Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Eleven dla f1- piłka hiszpańska jest tylko dodatkiem- reszta dla mnie nie istnieje. A canal+ mam dla piłki polskiej i lm , lm w ręcznej. Dlatego oglądalność mnie nie dziwi- zawsze mi się śmiać chciało jak pisano tu na temat oglądalności- c+ olał ligę włoską i francuską - a hiszpańska stracili i tu miałem do nich pretensje - oglądalność daje tylko liga polska i hity lm- reszta to dodatek do tego tortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robson

I myślisz, że ja teraz będę siedział i dzień po dniu przeglądał wyniki Eleven żeby odszukać ten mecz? Chcesz wynik to data i godzina :)

18 września, godz. 18:00

 

Nie pamiętam tylko na której antenie był ten mecz. 

 

 

@domin107 jestem na tak. Do tego jakas ladna prezenterka cos a'la Victoria Caruso z wloskiego Sky Sports i jestemsy w domu!  ;)

Valentina* Caruso

Sky Sport*

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Bardzo mała oglądalność. 

 

@STARS.TV - za kilka tygodni poproszę Cię jeszcze o sprawdzenie meczu Juventus - Napoli, dobrze? Tam spodziewam się większej oglądalności z powodu Milika, a co za tym idzie większej liczby futbolowych januszy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie teksty ludzi sfrustrowanych jw. nazywających innych januszami tylko dlatego, że oglądają mecze, w których grają Polacy. Mi się wydaje to normalne i zdrowe, że człowiek, który nie ma ulubionej drużyny np. w lidze włoskiej, hiszpańskiej czy francuskiej kibicuje drużynie gdzie Polak odgrywa czołową rolę. Ja interesuję się ligami europejskimi w nogę niemal od początku powstania c+ w Polsce, ale wcześniej rzadko oglądałem mecze Napoli czy Monaco. Teraz oglądam każdy ich mecz. Nazywanie mnie z tego powodu futbolowym Januszem odbieram jako obrazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po okresie lepszej sytuacji niż w Polsacie jest czego można było się obawać: reklamy w trakcie zawodów.  :mad:

 

Czyli w trakcie wyścigu pewnie będą 4 bloki reklamowe.

 

I za takie numery mamy dodatkowo dopłacać?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był na ES - 7.237

 

To niemożliwe

Jak oni to badają?

Może to wynik zliczający te odbiorniki, które były ustawione na tym kanale przez 100% czasu rozgrywania meczu.

Osobiście nie oglądałem meczu, może przeskakiwałem tam na chwilkę, ale fanów Interu, Juve i Serie A z dostępem do Eleven jest na pewno dużo dużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niemożliwe

Jak oni to badają?

Może to wynik zliczający te odbiorniki, które były ustawione na tym kanale przez 100% czasu rozgrywania meczu.

Osobiście nie oglądałem meczu, może przeskakiwałem tam na chwilkę, ale fanów Interu, Juve i Serie A z dostępem do Eleven jest na pewno dużo dużo więcej

a ilu fanów Interu,Juve i Serie A ma dostęp do telemetrów? Nie wiesz i tu pies pogrzebany

Edytowane przez kunkore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zapewne nadal będzie tylko w nc+ ;)

Mało abonentów skusiło się na pakiet Eleven dlatego "otwarte okno" się przedłuża :P

 

image.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Według badań telemetrycznych ten mecz oglądało siedem tysięcy dwieście trzydzieści siedem osób. Czyli jeden widz telemetryczny :)

Czyli jak ktoś nie jest widzem telemetrycznym, a oglądał mecz to rozumiem, że nie został uwzględniony w tej statystyce (siedem tysięcy dwieście trzydzieści siedem osóB) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...