Skocz do zawartości

Skarby kibica


fan tv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się lepiej takie rzeczy czyta na papierze, więc albo to kupię u siebie w mieście w dniu wydania, albo w sobotę, jak będę w podróży. Co do "Świata żużla" to się zgadzam, że to obecnie nie jest warte zbyt wiele, tylko obawiam się, że wydawca nic sobie z tej krytyki czytelników nie robi. A to nie jest coś, co się pojawiło teraz, bo negatywne opinie o tym piśmie spotykam od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam Skarb Kibica Żużel 2024 w wersji PDF  - nadal bardzo dobra lektura z typowymi dla wydawnictwa od Przeglądu Sportowego zaletami i wadami.

Czyli jak zwykle wartościowymi składami oraz dość ciekawymi wywiadami i tekstami (choć od roku lepszą publicystykę ma jednak Niezbędnik Żużlowy) jako zaletami i beznadziejnymi miejscami do wpisywania wyników jako wadą (np. brak miejsca na wpisywanie play-offów). Układ wydania to 4 strony na klub 1. Ekstraligi, 2 strony na klub 2. Ekstraligi, 1 strona na klub Krajowej Ligi Żużlowej i 1 strona na każdego uczestnika Speedway GP.

 

Całościowo wydanie warte wydania tych 25 PLN, choć w przypadku wybrania tylko jednego z wydawnictw żużlowych jednak rekomendowałbym zamówienie droższego (bo kosztującego z wysyłką 55,44 PLN) Niezbędnika Żużlowego. W innym przypadku (gdy możemy kupić co najmniej oba wydawnictwa) można kupić oba, na konkurencyjny Świat Żużla naprawdę nie marnować kasy.

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opóźnia się wysyłka "Niezbędnika Żużlowego", miało to się stać 10 kwietnia, tak aby dotarł on jeszcze przed pierwszą kolejką Ekstraligi, a tymczasem kluby podają już zawodników na mecze 2. kolejki, zaś skarbu nadal brak. Opóźnienie wynika z faktu, iż chciano, aby był to jak najbardziej aktualny przewodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoją kopię dostanę później (ze względu na mój planowany wcześniej wyjazd zagraniczny - dogadałem się z redakcją Niezbędnika Żużlowego w tej sprawie), ale już dostałem strony próbne na PDF - uważam, iż warto czekać i zdecydowanie nie warto robić takiego hejtu, jaki zrobili niektórzy komentujący na Facebooku. Jednakże i tak kupiłem także papierową wersję wydawnictwa od Przeglądu Sportowego.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wręcz te reakcje zdziwiły, bo w parę dni to się zmieniło, od wpisów pełnych zrozumienia z zaistniałej sytuacji, po wręcz żądania jakiegoś gratisu albo deklaracje, że się niby ktoś wycofa z kupna. Ja tam jestem cierpliwy, przynajmniej na majówkę będzie lektura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...