Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jakie ciekawe informacje jeszcze posiadasz?

Wszystko to co było w prasówkach, które bezpośrednio od nich dostaje. Była w niej wpisana liga belgijska. Celowo dopytałem, czy to nie jakaś pomyłka. Wyraźnie mi potwierdził: "liga belgijska jest, trwają prace nad ramówką", czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz chyba, że zamierzają uruchomić kanał w SD w dzisiejszych czasach? Przecież to by było rynkowe samobójstwo, poza tym była już informacja, że kanały będą w wersji HD.

Dla większości ludzi liczy się tylko duży TV, a na HD czy SD już nie patrzą.

Po ostatnich newsach o liście kanałów CP zrobiłem mały wywiad środowiskowy wśród znajomych czy Polsat oglądają na 1 czy 111 i wniosek jest taki, że oglądali SD, mimo że mogli HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maker3 Mam tego świadomość, że nie odróżniają, ale osobiście nie oglądam kanałów sd. Wyjątkiem był czasami Orange Sport, ale katowałem się niemiłosiernie z 1,5m na 46 calach. Dlatego nie wyobrażam sobie w tych czasach nawet spekulacji, że kanał Eleven, podobno premium, miał by być SD. Oglądam teraz Lecha w obłędnej jakości na kanale HD i jestem wniebowzięty poziomem jakości transmisji TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz chyba, że zamierzają uruchomić kanał w SD w dzisiejszych czasach? Przecież to by było rynkowe samobójstwo, poza tym była już informacja, że kanały będą w wersji HD.

 

Dla większości ludzi liczy się tylko duży TV, a na HD czy SD już nie patrzą.

 

Po ostatnich newsach o liście kanałów CP zrobiłem mały wywiad środowiskowy wśród znajomych czy Polsat oglądają na 1 czy 111 i wniosek jest taki, że oglądali SD, mimo że mogli HD.

Widać jakich masz wymagających znajomych :lol2: Po co komu duży tv żeby oglądać latające piksele na SD? Sport w dzisiejszych czasach powinien być tylko w w HD i takie powinny być kanały z wątku a nie jakość rodem z Polsat Sport News gdzie po minucie odchodzi ochota na oglądanie.Ja na SD oglądam praktycznie tylko UFC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafią bądź może nie są na tyle jeszcze wrażliwi, aby docenić tę jakość obrazu.

Niektórzy jeszcze używają nadal monitorów CRT...

Pooglądajcie sobie ligę angielską na C+ Sport HD - rozmyta murawa, na zbliżeniach widoczne piksele i to według nc+ jest 1920x1080

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połowa postów z tego wątku powinna być kosza - to nie miejsce do filozofowania o wyższości CRT nad 55' calową plazmą :lol2:

Wątek dotyczy Eleven Sports!

Od tego jest moderator a nie Ty by decydować co trafi do kosza lepiej opowiadaj na lewo i prawo że Eleven Nie jest zainteresowany La Ligą bo tych praw nie sprzedaje MP&Silva :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsat Voleyball w SD?

Jeśli mnie pytasz, to dla mnie kompromitacja Kroka.

 

Przecież jeszcze dwa lata temu Nka też dawała LM w SD na dodatkowych serwisach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mają też prawa do Emirates Cup, chociaż chyba to nie będzie pokazywane na żywo?

Pamiętam jaka tu się toczyła dyskusja, że pomylili Emirates FA Cup z Emirates Cup;)

Jak się okazuje, to chyba niczego nie pomylili, bo wygląda na to, że wykupili prawa do obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polsat Voleyball w SD?

Jeśli mnie pytasz, to dla mnie kompromitacja Kroka.

 

Przecież jeszcze dwa lata temu Nka też dawała LM w SD na dodatkowych serwisach ;).

Zapewne tym bardziej że już ponad 2 lata jest NC+@rotalplus nie wcale :lol2: chyba że ktoś ma podobne konta :lol2: Poczytaj historię swoich postów nie tylko tu to sobie przypomnisz co pisałeś.To już ich problem gdzie będą pokazywać a nie Twój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czerstwy

Coś ci się poplątało - jeśli już pisałem to jedynie to że MP & Silva nie ma praw na Polskę do LL i że prawa raczej zostaną w nc+, ale to nie oznacza tego co napisałeś . Kiepski skrót myślowy! :lol:

W bardzo krótkim czasie znalazłem Twoje wypowiedzi że Eleven nie jest zainteresowany La Liga i że te prawa zostaną zapewne w NC+.Jak to sie ma do najnowszych informacji gdzie Eleven mocno walczy o te prawa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...