Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A taka, że abonenci CP są przyzwyczajeni do braku piłki i oglądają to, co jest na kanałach sportowych Polsatu. Każdy taki kanał generuje konkretną kasę z reklam. Wrzucą Eleveny, część ludzi nawet z ciekawości zacznie przyrzucać kanał, Polsat zacznie tracić na reklamach. Nie po to inwestowali kupę kasy w transmisje związane z wszelakimi(siatka, kosz, ręczna) rozgrywkami ligowymi w naszym kraju, żeby pomniejszać sobie oglądalność. Eleven, to nie Eurosport czy TVP Sport. Eleven z tym co ma i być może będzie mieć(premier league) jest mocną konkurencją dla Polsatowskich kanałów sportowych.

Kibice siatkówki itd. i kibice nożnej to różne osoby. Nie jest moim zdaniem tak, że ci od siatkówki to ci którzy chcieliby oglądać nożną, ale nie było ich stać na nc+ więc z braku laku oglądają siatkówkę. Mecze kadry i euro to też co innego niż ligi, bo są rozgrywane w innych terminach. Poza tym na CP jest Eurosport2, w którym jest liga niemiecka, skoki, biathlon, biegi narciarskie, lekka atletyka itp. które też przy takim rozumowaniu zabierałyby zysk z reklam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pokrywek

 

Wzięcie Elevenów na rok nie ma wpływu na długość umowy. Jak masz pół roku to będzie pół roku umowy, nic się nie przedłuży.

chodzi o to ze zaakceptuje oferte w marcu to nie chcialbym placic potem za eleveny 15,90 bo to sie mija z celem.

chyba ze w marcu bedzie mozna ich cisnac o eleveny za 7,95/m-c przez okres 24 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu kablówkach czy platformach cyfrowych, Eurosport 2 uchodzi za kanał premium, wrzucany do droższych pakietów lub pojedynczo za dodatkową opłatą. Polsat Sport, News, Sport Extra jest już w najtańszym rodzinnym w CP. Skoki Stocha i biegi Kowalczyk leciały również w TVP, więc Eurosport(1), to żadna konkurencja. Coś sportowego muszą wrzucić prócz własnych produkcji. Ochłap w postaci Eurosportu(1) nie jest dla nich groźny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrosławski- W ten weekend pokażemy 10 spotkań La Liga.

 

No i za to należą się brawa. Szczególnie, że 9 z nich będzie live. Chyba 1-wsza taka sytuacja w historii jeśli chodzi o ligi zagraniczne w Polsce. Gdyby jeszcze jakość obrazu się polepszyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie to bawi niesamowicie jak dany facio sie podnieca tym ze pokazują tyle i tyle meczy.

I CO Z TEGO  skoro człowiek i tak ogląda tylko Barce i Real???

Już też nie przesadzaj, ja mimo że uwielbiam Barcelonę, to wcale jej każdego meczu nie oglądam, bo jakoś nie fascynują mnie jednostronne pojedynki, choć ostatni z Rayo był fantastycznym widowiskiem. Często oglądam za to mecze między Atletico, Valencią, Sevillą, Celtą, Villareal, Athletic, Realem i Barcą. To w tym sezonie są zespoły, które mnie interesują i pojedynki między nimi są często dużo bardziej ekscytujące niż takie derby Manchesteru czy każdy mecz z udziałem Chelsea odkąd tam nastał czas antyfutbolu Mourinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie z Ligue1. Też ciągle nie oglądam PSG czy Lyonu...Czasami o wiele lkepsze są mecze tzw średniaków :) Ale też z umiarem, bo już - przynajmniej we Francji - mecze tych ekip z miejsc strefy spadkowej są nudne :D W LaLiga fajne są mecze Eibaru, polubiłem ich ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu kablówkach czy platformach cyfrowych, Eurosport 2 uchodzi za kanał premium, wrzucany do droższych pakietów lub pojedynczo za dodatkową opłatą. Polsat Sport, News, Sport Extra jest już w najtańszym rodzinnym w CP. Skoki Stocha i biegi Kowalczyk leciały również w TVP, więc Eurosport(1), to żadna konkurencja. Coś sportowego muszą wrzucić prócz własnych produkcji. Ochłap w postaci Eurosportu(1) nie jest dla nich groźny.

Rodzinny nie jest najtańszym pakietem w CP tylko Mini HD a tam nie ma już PSE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Mini HD nie jest oferowany nowym abonentom, a przynajmniej tak wynika ze strony CP. Jeżeli kanały Eleven pojawią się w CP, to będą dostępne od pakietu Sport HD, lub dodatkowo płatne. Oznacza to, że większość abonentów może nie mieć do nich dostępu, więc oglądalność kanałów sportowych Polsatu niewiele spadnie. Ale, czy tak będzie to głównie zależy od tego, jak bardzo zależy Eleven na obecności w CP. Pewne jest to, że CP to trudny negocjator, a biorąc pod uwagę liczbę abonentów ma do tego prawo.

Edytowane przez neo_patryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zejdźmy na ziemię - nie ma szans moim zdaniem na Elevena w CP. Chociaż jak wielokrotnie podkreślałem bardzo bym chciał, bo to realna konkurecja dla nc+ i wymuszenie obniżenia cen. Jednak CP wie doskonale, że jak klient przełączy na Elevena i zobaczy Barcę, Real, Juve czy kluby angielskie w pucharze - no to uzna, że jednak kontent Polsatów Sport od tego odstaje a to już spadek oglądalności to spadek dochodów z reklam....Tak więc nie ma się co nastawiać, ja w 11 w CP nie wierzę, choć chciałbym się mylić...

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Eleven w CP mogłoby nawet odebrać klientów nc+ bo mieliby ten sam sport plus np. siatkówka, w której odnosimy duże sukcesy. Za nc+ przemawia tylko ekstraklasa, ok dla wielu kibiców to najważniejsza sprawa i dlatego kupują nc+. Ale Eleven ma dużo pieniędzy (na razie) i razem z CP mogliby startować w przetargu do ekstraklasy i wtedy wykończyć nc+ całkowicie. Można powiedzieć, że Eleven i nc+ też razem mogłyby startować do przetargu ale to by niczego nie zmieniło poza zaoszczędzonymi milionami przez nc+, a odbiłoby się to spadkiem oglądalności canal +, nsport itd, bo wtedy trzeba by pokazywać ciekawe mecze po równo na Eleven i canal+ czy nsport czyli mniejszy zysk z reklam dla nc+. Eleven też kiedyś zacznie pokazywać reklamy więc będzie walczyło jeszcze bardziej o klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre siatkówka przeciągnie abonentów z NC+do CP gdyby były te kanały.Jedyne co może przeciągnąć to tylko niższa cena.O zyskach z reklam nie wspomnę ktoś chyba nie wie jaka znikoma ilość reklam jest w paczce C+ jak i na nSporcie.Tak się składa że dużo osób abonuje NC+ dla PL a nie tylko Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że Eleven w CP mogłoby nawet odebrać klientów nc+ bo mieliby ten sam sport plus np. siatkówka, w której odnosimy duże sukcesy. Za nc+ przemawia tylko ekstraklasa, ok dla wielu kibiców to najważniejsza sprawa i dlatego kupują nc+. Ale Eleven ma dużo pieniędzy (na razie) i razem z CP mogliby startować w przetargu do ekstraklasy i wtedy wykończyć nc+ całkowicie. Można powiedzieć, że Eleven i nc+ też razem mogłyby startować do przetargu ale to by niczego nie zmieniło poza zaoszczędzonymi milionami przez nc+, a odbiłoby się to spadkiem oglądalności canal +, nsport itd, bo wtedy trzeba by pokazywać ciekawe mecze po równo na Eleven i canal+ czy nsport czyli mniejszy zysk z reklam dla nc+. Eleven też kiedyś zacznie pokazywać reklamy więc będzie walczyło jeszcze bardziej o klientów

Następny przetarg na Ekstraklasę będzie dopiero na początku 2019 roku więc dużo rzeczy się zmieni w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dostałem maila z Samsung (jakąś reklama), że Player został kompatybilny z telewizorami Samsung. Napisane tam jest o różnych pakietach (tez kanałach live). Czy w związku z tym można oglądać kanały Eleven od dziś tez na TV Samsung za pomocą aplikacji Player?

Ktoś może to sprawdzić? :)

Edytowane przez mauysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na player.pl i tv 40-cali czasami konkretna pikseloza. To nie jest żadne HD jak raczą reklamować na stronie playera. Co najwyżej 576i z nędznym bitrate.

Jakość dopasowuje się do prędkości łącza. Na moim LG G2 wygląda całkiem fajnie, ale odpaliłem na 32 calach z laptopa ze streamem w przeglądarce to tak fajnie nie wyglądało :sad: Ale odnoszę wrażenie, że jakość poprawiła się odkąd stream jest płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...