bo współcześnie ta gazetka nic dla mnie nie znaczy. Mogłaby dla mnie zniknąć. Wtedy jednak to był rarytas. Chyba nawet przez jakiś czas ją kolekcjonowałem. Dzisiaj byłoby to dla mnie nie do pomyślenia, że mógłbym zbierać program TV. 

 

Wracając do SK to obecnie sytuacja w moim rodzinnym mieście znacząco się poprawiła i Skarb Kibica można kupić nawet po szkole / po pracy. Nie ma z tym problemu, a kiosków wcale nie jest więcej niż kiedyś więc chyba ta teoria o kryzysie prasy ma w sumie sens. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Skarb Pjongczang 2018 ma 76 stron. Jak dla mnie mogłoby być więcej, szczególnie o historii Igrzysk. Pamiętacie ile stron miał Skarb na Igrzyska w Soczi?

Też miał 76 stron.

Co nie tak w tym kalendarzu? Ja i tak korzystam z tego ,,minuta po minucie''. :)

Ja bym wolał jakby był godzinami, a nie dyscyplinami, w sensie, np. 01:30 Curling: Kobiety: Szwajcaria - Kanada, 03:05 Skoki narciarskie kobiet: konkurs drużynowy, 03:30 Curling: Kobiety: USA - Niemcy, 04:45 Narciarstwo alpejskie - zjazd kobiet, itd.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek razem z Przeglądem Sportowym pojawił się Skarb Kibica rundy wiosennej Ekstraklasy, liczy 106 stron, znajdują się w nim składy drużyn, mnóstwo zdjęć, tabel, porównań, opisy najciekawszych transferowów. Cena razem z gazetą 6,50 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...