Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plan transmisji Florida Cup :

 

11 stycznia (czwartek)
0:55 SC Corinthians – PSV Eindhoven, Eleven Sports 1

12 stycznia (piątek)
0:55 Atlético Mineiro – Rangers FC, Eleven Sports 1

13 stycznia (sobota)
0:55 PSV Eindhoven – Fluminense FC, Eleven Sports 1
18:55 Rangers FC – SC Corinthians,  Eleven Sports 4
20:55 Barcelona SC – Legia Warszawa,  Eleven Sports 2

14 stycznia (niedziela)
18:55 Atlético Nacional – Atlético Mineiro, Eleven Sports 2

15 stycznia (poniedziałek)
21:55 Fluminense FC – Barcelona SC, Eleven Sports 2

20/21 stycznia (sobota/niedziela)
0:00 Legia Warszawa – Atlético Nacional, Eleven Sports 1 (studio od 23:35)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji na weekend +komentatorzy :

 

Piątek, 05.01:

17:55 Chievo Werona - Udinese Calcio, Eleven Sports 2

Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

 

20:40 ACF Fiorentina - Inter Mediolan, Eleven Sports 3

Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Dumanowski

 

20:55 Liverpool FC - Everton FC, Eleven Sports 1

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

20:55 Manchester United FC - Derby County FC, Eleven Sports 2
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

 

Sobota, 06.01:

12:25 Torino FC - Bologna FC, Eleven Sports 2

Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

 

12:55 Atletico Madryt - Getafe CF, Eleven Sports 1

Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

 

13:40 Fleetwood Town FC - Leicester City FC, Eleven Sports 3

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

14:55 SSC Napoli - Hellas Werona, Eleven Sports 2

Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Dumanowski

 

14:55 AC Milan - FC Crotone, Eleven Sports 4

Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

 

15:55 Manchester City FC - Burnley FC, Eleven Sports 1

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

 

16:10 Valencia CF - Girona FC, Eleven Sports 3

Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

 

17:55 AS Roma - Atalanta BC, Eleven Sports 2

Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Dumanowski

 

18:25 Norwich City FC - Chelsea FC, Eleven Sports 1

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

18:25 UD Las Palmas - SD Eibar, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda

 

20:40 Sevilla FC - Real Betis Balompié, Eleven Sports 1

Komentarz: Patryk Mirosławski, Tomasz Ćwiąkała

 

20:40 Cagliari Calcio - Juventus FC, Eleven Sports 2
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

 

Niedziela, 07.01:

11:55 CD Leganes - Real Sociedad, Eleven Sports 1

Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

 

14:55 Shrewsbury Town FC - West Ham United FC, Eleven Sports 2

Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

 

16:10 FC Barcelona - UD Levante, Eleven Sports 1

Komentarz: Dominik Guziak, Tomasz Ćwiąkała

 

16:55 Nottingham Forest FC - Arsenal FC, Eleven Sports 2

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

 

18:25 Villarreal CF - Deportivo La Coruna, Eleven Sports 1

Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda

 

18:25 Athletic Bilbao - CD Alaves, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4

Komentarz: Michał Mitrut

 

20:40 Celta Vigo - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

Komentarz: Sebastian Chabiniak, Tomasz Ćwiąkała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niektórzy dalej się upierają że konkurencja za 60 zł jest lepsza hahaha! A nawiasem mówiąc Eleven o niebo lepiej pokazuje Bundeslige od innej również konkurencji. Pomijam oczywiście sublicencje, ale chodzi mecze,studia,wyjazdy na stadiony, magazyn Bundesligi,teraz pierwszy mecz w historii pokazany będzie na FB,a w planie są wywiady raz w miesiącu zawodnikami Bundesligi. Także dla mnie w ogóle nie ma porównania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie lepiej jak coś trafia do Eleven bo są w necie albo za grosze w każdej niemalże SAT czy kablu. Podobnie CP, też Iplę można mieć za grosze. Z kolei polityka C+ jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. Zamiast wyodrębnić sport za powiedzmy 20 zł czy dać do netu za tę samą kwotę. Eleven zrobi transmisję na FB, a C+Sport nawet nie można mieć tylko w necie, ale zaraz całe umowy itd.

 

Ja mam ten problem, że dla mnie tradycyjna TV to przeżytek, w zasadzie nie oglądam niczego z SAT tylko z netu tj. playery Elevena, Eurosport Player i nc+go. Wygodniej mi na kompie oglądać przy pracy, ale całą instalkę i deka w domu muszę mieć, bo inaczej nie da się tego kupić....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A C+sport to co? Taki kosmos się płaci w kablu!

Bzdury piszesz. Ja w Vectrze płacę 35 zł. Poza tym jak 11 straci La Ligę dla mnie przestanie istnieć i jej "znakomita" jakość oraz "świetni" komentatorzy od tej ligi typu Mirosławski czy Pawłowski. A transmisję na FB mam w nosie, sport się ogląda w tv i w dobrym HD czego o Eleven powiedzieć nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wykupić Eleven-y na ich stronie i dokonać płatności przez PayPal to każe mi podawać numer karty, datę ważności. Czy oni coś zmienili ? Wcześniej doładowywałem przez PayPal-a (wrzesień ostatni raz doładowywałem) i tego nie było, a teraz nie kieruje dalej. Nie przejmuje danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w Vectrze płacisz 35 zł, nie oznacza ,że w innych kablach obowiązuje taka sama cena. Po drugie i tak przepłacasz. Eleven pokazał konkurencji jak dużo spotkań można pokazać, robią fajną oprawę i znają się na rzeczy. Tym czasem od konkurencyjnej stacji  już nawet czołowi komentatorzy uciekają, bo widzą co się dzieje z prawami. Gdyby nie Eleven to mało co byś miał do oglądania u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszesz. Ja w Vectrze płacę 35 zł. Poza tym jak 11 straci La Ligę dla mnie przestanie istnieć i jej "znakomita" jakość oraz "świetni" komentatorzy od tej ligi typu Mirosławski czy Pawłowski. A transmisję na FB mam w nosie, sport się ogląda w tv i w dobrym HD czego o Eleven powiedzieć nie można.

 

35 PLN + pakiecik :) Czyli już pewnie z 70-100 PLN....w necie Eleven jest za bodajże 150 zeta za cały rok, Ipla wychodzi ok. 45 PLN za 3 miechy, więc nawet 35 zeta to bardzo dużo, z pakietem szkoda gadać.

 

 

@breaking - no ja sobie nie wyobrażam powrót do 2 spotkań Serie A i takiej słabej otoczki jak była wcześniej. Teraz można sobie było oglądać CHI - UDI, gdzie bym taki mecz miał kiedyś w C+??

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie dziwne że komentator komentuje ? Przecież od tego jest.To jego praca i wykonuje ją bardzo dobrze.W Eleven nie ma szufladkowania komentatorów.Tą telewizję robią ludzie z pasją,którzy znają się na wszystkich ligach.Święcicki jest najlepszy w Eleven więc sporo komentuje i większości widzów to pasuje.

 

Chciałbym aby w C+ było podobnie,żeby jak najwięcej komentowali Gleñ,Wolski oraz Pełka a co ostatnio włącze to jest reporter Żelek.Zamiast promować tych najlepszych to zatrudnili do Premier League kolejnego gościa z denerwującym R. Nie mógł zamiast niego Wolski komentować ? Nie zna się ? Nie,tylko go zaszufladkowali.Jak ktoś jest niskiego wzrostu to nie gra w siatkówkę czy NBA,jak nie ma prawa jazdy to nie pracuje jako kierowca, jak nie ma zębów to nie pracuje jako prezenter,jak ma wadę wymowy to nie powinien pracować jako komentator sportowy.To tyczy się też Pana Orłowskiego.I nie jest to jakaś dyskryminacja tylko brak odpowiednich warunków u pracownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga niemiecka Święcicki, hiszpańska Święcicki, włoska Święcicki, francuska Święcicki, puchar Anglii Święcicki . . . 

Też mnie to śmieszy. Uważam Święcickiego za najlepszego komentatora tej stacji, ale to już przegięcie. Po prostu nie da się dobrze przygotować do tak różnych lig. Znasz się na wszystkim, to tak naprawdę dobrze nie znasz się na niczym. A z tym niewymawianiem r już mocno przesadzacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...