Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem ja nie chcę angażować się w wojenkę o czwarty kanał, ale zobacz na przykład na dzień wczorajszy. O ile zgodzę się, że mecze słabszych drużyn mogę odpaść, za tym płakać nie będę, ale wczoraj w jednym czasie grały Real, Juventus, Borussia i Roma. Który z meczów byś odrzucił? Pewne jest, że nie Real, na pewno nie Borussię, raczej też nie Juventus, bo mimo, że grał z ostatnią drużyną, to ma status podobny do Realu i Barcelony i puszczany jest każdy mecz. Zostaje mecz Romy z Atalantą, czyli drugiej i piątej drużyny, mecz ważny w kontekście mistrzostwa Włoch, a dodatkowo z udziałem Polaka.

 

Real i Barcelona to jedyne "święte krowy" dla Eleven. Cała reszta może wypaść. Czyli bym odrzucił ten mecz, który jest najsłabszy w kwestii rywala lub wagi spotkania. W przypadku podanych byłby to mecz Dortmund-Frankfurt. Tak też wyobrażam sobie decyzje Eleven w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie unoś się, Twój Operator kablowy bankowo pobiera sygnał z satelity i mało tego jeszcze go transkoduje z dvb-s2 do qam w dvb-c.

 

Sygnał z satelity w dzisiejszych czasach to biorą jedynie jakieś malutkie kablówki, które nie mają wyboru i światłowodu w pobliżu - taniej i lepiej jest po Ixie i 3/4 kanałów w nim jest.

W przypadku sygnału z satelity nic nie trzeba transkodować bo bitrate i tak jest w większości śmiesznie niski, często kanały w kablówkach mają nawet te same sidy, pidy etc co na satelicie bo sygnał idzie 1:1 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop, ale ja się pytam, czy powiedziałem, że kanały odbieram z satelity? Mam w kablówce i obraz jak żyleta!!!

Zamów Eleven w nc+, zobacz jakość obrazu i możesz dyskutować.

Bitrate kanałów Eleven w nc+ to max 7 Mb/s, więc na poziomie kanału informacyjnego TVN24 BIS HD :D

Edytowane przez begos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@begos Ale dlaczego @damian644 ma zamawiać w NC+, skoro ma kablówkę i tam ma bardzo dobrą jakość Eleven- podobnie jak ja. Czy życie kończy się na platformach Sat? Jak widać kablówki mają coraz częsciej lepszą jakość od Sat, co kiedyś było nie do pomyślenia. Za taką a nie inną jakość nie odpowiada Damian tylko NC+ i to do nich mniej pretensje.

Reasumując to nie wina ani Damiana ani Eleven, te kanały są nadawane w bardzo (naprawde) bardzo dobrej jakości ale to NC+ psuje sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomciu Pisze w tym temacie ostatni raz. Jaka wina po stronie Eleven? Od nich sygnał wychodzi super, taki trafia np: do kablówek takich jaką mam ja. Czy teraz to do Ciebie dociera? To NC+ obcinając pasmo obcina również jakość. Nikt inny. Nie wiem dlaczego zdanie ludzi, którzy mają kablówki w ogóle nie jest brane pod uwagę. Mnie np: nie interesuje to że Ty masz Sat. Dla mnie Eleven w moim kablu, ma najlepszą ze wszystkich jakość obrazu HD. I nie pouczaj mnie, tylko ty jedź sobie do kogoś kto ma kablówkę i popatrz. Ja widziałem obraz z Sat i wiem, że tam jest słabo. Tak samo jak z Eurosportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 ~3.5 MB/s bitrate. Eleveny po ~7 MB/s. - widać brak obiektywizmu wywołuje zaburzenia wzroku - zalecany okulista :P


Bitrate to jedno. To jak obraz enkodowany to drugie. Eurosport 2 z CP ma niższy bitrate niż Eleven, a nie wygląda gorzej.

szczególnie nie wygląda gorzej przy dynamicznych akcjach gdzie Bundesligę od kilkunastu miesięcy nazwać możemy pixelligą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...