Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Globus akurat popularyzacja dla LFP pewnie nie ma żadnego znaczenia. Liga hiszpańska to jest towar z najwyższej półki i nie wymaga reklamy. Jeżeli LFP ktoś zapłaci więcej niż Bein to kupi od nich prawa i Eleven zobaczy środkowy palec...

Liga hiszpańska to towar z najwyższej półki? W 10 na 20 klubów długi lub bieda. Liga hiszpańska ma tak naprawdę kilka galowych meczów + dużą oglądalność spotkań z udziałem Realu i Barcelony. Jednak oglądalność innych meczów jest wprost proporcjonalna do odpowiedzi na pytanie dlaczego liga angielska jest 4-5 razy bardziej wyceniana przez rynek TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Project_ALF prawdą jest, że niewidzialna ręka rynku działa i wycenia pewne produkty medialne dla mass, niemniej wyrachowany  taktyczny futbol brytyjski to kwestia kultury wyspiarskiej którą albo się lubi albo nie... jeśli o mnie chodzi to oglądanie kopaczy z wysp to żadna przyjemność a ogórki kochane z La Liga owszem. Mało tego odnieść można wrażenie że piłkarze z Anglii tak bardzo zajęli się swoim podwórkiem że derby Londynu są dla nich ważniejsze niż LM, no chyba że poziom tam taki mizerny że z nielicznymi wyjątkami w ostatnich latach tak piłka reprezentacyjna jak i klubowa na wyspach to pasmo klęsk. Do tego liczba obcokrajowców sprawia że mamy doczynienia z internatiolan team co atmosfery nie buduje, ale co ja tam wiem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym żużlem to niezła sprawa. Korościel na pewno na plus, jeśli chodzi o wiedzę, przygotowanie, ciekawość prowadzenia rozmów. Do tego ładna reporterka.

Co do spin o studio Eleven, jak dla mnie plus za to, że jest. To jakie jest, to wiadomo kwestia gustu. Nie mniej zawsze coś ''więcej'' na żywo.

Dodatkowe niespodziewane dwa mecze z stadionu, plus jakieś wywiady, reportaże. Dumanowski też coś ''kręci'' w Rzymie, czekam na derby, zapowiadają się bardzo ciekawie, jedni uciekają drugi gonią Napoli.

Ciekawe jak ogarną niedzielne studio do Serie A i F1, bo oba się nakładają.

Sokół w Soczi, Gąsiorowski i Mirosławski w Sevilli. Tylko nie wiadomo gdzie Kapica. Czyżby jutro Aldona komentowała (o 10-tej)? Ja bym jej dał szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...