Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Całe szczęście, ze będzie powtórka tego magazynu o 23:00. Najczęściej mam żal do Eleven o brak powtórki danego dnia wieczorem, często obejrzało by się jakiś mecz o 23:00 z tych, które na siebie się nakładają o 20:00 to nie ma możliwości niestety.
A tak wcześniej się obejrzy Anglia-Slowacja i potem bez problemów ElevenF1 i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cała ekipa, która realizuje F1 jest spoko, fajnie opakowany produkt, wiadomo zawsze znajdą jakieś '-', jak np. komentarz z W-wy, 

dzięki temu, że wysyłają ekipę na tor po wyścigu można wysłuchać rozmowy z większością kierowców i poznać ich opinie.

 

Fajne, luźne podejście  w studio. Wolę coś takiego, niż by miało siedzieć kilku panów z poważnymi minami toczącymi dyskusję.

Oczywiście Kapica dla mnie jak najbardziej na +, nawet Sokół przy nim zyskał trochę luzu. :)

 

Polsat w początkowych latach (czasy, gdy M. Sokół komentował) też fajnie realizował wyścigi, ale wyraźnie po wypadku RK F1 stała się dla nich trochę kulą u nogi, w ostatnich latach pokazywania przez nich F1 trochę luzu do komentarza wprowadził tam G. Jędrzejewski.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven nie odpowiada na niewygodne pytania a już w ogóle na jakąkolwiek krytykę - taka jest ich taktyka i plan na rozwój. :) Przeważnie w bonusie dochodzi do tego banik i po kłopocie. Polecam przyjąć to do wiadomości, aby się niepotrzebnie nie denerwować w przyszłości.

Wystarczy poczytać opinie ludzi, którzy próbowali im coś konstruktywnie przekazać. Przecież nikomu nie odpowiedzieli i nie odpowiedzą na pytanie "Dlaczego zrezygnowali z Eleven GOL?" - nie ma szans.

 

Odnośnie wynalazków typu Kapica, Dumanowski itd. Proponuję już nie rozdzierać o to szat.

Po prostu - "Jaka stacja, tacy komentatorzy". Poważni ludzie przecież widzą co tam się wyprawia. Ja osobiście mając styczność z tą stacją (czyli oglądając) głównie odczuwam zażenowanie z powodu zachowania członków ekipy. Do tego dochodzi też czasem maraton nieustannego śmiechu.

 

Trzeba przyjąć do wiadomości, że Eleven w obecnej formie to kanały niskich lotow pod wzgledem merytorycznym i technicznym, kierowane głownie do ludzi lubiących proste przyjemności.

Edytowane przez Mr. Orbita
Powtarzające się generowanie kłótni w wątku, posty nie wnoszą niczego nowego do tematu, przyznaję ostrzeżenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, bo dziś o 21 będzie juz nowe wydanie tego programu ;)

 

Ale Kubica mial wczoraj takie 5-10 min tylko na wizji. Nic w kontekście swojego powrotu nowego nie powiedział. Bardziej poanalizowal wyścig, dyspozycję Ferrari na Singapur itp. Sokół pytał o to jak sie komentowało w tv itp. Było ciekawie oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że nie będzie nowego, tylko to samo co wczoraj, chyba, że coś było mówione na koniec, przełączyłem na chwilę w przerwie meczu repry. ;)

NFL w tym sezonie bez powtórki o ludzkiej porze, czyżby to miało oznaczać olewkę, transmisję jedynie w nocy i po angielsku?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy będzie jeszcze powtórka wydania elevenf1 z Robertem Kubicą które wczoraj o 21 było bo zapomniałem nagrać.

Dzisiaj o 21:00.

.

Odnośnie wynalazków typu Kapica, Dumanowski itd. Proponuję już nie rozdzierać o to szat.

Po prostu - "Jaka stacja, tacy komentatorzy". Poważni ludzie przecież widzą co tam się wyprawia. Ja osobiście mając styczność z tą stacją (czyli oglądając) głównie odczuwam zażenowanie z powodu zachowania członków ekipy. Do tego dochodzi też czasem maraton nieustannego śmiechu.

 

I znowu stereotypowo. To że tobie się nie podoba to nie oznacza, że komuś kto się podoba jest niepoważny. Kapica można powiedzieć, że wprowadził nową narrację jeśli chodzi o komentarz do sportowych wydarzeń, z dużą dozą luzu, ale też z nietypowymi ciekawostkami czy porównaniami. Nie boi przyznać się do porażki czy obrócić to w żart i powiedzieć coś w stylu: No dobra, skompromitowaliśmy się, powinniśmy wyjść teraz z tego studia. Nie boi się spontaniczne wypowiadać, rzucać żartami, może wszystkie do końca nie, ale większość żartów nie jest mówiona ot tak, tylko jest inteligentnie wpleciona w temat rozmowy albo jest zupełnie poza, żeby jeszcze bardziej rozluźnić atmosferę, a chyba nie każdy do końca to rozumie. Oczywiście Kapica ma też wady, np. parę razy już zdarzyło się, że przesadził z poziomem śmiechu na wizji, ale w większości przypadków to jest taki "drobny" śmiech, czasem też przesadza na temat zachwytów nad Hamiltonem i czasem komuś może niepotrzebnie przerywa czy za długo na raz mówi, ale dla mnie ma więcej zalet niz wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że nie będzie nowego, tylko to samo co wczoraj, chyba, że coś było mówione na koniec, przełączyłem na chwilę w przerwie meczu repry. ;)

NFL w tym sezonie bez powtórki o ludzkiej porze, czyżby to miało oznaczać olewkę, transmisję jedynie w nocy i po angielsku?

Dzisiaj dołożyli jeszcze jeden mecz "po polsku" na 25/09 o  2:25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fan tv ten cały Kapica się uważa za wybitnego więc nie wiem czy tak do końca trafiłeś z jego oceną ;) Humor OK. Tylko, że inteligentne żarty nie są do końca domeną tego "dziennikarza sportowego". Rozumiem, że kibicuje Realowi, ale czy musi prowokować w trakcie meczu docinkami w gimnazjalnym stylu "piłkarz może wyjść z Barcelony, ale Barcelona z niego nigdy" po jakimś teatralnym upadku zawodnika z przeszłością w FCB? Wiadomo, że La Liga jak i inne mają problemy z aktorstwem na boisku, ale takie słowa komentatora to zwykła dziecinada bo skoki do basenu Ronaldo przecież były w "białej" koszulce. 

Widać gołym okiem, że ekipa Eleven ma się za nie wiadomo kogo. To się aż wylewa z nich. Jakakolwiek krytyka traktowana jest jak atak personalny. Oni się potrafią śmiać tylko z innych także jaki to niby jest luz? Spróbuj sobie z nich zażartować to odpowiedzią będzie ban :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Eleven wprowadził świeżość na rynku tv sportowej- większą ilość spotkan, podejście do F1, programy studyjne. Jednak jakość HD i niektóre występy Pana Kapicy to dramat. Krytyka jest potrzebna: trzeba iść do przodu. Ja wolę merytoryke Twardowskiego, Smokowskiego niż tani żart Kapicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie odmienne zdanie. Tej merytoryki będziesz musiał szukać już niedługo w internecie,  z wiadomych względów  :wink:.  Eleven  w ciągu dwóch lat od zaistnienia nabył znaczną ilość praw i pokazał konkurencji jak wiele spotkań piłkarskich można pokazać.Od chwili powstania żądaliście jakiegoś studia i gadających głów.Teraz Wam przeszkadza praktycznie wszystko, a najbardziej spontan i luz. Wieczne narzekania, które z konstruktywną krytyką niewiele mają wspólnego. Jak widać Eleven ma się dobrze i nie musi oszczędzać :mrgreen: . Życzę im jak najlepiej, żeby dalej się rozwijali i nabyli jak najwięcej praw. Odnoszę wrażenie, że dla wielu, samo ich zaistnienie to ciężki szok. Bo przez wiele lat byli przyzwyczajeni, że co najlepsze to tylko u nich, za gruby szmal. Wszystko jednak się odmieniło :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFL w tym sezonie bez powtórki o ludzkiej porze, czyżby to miało oznaczać olewkę, transmisję jedynie w nocy i po angielsku?

 

Mam nadzieję, że będzie po angielsku. Braku powtórki też mi nie brakuje, bo były za bardzo poobcinane. Teraz praktycznie każdy ma dekoder PVR, więc nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek o 20 rozegrany będzie drugi finał IMSJ na żużlu.Eleven ma prawa na wyłączność,a w programie nie widzę tej relacji.Ktoś coś wie może na ten temat? To są TRZY imprezy w sezonie,a oni już przy drugiej wysiadają?!

 

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów to doskonałe wzmocnienie naszego atrakcyjnego żużlowego portfolio, na które składają się czołowe ligi oraz ważne turnieje”, mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce. „Zadeklarowaliśmy, że żużel stał się jednym z naszych priorytetów i konsekwentnie realizujemy nasze założenia. Cieszymy się, że oprócz transmisji z emocjonujących rozgrywek ligowych, możemy zaoferować fanom czarnego sportu zawody międzynarodowe, w których wystartują najbardziej utalentowani młodzi polscy żużlowcy. Trzymamy za nich kciuki!”

 

:crazy: 

Edytowane przez levybydg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na piątkowe ruchy w ramówce - usunięcie La Liga z Eleven i przeniesienie tam PSG, jest jakaś szansa, że te zawody mogą wylądować w najnowszej aktualizacji ramówki Eleven Extra. ;) Ramówki trzeciego kanału nie są aktualizowane równocześnie z dwoma pierwszymi. ;) No chyba że to tylko zamiana i szlagier Getafe-Leganes wyląduje na tej antenie. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie odmienne zdanie. Tej merytoryki będziesz musiał szukać już niedługo w internecie,  z wiadomych względów  :wink:.  Eleven  w ciągu dwóch lat od zaistnienia nabył znaczną ilość praw i pokazał konkurencji jak wiele spotkań piłkarskich można pokazać.Od chwili powstania żądaliście jakiegoś studia i gadających głów.Teraz Wam przeszkadza praktycznie wszystko, a najbardziej spontan i luz. Wieczne narzekania, które z konstruktywną krytyką niewiele mają wspólnego. Jak widać Eleven ma się dobrze i nie musi oszczędzać :mrgreen: . Życzę im jak najlepiej, żeby dalej się rozwijali i nabyli jak najwięcej praw. Odnoszę wrażenie, że dla wielu, samo ich zaistnienie to ciężki szok. Bo przez wiele lat byli przyzwyczajeni, że co najlepsze to tylko u nich, za gruby szmal. Wszystko jednak się odmieniło :rofl:

To mówisz, że konstruktywną krytykę Eleven przyjmiesz, ale bezsensownego narzekania, czy hejtu już nie? Dobrze, to od czego by tu zacząć?

 

Jeśli Kapica jest dziennikarzem sportowym to będziesz go oceniał jako komika, czy jako dziennikarza? Jeśli nie potrafi zachować się na wizji (sławetne studio F1), ani przed mikrofonem (niskich lotów żarciki) to ocenisz go wysoko, czy nisko? Bo raczej masz narzędzia, by zero-jedynkowo ocenić co jest poprawne, a co nie. Wtrącanie się w zdanie, przywoływanie faktów, które nie miały miejsca, brak obiektywizmu, ogólna niestosowność na wizji, mylona często z luzem - to jest hejt i narzekanie, czy jednak konstruktywna krytyka? Bo wyobraź sobie, że on to wszystko może poprawić - może nie wchodzić ludziom w zdanie, może posługiwać się faktami, być obiektywny i do tego - szok - może być dowcipny. Wiadomo, że tego nie zmieni, bo nikt od niego tego nie wymaga, ale to jest jednak konstruktywna krytyka, a nie hejt.

 

Jeśli Eleven jest telewizją sportową to będziesz ją oceniać jako kanał sportowy, czy rolniczy? Spojrzysz na ilość transmisji, jakość obrazu i dźwięku, jakość komentarza, prawda? To wszystko ładnie podlega ocenie - wiadomo, że nikt tam tego nie zmieni, ale jednak masz prawo oczekiwać, że może kiedyś poprawią jakość, albo przestaną bezsensownie zagadywać mecze. To też nie jest hejt, tylko krytyka widza, który chciałby więcej. Możemy teraz rozmawiać, czy ich na to stać, czy nie, ale jednak nie powinno się za stawianie takich pytań banować :) Ani stawiającego takie pytanie - nazywać hejterem :)

 

Możemy też dyskutować czego oczekiwać od telewizji za 10 zł - czy nie szarżujemy z tym, co chcemy widzieć i słyszeć. Ale to znowu nie jest podyktowane hejtem tylko zwykłą ciekawością, czy da się coś w tej telewizji poprawić i usprawnić, czy może jednak kaplica i siedźcie cicho, tylko płaćcie. bo, paradoksalnie, każdy kto płaci za Eleven ma prawo pytać i oczekiwać odpowiedzi, ma prawo mieć swoje zdanie i swoje wymagania i niekoniecznie jest to hejter godny zbanowania bez jakiejkolwiek dyskusji.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej wypowiedzi nikogo nie nazwałem hejterem, nie użyłem takiego słowa więc trzymaj się faktów. W kwestii "banowania", z Twojej wypowiedzi można przyjąć, że taka przykrość kogoś spotkała ze strony Eleven. Trudno mi to ocenić nie znając treści pytania żadnego przez zbanowanego. Zresztą to jest temat o TV Eleven, a nie o portalach społecznościowych . Co do Pana redaktora Kapicy nie dostrzegam wad na jakie wskazujesz, mam odmienne zdanie. Odpowiadasz na mój post, ale w ogóle nie odnosisz się do jego treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...