Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, albo tacy ludzie jak Kołtoń, który w niedzielę mówił w CF, że w Eleven przez E, nie I, gościł prezes Legii i Stanowski, też przez E, to albo udają, że znają angielski albo udają, jacy oni inteligentni. Bądźmy normalni i wypowiadajmy słowa nawet angielskie tak, jak się mówi, a nie czyta. Co do samego programu... Dla mnie to pranie brudów przez Bogusia było specjalnie, bo powiedziano mu, że pierwszy odcinek i takie dyrdymały. Co do kwestii audio to jedna wielka tragedia.

Edytowane przez Barti
Poprawiono nieco niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy w tym tygodniu będą jakieś transmisje live na EE? Z czwartku na piątek są trzy mecze El.Ms w Ameryce Płd od 20 do 4:40. W tym czasie na Es od od 3 do 4:30 jest 1 trening F1. Ciekawe czy pokażą dwa ostatnie mecze o 2:30 i 4:15 na EE bo w tym czasie dwie pozostałe są zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą zainwestować w reklamę w innych mediach. Oni myślą że jak kupili prawa to teraz samo nakręci, ale to jest biznes, tu samo się nic nie robi. Są w takiej sytuacji w jakiej był Eurosport. Nie wspiera ich żadna platforma cyfrowa. I w sumie nie ma żadnych praw interesujących dla polskiego targetu. Więc powinni się dziwić. Potrzeba im dużo cierpliwości i jeszcze więcej pracy. A mam wrażenie że trochę przestali się rozwijać . Miejsce w rankingu oglądalności w okolicach Orange Sport, który od 2 lat nie nadaje nic nie wymaga komentarza.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mamy pytanie czy gdyby za Eurosport trzeba było zapłacić 15 zł miałby on tak wysoką oglądalność. Na 11  nie ma nic takiego bez czego nie można żyć, oprócz F1. Jak niie każą nam za to płacić to nie płacimy i nie mamy, to jest proste. Obecnie 85% abonentów c+ ma tylko dla polskiej kopanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu generalizujesz na podstawie swojej osoby. Ja nie mam tego kanału dla F1 i nie wykupił bym go dla F1. Preferencje klientów są różne. Ci, których interesuje piłka w wydaniu zagranicznym to mieli wcześniej C+, Ogrom z tych osób nie jest także zainteresowanych wykupem dodatkowo Eleven mając C+, bo wystarcza im dalej, to co oferuje C+. 

Ja mam wykupione tylko dlatego, że pokazują mecze Barcy, inaczej bym tego nie kupił. Ludzi oglądających mecze "ogórków" jest znikoma ilość, większości nie interesuje mecz Granada-Eibar, Crotone-Pescara, Lorient-Metz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mamy pytanie czy gdyby za Eurosport trzeba było zapłacić 15 zł miałby on tak wysoką oglądalność. Na 11 nie ma nic takiego bez czego nie można żyć, oprócz F1. Jak niie każą nam za to płacić to nie płacimy i nie mamy, to jest proste. Obecnie 85% abonentów c+ ma tylko dla polskiej kopanej.

A to bez F1 nie da się żyć? :lol2: No popatrz a ja od lat nie oglądałem żadnego wyścigu raz na ileś jakieś krótkie urywki.Nie wiem od kogo wziąłeś te % bo są tacy co C+ nie mają w ogóle dla sportu tylko dla filmu.Ja np mam i Ekstraklasy nie oglądam raz na jakiś czas od święta.A co takiego ma Eurosport że może żądać dodatkową opłatę?Ja ten kanał oglądam mniej niż nawet nSport a w nim praktycznie tylko żużel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o czym to świadczy że bez F1 nie da się żyć? :lol2: Kiedyś widziałem oglądalność meczu Ligi rosyjskiej  ponad 900tyś a jakoś Polsat zrezygnował z tych rozgrywek i o dziwo nikt po nich nie płacze.Ligi dostępne w Eleven wiadomo jaką miały średnią oglądalność  kiedyś.A teraz z racji większej ilości transmisji będzie jeszcze gorzej.EDIT znalazłem pierwszą lepszą oglądalność F1 w CP http://www.f1fanklub.pl/2014/11/ogladalnosc-f1-w-polsacie.html  i jak to się ma do tych ok.150 tyś.?Gdy w Polsacie średnia była ok 300tyś.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że wyniki jednego telemetru lub kilku jest mnożone razy jakiś współczynnik, więc to nie odzwierciedla rzeczywistej oglądalności ;)

 

Właśnie dziwne, czemu zrezygnowali z tej ligi. Może dlatego osiągały dobre wyniki, bo większość spotkań leciała w Polsat Sport News ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli błąd może być przy każdej transmisji ja przyjmuję że niby są wiarygodne.Jak na razie oglądalność mówi o tym że F1 jak i La Liga tylko straciły na tym że nie są dostępne tam gdzie były.Może z czasem się to zmieni choć Eleven są już od dawna prawie wszędzie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o czym to świadczy że bez F1 nie da się żyć? :lol2: Kiedyś widziałem oglądalność meczu Ligi rosyjskiej  ponad 900tyś a jakoś Polsat zrezygnował z tych rozgrywek i o dziwo nikt po nich nie płacze.Ligi dostępne w Eleven wiadomo jaką miały średnią oglądalność  kiedyś.A teraz z racji większej ilości transmisji będzie jeszcze gorzej.EDIT znalazłem pierwszą lepszą oglądalność F1 w CP http://www.f1fanklub.pl/2014/11/ogladalnosc-f1-w-polsacie.html  i jak to się ma do tych ok.150 tyś.?Gdy w Polsacie średnia była ok 300tyś.

900 tys. liga rosyjska? Kiedy? Co? Gdzie? :D Może o jedno zero za dużo?

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...