Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby Eleven Sports Network zakończył swoją działalność w Malezji: http://www.mumbrella.asia/2016/10/eurosport-lands-tv-rights-for-english-football-league-cup-in-malaysia-and-brunei/? Warto dodać, że prawa do EFL Cup w Malezji miało właśnie Eleven Sports. O czym jeszcze informuje ich strona. Na dodatek od dłuższego czasu strona http://elevensportsnetwork.my/ po prostu nie działa. Wchodzi, ale nic na niej nie ma. Także szukając jakichś informacji, to nic nie znajdziemy, a gdy poszukamy coś dla Singapuru, to od razu wyskakują newsy np. o umowie dot. zakupu praw do NBA. Ba! Nawet szukając o Eleven Sports dla Tajwanu coś nam wyskoczy. Teraz? Informacja chociażby o prawach do Euro Hockey League. Czy komunikat o tym, że zakupili sobie prawa do European Qualifiers dla 2018 FIFA World Cup™ Russia. O Malezji? Wciąż nic. Co do EHL to te prawa zakupiono właściwie na wszystkie rynki, skoro w Malezji już ich podobno nie ma. Komunikat prasowy też jest dosyć treściwy w przypadku dostępności sieci w tych krajach: http://ehlhockey.tv/news/ehl-signs-deal-eleven-sports-network/. Dziwne.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie Eleveny są szeroko dostępne i może to też odbiera widownię?

Na pewno to też ma wpływ. 

 

 

Ciekawe, czy jakby podliczyć oglądalność wszystkich streamów w necie, czy nie była by większa, niż te kilkanaście tysięcy?

Myślę, że tak. Narobiło się tych płatnych i darmowych polskich nielegalnych stronek bardzo wiele w ostatnim czasie, a przecież mnóstwo ludzi ogląda też na zagranicznych streamach, streamupach, sopcastach i acestreamach. 

 

Ci co płacą za Eleven dziwią się, że można oglądać mecz z ruskim komentarzem tak samo jak ci co oglądają na Sopcastach dziwią się, że można oglądać mecze na Eleven w tak przeciętnej jakości obrazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest właśnie to, że mecz Valencia- Barca miał mniejszą widownię niż Sevilla- Atletico, tym bardziej że w drużynie z Andaluzji nie gra już Krychowiak.

Mecz Valencia -Barca był w sobotę o 16.15, a Sevilla-Atleti w niedzielę, zapewne to tez miało wpływ na oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eleveny to F1, reszta jest tylko dodatkiem :)

 

najlepsza widownia w sobotę i niedzielę:
Valencia - Barcelona 9 tyś
Milan - Juventus 15 tyś
Atletico M - Sevilla 15 tys
F1 trening 3 - 50 tyś
F1 kwale - 60 tyś
F1 wyścig - 90 tyś 

 

 

Chyba się trafiło w telemetrach kilku fanów F1 niekoniecznie przepadających za piłką :D I założyłbym się(gdyby tylko dało się to jakoś sprawdzić), że z odzwierciedleniem społeczeństwa nie ma to za wiele wspólnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominuje widownia Cyfrowego Polsatu?

 

Czyżby stereotypowa "biedota" ze słonecznej platformy częściej wykupowała abonament niż "miastowi" z nc+ i kablówek? 

 

Cuda, cuda ogłaszają. 

Wszystko możliwe gdy się nie miało nigdy do czegoś dostępu a tu nagle jest za 15 zł to dlaczego nie skorzystać.

 

Czyli, że Ekstraklasa była lepiej oglądana w C+, niż mecze lig europejskich w Eleven? :mrgreen:

 

I dlatego Eleven musi być udostępniane w normalnych pakietach, też im zachciało się Premium, a więc mają takie rezultaty.

A co w tym dziwnego w C+ zawsze miała największą oglądalność nawet jak były te ligi z Eleven.

 

No tak, ale 11 utrzymuje, że to operator decyduje. W sumie w wielu kablówkach jest w pakietach, a w CP też jest w jednym.

Tak w bardzo wielu :lol2: W CP cena za Premium to 79.90 zł a pakiet Premium Max to 99.90 zł.Różnica to Eleven i ON THE GO.Eleven cena to 15 zł druga opcja internetowa to 5 zł i dodatkowo zobowiązanie na całą umowę.Ale jak by nie patrzeć jest w pakiecie :lol2:

 

 

To dla porównania weekend sportowy z C+ (zasięg techniczny 10%):

 

Wisła Płock - Górnik Łęczna 22 tyś
Śląsk Wrocław - Cracovia 84 tyś
Legia - Lech 174 tyś
Lechia Gdańsk - Piast Glwicie 111 tyś
Vive Tauron - Rhein 32 tyś
Chelsea - Manchester 83 tyś (pozostałe meczyki z tej ligi słabiutko)

 

Zadziwiająco niska oglądalność LM w ręczną.Aż to trochę dziwne bo w poprzednim sezonie spotkania VIVE i Wisły miały sporą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MartinFC oby nie startowali o te prawa.Nie potrafię się do tej F1 przekonać wczoraj nawet kawałek oglądałem.Komentarz  dla mnie jak najbardziej na + dżwięk dobry nie wyciszony jak np na LM w ręczną.Ale  dla mnie emocji tam nie ma przynajmniej dla mnie emocje się skończyły na pierwszym okrążeniu.Wierzę że oglądalność może być nie mała ale nie wierzę że ma taką przewagę nad meczami np Barcelony.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mingo Nie. Po prostu wychodzi na to że większość ludzi wykupiło dostęp dla F1 tak jak ja :)

 

Wybacz, ale nie uwierzę, że w przekroju całego społeczeństwa więcej osób ogląda TRENING F1 niż mecze Barcy czy Realu. Sam jestem zapalonym fanem F1, a treningi oglądam dość rzadko. I z tego co się orientuję, większość takich fanów jak ja ma podobnie.

 

 

Ale  dla mnie emocji tam nie ma przynajmniej dla mnie emocje się skończyły na pierwszym okrążeniu

No wczoraj akurat był taki wyścig, że emocji jak na lekarstwo. Średnio co drugi taki jest. Reszta albo jest sporo ciekawsza, albo taka, że siedzisz całe 50 czy 60 kółek wpatrzony w TV :)

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że patrząc na zasięg, to wynik Eleven aż tak źle nie wygląda. Jeśli inne stacje również mogą obejrzeć oglądalność, to może Canal+ opłacało by się startować po F1?

Myślę, że się mylisz fani F1 w 80% są w CP. A nc+ ciągle upiera się przy tych swoich cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Canal+ miałby szukać sportu, który mógłby przyciągnąć nowych abonentów to F1 takim będzie. Skoro część z nc+ musiała korzystać z ipli by oglądać F1. A teraz by było odwrotnie. Dla mnie to gdybanie. Ja w czasie kwalifikacji śledziłem mecz dnia :D

Duży plus dla Eleven za studio F1 i ''polski'' Toto Wolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Canal+ miałby szukać sportu, który mógłby przyciągnąć nowych abonentów to F1 takim będzie. Skoro część z nc+ musiała korzystać z ipli by oglądać F1. A teraz by było odwrotnie. Dla mnie to gdybanie. Ja w czasie kwalifikacji śledziłem mecz dnia :D

Duży plus dla Eleven za studio F1 i ''polski'' Toto Wolf.

Eleven ma F1 przez cały okres jej posiadania przez MP&Silva więc conajmniej 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tak jak wspominałem, zapewne akurat wśród "telemetrowców" znalazło się kilku zagorzałych fanów F1, a mniejszych piłki nożnej. Oczywiście, mają oni odzwierciedlać społeczeństwo, ale przecież Nielsen nie prześwietli ich wcześniej w 100% i stąd zapewne takie odchyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...