Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 atmosfera na stadionie Monaco gdzie działy się rzeczy wielkie piknikowa wizja kibicowania i brak kompletu na małym stadionie.

Na tym stadionie to norma. Nie ma w całej lidze chyba drugiego takiego przypadku (była Bastia ale kibiców nie było z innej przyczyny).

 

Nic nie wskazuje na poprawę jakości. Zwłaszcza Eleven Extra - który jest straszy. Nie dość, że piksele, to tnie obraz. Sprawdzałem u kuzyna, mam dobrze ustawioną antenę, wiec nie sieję farmazonów. Extra ma skoki, zryw obrazu. Nie przeszkadzają bardzo w oglądaniu, ale irytują.   

W sieci kablowej INEA jest to samo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym stadionie to norma. Nie ma w całej lidze chyba drugiego takiego przypadku (była Bastia ale kibiców nie było z innej przyczyny).

 

W sieci kablowej INEA jest to samo :/

W Cyfrowym Polsacie kanał Eleven Extra też zrywa obraz.Nie wiem czym to jest spowodowane skoro na kanałach Eleven i Eleven Sports takiego zjawiska nie ma? Ale widzę że problem ten jest po stronie Eleven skoro w różnych sieciach występuje ten sam problem.

Edytowane przez Sportowymaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 

w 2 kolejce 2BL - 7 spotkań live

Tego się nie spodziewałem, zobaczymy jak to będzie gdy ruszą wszystkie ligi, Mają ligi niemieckie na 4 lata, więc na pewno chcą to dobrze wypromować i pokazywać wiele spotkań. Ucierpią na tym ligi z Włoch i Francji?

 

Niezrozumiałe byłoby dla mnie gdyby pokazywali mecz drugiej Bundesligi, a w tym czasie jakiś mecz Ligue 1/Serie A nie znalazłby miejsca na antenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej 6 meczów w kolejce w Bundeslidze a nawet po 7-8 będzie się zdarzać, rewolucji w składzie komentatorskim nie będzie, "zwycięskiego składu się nie zmienia". Częste wyjazdy, studia na miejscu, korespondenci w Niemczech. Bundesligę chcą ogółem opakować tak jak chociażby La Ligę - Mirosławski teraz na ICC. :D

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej 6 meczów w kolejce w Bundeslidze a nawet po 7-8 będzie się zdarzać, rewolucji w składzie komentatorskim nie będzie, "zwycięskiego składu się nie zmienia". Częste wyjazdy, studia na miejscu, korespondenci w Niemczech. Bundesligę chcą ogółem opakować tak jak chociażby La Ligę - Mirosławski teraz na ICC. :D

Czeste wyjazdy tak jak w la liga? to beda na dwumeczu bayern vs borussia +2/3 mecze przy okazjii .

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpuchar Francji raczej w pakiecie z Pucharem Francji podobnie jak w Hiszpanii raczej.

 

A nie jest tak, że Supercopa de España ma TVP, a Copa del Rey posiada C+?

 

Trzeba też czasem patrzeć kto jest organizatorem danych rozgrywek. Federacja czy liga?

 

Choć wtedy w Hiszpanii faktycznie oba te puchary powinien posiadać jeden podmiot.

 

Wiadomo, że prawa telewizyjne do Coupe de France posiada TVP Sport.

Edytowane przez Strain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inna sytuacja. Superpuchar Francji jest sprzedawany albo oddzielnie całkowicie, albo z pucharem, natomiast Niemiec (tu według mnie w najdziwniejszym systemie) - z Bundesligą.

 

Bo była jakiś czas temu reaktywacja tych rozgrywek, nie było tego meczu w ogóle. I uznali, że lepiej z BL. 

 

Niezrozumiałe byłoby dla mnie gdyby pokazywali mecz drugiej Bundesligi, a w tym czasie jakiś mecz Ligue 1/Serie A nie znalazłby miejsca na antenie. 

Normalna sytuacja z ubiegłego roku 2 angielska, zamiast francuskiej. Z Francji masz 2-4 mecze, BL nie gra wieczorami to odpadnie najwyżej mecz z piątku - z którym i tak było różnie. Ucierpi Włoska, bo gra o 15, kiedy niemieckiej jest najwięcej. Z Francji jest Monaco, PSG i mecz w niedzielę wieczorem.  

 

Co najmniej 6 meczów w kolejce w Bundeslidze a nawet po 7-8 będzie się zdarzać, rewolucji w składzie komentatorskim nie będzie, "zwycięskiego składu się nie zmienia". Częste wyjazdy, studia na miejscu, korespondenci w Niemczech. Bundesligę chcą ogółem opakować tak jak chociażby La Ligę - Mirosławski teraz na ICC. :D

Korespondenci to są już wszędzie.... hahaha. Nie mają fajnych komentatorów do BL, moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy 2 mecze były zwykle z Francji :-) 

 

Co do Bundesligi to piękne zapowiedzi ale pamiętam jak zapowiadał rok temu że na Serię A też będą wysyłani komentatorzy (ani razu nie wysłali na mecz komentatorów) no i LaLiga miała być często komentowana ze stadionów jak było wszyscy wiemy. Mirosławski woli jeździć na F1 i robić tam szopki, bo studio to żadne niż wysłać komentatorów na tor by skomentowali to co się tam dzieje. Eleven obecnie to takie Mirosławski tour jeździ wszędzie i tak będzie też z Bundesligą ale nie tak jak zapowiada zapewne zakończy się na 3-4 spotkaniach w rundzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się ciesze że aż tak podchodzicie do tej ilości z Bundesligi ale jak zaczną się pozostałe ligi czyli włoska , hiszpańska, itd to będzie problem bo za mało miejsca już wiadomo że liga szkocka czy English Football League  znikają belgijska zdarzy się .... 

Niestety uważam iż stacja nie potrafi korzystać z praw jakie mieli i obawiam się ze będzie ponownie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy 2 mecze były zwykle z Francji :-)

 

Co do Bundesligi to piękne zapowiedzi ale pamiętam jak zapowiadał rok temu że na Serię A też będą wysyłani komentatorzy (ani razu nie wysłali na mecz komentatorów) no i LaLiga miała być często komentowana ze stadionów jak było wszyscy wiemy. Mirosławski woli jeździć na F1 i robić tam szopki, bo studio to żadne niż wysłać komentatorów na tor by skomentowali to co się tam dzieje. Eleven obecnie to takie Mirosławski tour jeździ wszędzie i tak będzie też z Bundesligą ale nie tak jak zapowiada zapewne zakończy się na 3-4 spotkaniach w rundzie .

Byli na jednym meczu na stadionie Roma- Napoli, pamiętam to bardzo dobrze.

Tylko nie rozumiem jednego, pokazują według programu w dniach 4-7 sierpnia tylko dwa mecze Ligue 1, a mają wolne anteny. W poprzednim sezonie często już lekceważyli Ligue1. Natomiast 2Bundesliga 7-8 meczów. Coś mi się wydaje, że Ligue1 zmieni nadawcę po tym sezonie.

Nikt płakać nie będzie po Ligue1 to najmniej ich atrakcyjne prawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jakość komentatorów slaba..i lepsza w Eurosport? Ktoś tutaj ma niezle wizje lol.

 

Mecz Roma-Napoli nie byl robiony ze stadionu. Jedynie Dumanowski byl kilka dni przed meczem w Rzymie i zrobił mnóstwo materiałów świetnych które potem poleciały w studio ;)

Dla mnie nje muszą jeździć na stadion, bo dobrze komentują ze studia,a i dzięki temu ze nie jeżdżą to da sie ze cztery razy nawet w trakcie weekendu słuchać najlepszych jak Cwiaki, Święty, Kapica czy Guziak. Dla widza to same plusy bo co mi z tego ze jest na stadionie i raz zobaczy ze sędzia podniósł choragiewke i pokazał spalonego? gra nie warta świeczki.

 

Minus, że wczoraj nie było progeamu ElevenF1 :( dali powtórkę sprzed tygodnia niestety a przecież mogli pogadać o Kubicy i testach które sie zbliżają, temat taki gorący!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ktoś napisał wcześniej w Eleven jest słomiany zapał... Na początku pokazywali wszystko co się tylko dało i szli w dół. Pamiętam jak wystartowali to było bardzo dużo meczów Ligue 1. Jakość w internecie słaba, ale ilościowo to był max. Tak samo będzie z Bundesligą czy 2 Bundesligą. Na początku wszystko co możliwe aż im się znudzi albo się zmęczą. Oczywiście Bayern, Dortmund czy jakiś klub z Polakiem w składzie to będą pierwsze wybory dla jedenastki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...