Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co miał powiedzieć, że to zwykła stacja, zrobiona na szybko, za którą Ci najwięksi będą musieli ekstra płacić?

To tak samo jakby przytoczyć 5 meczów Ligue 1 z każdej kolejki. Eksperymenty z komentarzem też by nie wypaliły. Trzeba było wziąć ''sprawdzone'' nazwiska. Niestety robi się zalew transmisji, a nowe prawa jeśli nie są nocne, to muszą zwiastować nowy (trzeci) kanał, albo powrót do standardów C+ - czyli mamy prawa ale nie pokażemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak posłuchałem Leszka Orłowskiego w meczu Pucharu Hiszpanii to przypomniały się dobre czasy La Liga w Canal plus (naprawdę przyjąłem to z sentymentem) choć mam dostęp do Eleven w nc+ to przestałem ligę hiszpańską oglądać . W Eleven oglądam tylko NFL, oczywiście skróty (ludzie protestują ale tego sportu nie da się oglądać na żywo, transmisja 3,5 godziny ciągłe przerwy). Dalej Leci w 90 procentach Canal plus sport i Ci fanboje Eleven, Intermario, Stronniczy90 nie wiem czy piszą specjalnie bo lubią jak ktoś ich atakuje czy pracują dla którejś stacji. Nie rozumiem jak można być aż tak bardzo notabene stronniczym. Teraz rozłożą F1 który był fantastycznie pokazywany przez Polsat

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadko  wypowiadam się na tym forum,
Traktowanie Patryka M. jak wyrocznie jest waszym podstawowym błędem. To tylko szef redakcji sportowej. Druga sprawa, te wszystkie niby obiecanki to są założenia do jakich oni dążą, są one typowo zachodnie i w naszych warunkach trudne do spełnienia w krótkim terminie. Dla mnie ważniejsza jest spawa ceny za dostęp w internecie. Każdy może sobie na taki kanał legalnie pozwolić, wyobraźcie sobie taką sytuację z c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Patryk ma wyłącznośc na kometowanie meczy Blancos  jako ich kibic   oraz meczy Barcy   . Gość ma raptem 25 lat  i dla mnie mentalnie nie jest gotowy na komentowanie takich meczy. Nie wiem czy ten gość jest po szkoleniu jakimkolwiek.  No ale wole już  jego słuchać niż Tomasz Wołka z TVP

 

 

Ogólnie pamiętam jego program As wywiadu . Rozpisał sobie pytania i je zadawał ale większośc pytań nie do końca     przerywał. Dużo kozaczył. 

Nie zdziwie się jeśli w 2016 ten kanał zmieni się w Bein Sport Polska.

 

NC+ jako jedyna pobiera za to opłate   cóż zobaczymy czy jeśli trafi do CP   jaka tam sytuacja się pojawi.        Najlepsze studio + experci   jakość przekaz + grafika jak dla mnie ma Bein  i Sky. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak posłuchałem Leszka Orłowskiego w meczu Pucharu Hiszpanii to przypomniały się dobre czasy La Liga w Canal plus (naprawdę przyjąłem to z sentymentem) choć mam dostęp do Eleven w nc+ to przestałem ligę hiszpańską oglądać . W Eleven oglądam tylko NFL, oczywiście skróty (ludzie protestują ale tego sportu nie da się oglądać na żywo, transmisja 3,5 godziny ciągłe przerwy). Dalej Leci w 90 procentach Canal plus sport i Ci fanboje Eleven, Intermario, Stronniczy90 nie wiem czy piszą specjalnie bo lubią jak ktoś ich atakuje czy pracują dla którejś stacji. Nie rozumiem jak można być aż tak bardzo notabene stronniczym. Teraz rozłożą F1 który był fantastycznie pokazywany przez Polsat

 

Podsumowując oglądasz kanał dla logo czy komentatora, a nie z powodu kontentu. Ja męczyłem się przez wiele lat z ligą włoską, ale jakoś nie zrezygnowałem z jej oglądania. Tylko jakby z czasem nie miałem powoli czego oglądać, bo ograniczyli liczbę spotkań do 2, a oprawę ligi do zera i kanału technicznego 36...

 

Co do komentarza LL to kto poza Wolskim z Orłowskim jest jeszcze tak dobry i dorasta do duetu z Eleven Mirosławski - Ćwiąkała ? I jeszcze jedna uwaga, Mirosławskiego z Ćwiąkała możesz usłyszeć 2-3 razy na dzień, a duetu z Wolskim posłuchasz raz jak już wyjątkowo nie poprowadzi studia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadko  wypowiadam się na tym forum,

Traktowanie Patryka M. jak wyrocznie jest waszym podstawowym błędem. To tylko szef redakcji sportowej. Druga sprawa, te wszystkie niby obiecanki to są założenia do jakich oni dążą, są one typowo zachodnie i w naszych warunkach trudne do spełnienia w krótkim terminie. Dla mnie ważniejsza jest spawa ceny za dostęp w internecie. Każdy może sobie na taki kanał legalnie pozwolić, wyobraźcie sobie taką sytuację z c+.

Wreszcie jakiś rozsądny komentarz. To tylko szef redakcji, odpowiada tak za komentatorów, być może za program transmisji,ale on nie wykłada pieniędzy, nie ma wpływu na zakup praw, na tempo budowy studia, wprowadzenie innych nowinek. Na to także potrzeba czasu zwyczajnie, nie zrobi się tego od ręki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil & Project Alf, przejżeliscie w końcu na oczy , tylko jak o tym pisałem to leciały same minusy. Niestety miało być światowo , a nie jest, to już 9 miesięcy od momentu rozpoczęcia budowy... Jak tak dalej polecą z tematem, to nie zdążą się wyrobić, a im się prawa skończą.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co przejrzałem, a po prostu czekałem, ale widać że codziennie nic. Jedynie parę osób do nich dołączyło i jakiś baseball. Co do Mirosławskiego, to mi nie chodziło o pojechanie po nim, a ogóle podsumowałem te ESN. Jemu po prostu powiedzieli co ma innym mówić i co wciskać. A pracując w jakimś SportKlubie, to nie miał skąd wiedzieć i widzieć jak wygląda poważniejsza i bogatsza telewizja sportowa. Chyba, że gościł u Serbów, gdzie oferta jest znacznie bogatsza. Poza tym, warto dodać że w przypadku tego ESN, to nie ma jakiegoś stanowiska dyrektora/szefa/prezesa na dany kraj. W każdym z komunikatów, czy to dotyczącym Belgii, Singapuru czy Polski, wypowiada się Danny Menken, dyrektor zarządzający Grupą. Czyli najwidoczniej są jeszcze mali i nie są jeszcze tak rozwinięci korporacyjnie. Jest parę stanowisk odgórnych, redaktorzy naczelni na cztery kraje i dziennikarze z komentatorami i jakimiś ekspertami. Tyle. Aż mnie ciekawi jak wyglądają ich biura, czy w Polsce czy w Singapurze. Jakby to był projekt tylko na Polskę, to można byłoby narzekać jak to znowu źle jest u nas coś robione. Ale to jest w jakimś stopniu globalny projekt, a nawet dystrybucją nie potrafią się zająć. Patrząc na malezyjską stronę i ogólną (z domeną .com) z wszystkimi chyba dotąd komunikatami prasowymi, to tam chyba wciąż nie podpisali umowy z jakimś tamtejszym operatorem. Więc chyba rzeczywiście oni są jacyś nieudolni pod tym względem. O tym, że weszli do Luksemburgu, to chyba w ogóle nie informowali. A nie wiadomo nic, czy mają to samo w Belgii czy ramówka jakoś się różni. Jedynie operator, który ich dołączył, wydał komunikat, a my mogliśmy się dowiedzieć o tym w jakimś wywiadzie dla TVLidera czy Telekabla, w którym ten Danny dyrektor się wypowiadał. Jeśli chodzi o Polskę, i jeśli chcą wejść do Cyfrowego Polsatu, to szansą dla nich byłoby dogadanie się ws. Formuły 1. Tak jak to zrobili z EHF Champions League z nc+. Niech jeszcze się okaże, że też i oni wezmą NHL, a nie zdziwię się, że byłoby tak jak z NFL. Wybrane pojedyncze mecze, wiele w retransmisji czy bez polskiego komentarza. Dajmy im czas tak np. do końca lutego. Szybko zleci, a może coś się poprawi na jakoś lepsze. Niech się chociaż wywiążą ze studia i poważnie pomyślą nad trzecią anteną.

PS. Czy oni pokazali jakiś dotąd mecz z Ligi Adelante? Kojarzę, że na początku sezonu, po zakupie praw, coś było, ale czy np. w październiku i listopadzie były jakieś transmisje czy kolejne rozgrywki zmarnowane?

Edytowane przez Emil.1603
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to Patryk ma wyłącznośc na kometowanie meczy Blancos  jako ich kibic   oraz meczy Barcy   . Gość ma raptem 25 lat  i dla mnie mentalnie nie jest gotowy na komentowanie takich meczy.

 

 

 

Hahaha, skąd wytrzasnąłeś takie info? Przecież on w którejś transmisji żartował, że ma tyle lat, bo bodaj z 90 rocznika jest Ćwiąkała. A Mirosławski spokojnie jest po trzydziestce.

Edytowane przez luket
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie F1 w Eleven... Przecież ta cała otoczka w Polsacie, świetnie rozbudowane studio, analizy, zapowiedzi, newsy, wreszcie ludzie którzy przy F1 pracowali to było magiczne, chciało się ogladać. F1 bez Borowczyka, Jędrzejczyka, Zientarskiego? No way! Nie widzę tego wcale.. Poza tym jak wspominacie przecież F1 to trzeba zarezerwować 3 dni na antenie by pokazać ją jak należy. F1 bez treningów i kwalifikacji? Dobry żart jakiś! Kwalifikacje są bardzo ważne, dla mnei jako obstawiającego F1 najważniejsze w całym weekendzie bo to na kwalifikacjach kroi się niezle $$, wyścig to deser dla prawdziwych fanów i koneserów. 

 

Co do studia i dyskusji jaka tu się toczyła wyżej, że zapowiadali i nie dali, to wg mnie bardzo dobrze, że nie ma studia miedzy meczami, no bo gdzie by je mieli wcisnąć? Skoro jeden mecz zaczyna się o 15 a następny o 17 itd?

No czas na studio moze by się znalazł jedynie w meczach wieczornych gdy o 20:00 się kończą mecze a o 20;30 zaczynaja kolejne.

 

Ponadto z obszerności pokazywania meczów i z ilośći meczów Serie A i La Liga jestem zadowolony, także Ligue1 da się kilka meczów obejrzeć i jakoś z tego powodu nie ma prawa nikt być  niezadowolony. 

Edytowane przez robsonUnitedxD
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mnie ciekawi jak wyglądają ich biura, czy w Polsce czy w Singapurze.

 

Skromnie. Wynajmują pomieszczenia w niewielkim biurowcu w centrum Warszawy przy ul. Koszykowej 54 (do obejrzenia w google maps). Przed budynkiem można czasami spotkać Mirosławskiego palącego papieroski. Docelowy budynek (duuuży wieżowiec również w centrum Warszawy), do którego mają się przenieść, jest jeszcze w trakcie budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2-3 tygodnie temu Ćwiąkała odpowiedział komuś, że PM ma 26 lat, a na fejsie ma datę urodzenia 9 listopada, a dość często w tym roku mówił, że ma 25 lat (dla jaj w ostatnim Asie zasugerował, że ma 24 lata), więc podejrzewam właśnie taką datę i rok urodzenia :) Natomiast wyglądem bym się nie sugerował, bo można mieć 26 lat i wyglądać jak by się miało 16 lat, a można wyglądać jakby się miało 36 ;)

Edytowane przez luka96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromnie. Wynajmują pomieszczenia w niewielkim biurowcu w centrum Warszawy przy ul. Koszykowej 54 (do obejrzenia w google maps). Przed budynkiem można czasami spotkać Mirosławskiego palącego papieroski. Docelowy budynek (duuuży wieżowiec również w centrum Warszawy), do którego mają się przenieść, jest jeszcze w trakcie budowy.

Warsaw Spire?

 

PS. Warszawa nie ma dużych wieżowców :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 2-3 tygodnie temu Ćwiąkała odpowiedział komuś, że PM ma 26 lat, a na fejsie ma datę urodzenia 9 listopada, a dość często w tym roku mówił, że ma 25 lat (dla jaj w ostatnim Asie zasugerował, że ma 24 lata), więc podejrzewam właśnie taką datę i rok urodzenia :) Natomiast wyglądem bym się nie sugerował, bo można mieć 26 lat i wyglądać jak by się miało 16 lat, a można wyglądać jakby się miało 36 ;)

 

Wyglądem się absolutnie nie sugeruję tylko jego CV, które nie pasuje mi do gościa przed trzydziestką. No ale może miał ogromne szczęście i bardzo wcześnie zaczął pracę w Sportklubie, choć wg mnie trójkę z przodu to już ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła  jest za popularna by jej nie puszczać na antenie. Przecież mecz ligi włoskiej mogą puścić na Eleven. Przecież weźmy np dziś- wyścig jest o 14, czyli np. co robi Eleven o 12.00 na Eleven Sports pokazuje mecz ligi hiszpańskiej, następnie emituje F1,a później mecz ligi Hiszpańskiej z godziny 16.00. Eleven pokazuje za to mecz ligi włoskiej z godziny 12.30 i o 15.00. Z ramówki wypada więc jedynie mecz ligi francuskiej z godziny 14.00. . 

 

A gdyby było studio to też wypada mecz o 12:00 i 16:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...