Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma docierać? Bo nie narzekam na każdym kroku, że

1) Pokazują za dużo meczów (bo liczy się jakość a nie ilość)?

2) Pokazują mecz Valencii zamiast meczu Atletico?

3) Pokazują mecz Milanu z Udinese zamiast PSG z Guingamp?

 

Tobie może nie pasować wybór ramówki a komuś innemu się spodoba.

 

Jak już pisałem wcześniej "jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził"

jw. 

 

Musieli wybrać Milan, bo jutro żadnego meczu Serie A nie pokażą, a w czwartek z braku laku będą transmitować tylko mało ciekawy mecz Empoli z Atalantą. Musi być więc jakieś równouprawnienie. 

 

Espanyol - Valencia

Bilbao - Real

Betis - Deportivo

Las Palmas - Sevilla

Celta - Barcelona

 

Empoli - Atalanta

Udinese - Milan

 

Lyon - Bastia

Montpellier - Monaco

 

Liczba transmisji z La Ligi byłaby podobna tyle tylko, że godziny zakończenia i rozpoczęcia meczów o godzinie 22.00 sprawiają, że Eleven w wielu przypadkach bardziej opłaca się pokazywać dwa mecze La Liga niż jeden z Serie A i Ligue 1. Dla mnie to zrozumiała decyzja. Choćby też dlatego, że zarówno w lidze włoskiej i francuskiej nie ma w tej kolejce jakichś bardzo szlagierowych meczów. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się cieszyć, że jest tyle spotkań - no to tak jak śmiałem się parę dni temu zaczniecie narzekać, że macie za dużo spotkań. Pomijając, że był to w pełni żart nie przypuszczałem, że się spełni. Dla porównania tej ilości we wt, śr i czw to w zeszłym sezonie obowiązkowo zobaczylibyście mecz Barcy, Realu, jeden mecz włoskiej i być może jeden francuskiej....

 

Obecnie brak powodu do narzekań, ten powód podejrzewam znajdzie się po 15 X, kiedy pewnie każą sobie za to nieźle zapłacić - wtedy się dopiero hejt zacznie ;)

 

Co do ilości to jak pisałem wielokrotnie - świetnie, że wyznają metodologię mam wolną antenę to zapodam mecz, a nie nabiera coś mocy albo przerywamy transmisję, bo mieliśmy to robić do 16.30 a już 16.31....co się zdarzyło na golfie w nc+ kilka tygodni temu (dla wtajemniczonych jak bodajże Kaimer utknął w wodzie to przerwali transmisję PGA)....a dzień turniejowy niedokończony.

 

Wejścia przed meczem plus statsy ogromny plus. Ja nie wiedziałem nawet, że Serie A daje tak rozbudowane (rodem z FMa) statsy....Powiem szczerze, że chciałbym, aby Eleven zgarnął jak najwięcej praw (fakt, że potem muszą być kolejne kanały), bo walą transmisji ile wlezie. I tak wolę pójście na ilość, bo dla was jakość to zawsze mecz Barcy, Realu i PSG, a dla mnie jakość to pokazanie większości spotkań z danej kolejki, magazyny itd....Szkoda tylko, że 11 pojawił się tak późno, ale lepiej późno niż wcale.

 

Co do jakości, to Wam się już nie powiem gdzie poprzewracało ;) Jakość jest bardzo dobra tylko na tv trzeba patrzeć z odpowiedniej odległości - ja oglądam z 4,5 - 5 metrów i nie widzę tam pikseli, pojawiają się jak podejdę na 2 m....Ponadto dlaczego hejtujecie 11 - czy to ich transponder? Taki dostali, to co mają zrobić ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ten szum co do jakości Eleven? Niby tacy jesteś cie kumaci w temacie, a nie wiecie iż żaden transponder Nc+ nie nadaje się do przyjęcia 2 kanałów HD z przyzwoitym bitrate? To było od razu skazane na takie dziadostwo w jakości.

 

W sieci na pewnym hiszpańskim forum macie ripy 1:1 jak i encody z bein sports i canal+ partidazo hiszpańskiego meczu który leci obecnie na eleven sports - barcelona - levante.

Polecam ich ściągnięcie. Jakość jest tak samo [beep]***a jak przekaz z eleven, i to bez różnicy, że tam jest 9mbit a na eleven 6.

Serie A to też jedne wielkie mydliny i wyraziste logo bein sports.

 

 

Nasza ekstraklapa realizowana przez livepark czy żużel przez multiproductions to obraz żyleta.

 

 

KiNZz8J.jpg

 

QP9QMKW.jpg

 

aqOMG4PI.jpg

 

 

 

http://i.imgbox.com/pYvFmHJ5.jpg

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości, to Wam się już nie powiem gdzie poprzewracało ;) Jakość jest bardzo dobra tylko na tv trzeba patrzeć z odpowiedniej odległości - ja oglądam z 4,5 - 5 metrów i nie widzę tam pikseli, pojawiają się jak podejdę na 2 m....Ponadto dlaczego hejtujecie 11 - czy to ich transponder? Taki dostali, to co mają zrobić ?

No tak wszyscy są ślepi i mają dziadowskie telewizory tylko jesteś normalny tak? Nie ważne, że transponder nie jest ich, jakość też się chyba negocjuje jak sądzę. Nie wydaje mi się aby kanał sportowy w HD olewał to co dostał na start.

 

@poziom

A co to ma wspólnego z tym co ja napisałem a ty zacytowałeś? Napisałem wyraźnie, że te transpondery nie maja miejsca już na nic. Owszem można upchać ile się tylko efekt widać na TV.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 Co mają negocjować? Usunięcie jakiegoś kanału z nc+, bo nie ma miejsca na transponderze? Ponadto nie wiemy czy to problem HD czy raczej taki przekaz, bo w C+ też jakość tych ligo odstawała. Ponadto nie sądzę, że przepustowość się zwiększy, bo niestety 6 to takiej polskie HD ;)

 

Co do TV to podejrzewam, że większość ogląda z 2-3m, jeżeli mówimy o bloku ;) Jak ja stanę w takiej odległości od TV to rzeczywiście są piksele, ale jak siedzę w odpowiedniej odległości to nie jestem ich w stanie dojrzeć - zróbcie sobie test.

 

Tylko ile można narzekań słuchać na jakość, w necie było beeee, w tv beeee, a za chwilę powód będziecie do narzekań mieli jak sobie pooooliczą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W sieci na pewnym hiszpańskim forum macie ripy 1:1 jak i encody z bein sports i canal+ partidazo hiszpańskiego meczu który leci obecnie na eleven sports - barcelona - levante.

Polecam ich ściągnięcie. Jakość jest tak samo [beep]***a jak przekaz z eleven, i to bez różnicy, że tam jest 9mbit a na eleven 6.

Serie A to też jedne wielkie mydliny i wyraziste logo bein sports.

 

 

Nasza ekstraklapa realizowana przez livepark czy żużel przez multiproductions to obraz żyleta.

 

 

KiNZz8J.jpg

 

QP9QMKW.jpg

 

aqOMG4PI.jpg

 

 

 

http://i.imgbox.com/pYvFmHJ5.jpg

 

Stary, ale Ty wiesz, ze na tym "hiszpanskim forum" ripy nie sa 1:1? Jest co prawda 720p, ale w wiekszosc przypadkow wrzucaja tam nagranie skompresowane - z bitrate ok. 2000 kbps ... To przeciez jasne, ze na czyms takim obraz bedzie rozmyty.

 

Rzadko tam widuje nagrania typowo 1:1 czyli bez konwersji.

Zamiast się cieszyć, że jest tyle spotkań - no to tak jak śmiałem się parę dni temu zaczniecie narzekać, że macie za dużo spotkań. Pomijając, że był to w pełni żart nie przypuszczałem, że się spełni. Dla porównania tej ilości we wt, śr i czw to w zeszłym sezonie obowiązkowo zobaczylibyście mecz Barcy, Realu, jeden mecz włoskiej i być może jeden francuskiej....

 

Obecnie brak powodu do narzekań, ten powód podejrzewam znajdzie się po 15 X, kiedy pewnie każą sobie za to nieźle zapłacić - wtedy się dopiero hejt zacznie ;)

 

Co do ilości to jak pisałem wielokrotnie - świetnie, że wyznają metodologię mam wolną antenę to zapodam mecz, a nie nabiera coś mocy albo przerywamy transmisję, bo mieliśmy to robić do 16.30 a już 16.31....co się zdarzyło na golfie w nc+ kilka tygodni temu (dla wtajemniczonych jak bodajże Kaimer utknął w wodzie to przerwali transmisję PGA)....a dzień turniejowy niedokończony.

 

Wejścia przed meczem plus statsy ogromny plus. Ja nie wiedziałem nawet, że Serie A daje tak rozbudowane (rodem z FMa) statsy....Powiem szczerze, że chciałbym, aby Eleven zgarnął jak najwięcej praw (fakt, że potem muszą być kolejne kanały), bo walą transmisji ile wlezie. I tak wolę pójście na ilość, bo dla was jakość to zawsze mecz Barcy, Realu i PSG, a dla mnie jakość to pokazanie większości spotkań z danej kolejki, magazyny itd....Szkoda tylko, że 11 pojawił się tak późno, ale lepiej późno niż wcale.

 

Co do jakości, to Wam się już nie powiem gdzie poprzewracało ;) Jakość jest bardzo dobra tylko na tv trzeba patrzeć z odpowiedniej odległości - ja oglądam z 4,5 - 5 metrów i nie widzę tam pikseli, pojawiają się jak podejdę na 2 m....Ponadto dlaczego hejtujecie 11 - czy to ich transponder? Taki dostali, to co mają zrobić ?

Było zainwestowac w porzadny tp., a nie zarzucac ludzi scierwem w postaci bitrate przecietnego kanalu SD + 720p.

Co do wyboru meczow - nie bede komentowal, to co zrobili to jakis zart, wybierajac ochlapy, podczas gdy w tym samym czasie leca duzo lepsze mecze ...

 

Bitrate? Tu macie jak to wyglada naprawde, nie tam z zadnych stron - magazyn Ligue 1.

Obraz 7500 kbps? Jak zajrzalem sobie przed chwila to nie wierzylem, ale cos sie stalo i jakosc skoczyla mocno. Nie wiem co sie stalo, no ale podniosl sie bitrate w kazdym razie.

 

vlcsnap-1_shpxpex.png

General
ID                               : 400 (0x190)
Complete name                    : C:\Users\Kris\Desktop\[TS]2015-09-22.12.57.45-Eleven HD-81\000.ts
Format                           : MPEG-TS
File size                        : 3.66 GiB
Duration                         : 1h 4mn
Overall bit rate                 : 8 091 Kbps
Network name                     : nc+
Original network name            : Eutelsat Satellite System at 13'E
Frequency                        : 11278360000
OrbitalPosition                  : 13.0E

Video
ID                               : 365 (0x16D)
Menu ID                          : 13026 (0x32E2)
Format                           : AVC
Format/Info                      : Advanced Video Codec
Format profile                   : Main@L4.0
Format settings, CABAC           : Yes
Format settings, ReFrames        : 3 frames
Format settings, GOP             : M=1, N=56
Codec ID                         : 27
Duration                         : 1h 4mn
Bit rate                         : 7 498 Kbps
Width                            : 1 920 pixels
Height                           : 1 080 pixels
Display aspect ratio             : 16:9
Frame rate                       : 25.000 fps
Standard                         : Component
Color space                      : YUV
Chroma subsampling               : 4:2:0
Bit depth                        : 8 bits
Scan type                        : Interlaced
Scan order                       : Top Field First
Bits/(Pixel*Frame)               : 0.145
Stream size                      : 3.39 GiB (93%)
Color primaries                  : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G, BT.601-6 625, BT.1358 625, BT.1700 625 PAL, BT.1700 625 SECAM
Transfer characteristics         : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G
Matrix coefficients              : BT.470-6 System B, BT.470-6 System G, BT.601-6 625, BT.1358 625, BT.1700 625 PAL, BT.1700 625 SECAM, IEC 61966-2-4 601

Audio
ID                               : 400 (0x190)
Menu ID                          : 13026 (0x32E2)
Format                           : AC-3
Format/Info                      : Audio Coding 3
Mode extension                   : CM (complete main)
Codec ID                         : 6
Duration                         : 1h 4mn
Bit rate mode                    : Constant
Bit rate                         : 192 Kbps
Channel(s)                       : 2 channels
Channel positions                : Front: L R
Sampling rate                    : 48.0 KHz
Bit depth                        : 16 bits
Compression mode                 : Lossy
Delay relative to video          : -592ms
Stream size                      : 88.9 MiB (2%)
Language                         : Polish

Menu
ID                               : 1026 (0x402)
Menu ID                          : 13026 (0x32E2)
Duration                         : 1h 4mn
List                             : 365 (0x16D) (AVC) / 400 (0x190) (AC-3, Polish)
Language                         :  / Polish


Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TV to podejrzewam, że większość ogląda z 2-3m, jeżeli mówimy o bloku ;) Jak ja stanę w takiej odległości od TV to rzeczywiście są piksele, ale jak siedzę w odpowiedniej odległości to nie jestem ich w stanie dojrzeć - zróbcie sobie test.

 

A z jakiej odległości powinno się oglądać obraz w przekazie telewizyjnym hd, przykładowo na telewizorze 55 calowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario ty wiesz o czym piszesz ? Najlepszy transponder, duże bitrate nie pomogą jeśli Eleven ma syfiasty obraz. Już wcześniej ci pisałem lecz widocznie nie czytałeś. Leciał ten sam mecz w kosza na Eleven i tvp sport. Obraz na tvp sport żyleta, na Eleven rozmyty pływał. To nie wina przekazu przez nc+. W niedzielę ten sam mecz w ręczną  na canal+ sport i Eleven. Na Eleven obraz rozmyty , pływał a do tego gorszy dźwięk. Nawet jeśli patrzysz na Eleven z 20-stu metrów to i tak nie zmieni to tego,  że ich obraz to kaszana. I nie mam nic do Eleven brawo, że nadaje na satce.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było zainwestowac w porzadny tp., a nie zarzucac ludzi scierwem w postaci bitrate przecietnego kanalu SD + 720p.

Co do wyboru meczow - nie bede komentowal, to co zrobili to jakis zart, wybierajac ochlapy, podczas gdy w tym samym czasie leca duzo lepsze mecze ...

Kolejny post w stylu "nie wiem, ale się wypowiem". Poprostuję te brednie.

 

Dla porównania ZDF (mpeg2) ma 4,5 mbps a Eleven (h264) ma prawie dwa razy tyle, ale h264 zadowala się mniejszym bitratem. Przeciętny polski kanał w SD ma bitrate równy około połowie tego z ZDF.

 

Druga brednia to rzekome 720p. Nadają w 1080i jak każdy inny polski kanał HD. Jednym z kanałów nadawanych w 720p jest ZDF HD.

 

A lepsze mecze to pojęcie względne. Wolę pooglądać Milan niż mecz w którym PSG rozgniata jakiegoś słabeusza. Inna sprawa, że to jeden z nielicznych meczów Serie w tym tygodniu. Krótka piłka - nie pasuje, nie oglądasz. Jak już hejtujesz to wypadałoby mieć chociaż trochę wiedzy.

Edytowane przez janusz951
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrali słabe mecze? Sorry, ale Milan ma kilka razy większą bazę kibiców, poza tym ten mecz ciekawiej się zapowiada. Można doczepić się jedynie do La Ligi, bo ja uważam, że zamiast Espanyol - Valencia powinni pokazać Atletico - Getafe, ale i tak ten drugi będzie leciał w retransmisji, więc da się przeżyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Intermario ty wiesz o czym piszesz ? Najlepszy transponder, duże bitrate nie pomogą jeśli Eleven ma syfiasty obraz. Już wcześniej ci pisałem lecz widocznie nie czytałeś

Wiesz o czym piszesz? No chyba nie więc lepiej usuń to co napisałeś.

Eleven dostaje takin sam sygnał z meczów jak np. Sky więc jak możesz pisać, że ma syfiasty obraz i nawet bitrate czy transporder mu nie pomoże? Czy to 11 produkuje sygnał z meczów żebys mówił o syfiastym obrazie?

Edytowane przez Mr. Orbita
Usunięte naruszenie III. 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale Ty wiesz, ze na tym "hiszpanskim forum" ripy nie sa 1:1? Jest co prawda 720p, ale w wiekszosc przypadkow wrzucaja tam nagranie skompresowane - z bitrate ok. 2000 kbps ... To przeciez jasne, ze na czyms takim obraz bedzie rozmyty.

 

Rzadko tam widuje nagrania typowo 1:1 czyli bez konwersji.

 

 

Wejdź w mecz realu czy barcelony. Znajdziesz rip 1:1 ts z hiszpańskiego c+.

Połówka meczu wychodzi 3,5-3,7GB.

 

Espanyol - Real sprzed tygodnia. Pierwsza połówka:

 

 

Espanyol_R_Madrid_1_Parte_J3_ts_20150922

Espanyol_R_Madrid_1_Parte_J3_ts_20150922

Espanyol_R_Madrid_1_Parte_J3_ts_jhjhjhj2

General
ID                             : 1050 (0x41A)
Complete name                  : D:\IDM\Espanyol-R.Madrid 1ªParte (J3).ts
Format                         : MPEG-TS
File size                      : 3.43 GiB
Duration                       : 52mn 23s
Overall bit rate mode          : Variable
Overall bit rate               : 9 364 Kbps

Video
ID                             : 162 (0xA2)
Menu ID                        : 30802 (0x7852)
Format                         : AVC
Format/Info                    : Advanced Video Codec
Format profile                 : High@L4
Format settings, CABAC         : Yes
Format settings, ReFrames      : 4 frames
Codec ID                       : 27
Duration                       : 52mn 22s
Bit rate                       : 8 190 Kbps
Width                          : 1 920 pixels
Height                         : 1 080 pixels
Display aspect ratio           : 16:9
Frame rate                     : 25.000 fps
Color space                    : YUV
Chroma subsampling             : 4:2:0
Bit depth                      : 8 bits
Scan type                      : MBAFF
Scan order                     : Top Field First
Bits/(Pixel*Frame)             : 0.158
Stream size                    : 3.00 GiB (87%)
Encryption                     : Nagravision
Color range                    : Limited
Color primaries                : BT.709
Transfer characteristics       : BT.709
Matrix coefficients            : BT.709

Audio #1
ID                             : 92 (0x5C)
Menu ID                        : 30802 (0x7852)
Format                         : AC-3
Format/Info                    : Audio Coding 3
Mode extension                 : CM (complete main)
Format settings, Endianness    : Big
Codec ID                       : 6
Duration                       : 52mn 23s
Bit rate mode                  : Constant
Bit rate                       : 192 Kbps
Channel(s)                     : 2 channels
Channel positions              : Front: L R
Sampling rate                  : 48.0 KHz
Compression mode               : Lossy
Delay relative to video        : -837ms
Stream size                    : 71.9 MiB (2%)
Language                       : Spanish
Encryption                     : Nagravision

Audio #2
ID                             : 93 (0x5D)
Menu ID                        : 30802 (0x7852)
Format                         : AC-3
Format/Info                    : Audio Coding 3
Mode extension                 : CM (complete main)
Format settings, Endianness    : Big
Codec ID                       : 6
Duration                       : 52mn 23s
Bit rate mode                  : Constant
Bit rate                       : 192 Kbps
Channel(s)                     : 2 channels
Channel positions              : Front: L R
Sampling rate                  : 48.0 KHz
Compression mode               : Lossy
Delay relative to video        : -862ms
Stream size                    : 71.9 MiB (2%)
Language                       : qaa
Encryption                     : Nagravision

Audio #3
ID                             : 94 (0x5E)
Menu ID                        : 30802 (0x7852)
Format                         : MPEG Audio
Format version                 : Version 1
Format profile                 : Layer 2
Codec ID                       : 4
Duration                       : 52mn 23s
Bit rate mode                  : Constant
Bit rate                       : 160 Kbps
Channel(s)                     : 1 channel
Sampling rate                  : 48.0 KHz
Compression mode               : Lossy
Delay relative to video        : -773ms
Stream size                    : 60.0 MiB (2%)
Encryption                     : Nagravision

Audio #4
ID                             : 95 (0x5F)
Menu ID                        : 30802 (0x7852)
Format                         : MPEG Audio
Format version                 : Version 1
Format profile                 : Layer 2
Codec ID                       : 4
Duration                       : 52mn 23s
Bit rate mode                  : Constant
Bit rate                       : 160 Kbps
Channel(s)                     : 1 channel
Sampling rate                  : 48.0 KHz
Compression mode               : Lossy
Delay relative to video        : -749ms
Stream size                    : 60.0 MiB (2%)
Encryption                     : Nagravision

Menu
ID                             : 1026 (0x402)
Menu ID                        : 30802 (0x7852)
Duration                       : 52mn 23s
List                           : 162 (0xA2) (AVC) / 92 (0x5C) (AC-3, Spanish) / 93 (0x5D) (AC-3, qaa) / 94 (0x5E) (MPEG Audio) / 95 (0x5F) (MPEG Audio) / 208 (0xD0) () / 309 (0x135) () / 253 (0xFD) () / 307 (0x133) () / 356 (0x164) () / 392 (0x188) () / 618 (0x26A) () / 749 (0x2ED) () / 888 (0x378) ()
Language                       :  / Spanish / qaa


Akurat tego meczu na eleven nie widziałem. Ale jakość na c+ es też nie jest jakaś wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska komentatorow:

Wtorek

20:00 RCD Espanyol v Valencia CF [Eleven] – Patryk Mirosławski / Kuba Ostrowski
20:45 Udinese Calcio v A.C. Milan [Eleven Sports] – Mateusz Święcicki / Piotr Czachowski

Środa

19:00 Olimpique Lyon v S.C. Bastia [Eleven] – Marcin Grzywacz / Stefan Białas
20:00 Real Club Celta de Vigo v FC Barcelona [Eleven Sports] – Mateusz Święcicki / Tomasz Ćwiąkała
21:00 Athletic Club v Real Madrid C.F. [Eleven] – Patryk Mirosławski / Kuba Ostrowski
22:00 UD Las Palmas v Sevilla FC [Eleven Sports] – Michał Mitrut / Radosław Majdan

Czwartek

19:00 Montpellier HSC v AS MONACO [Eleven] – Marcin Grzywacz / Stefan Białas
20:45 Empoli FC v Atalanta Bergamo [Eleven Sports] – Mateusz Święcicki / Piotr Czachowski
21:00 Real Betis Balompié v Real Club Deportivo de La Coruña [Eleven] – Patryk Mirosławski / Kuba Ostrowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o czym piszesz? No chyba nie więc lepiej usuń to co napisałeś.

Eleven dostaje takin sam sygnał z meczów jak np. Sky więc jak możesz pisać, że ma syfiasty obraz i nawet bitrate czy transporder mu nie pomoże? Czy to 11 produkuje sygnał z meczów żebys mówił o syfiastym obrazie?

 

Do moda. Co ci nie pasuje w tym poście, że go wywalasz? Jakiś argument?

@Tracer widziałeś mecze o których piszę. Jeśli nie to nie pisz bajek. Tvp sport też nie produkował sygnału z eurobasketu a miał jakość znakomitą. Canal+ sport dostawał z ręcznej ten sam sygnał co Eleven a jakość miał lepszą. Napisz mi więc co inne stacje robią z tym samym sygnałem, że maja lepszy sygnał od Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post w stylu "nie wiem, ale się wypowiem". Poprostuję te brednie.

 

Dla porównania ZDF (mpeg2) ma 4,5 mbps a Eleven (h264) ma prawie dwa razy tyle, ale h264 zadowala się mniejszym bitratem. Przeciętny polski kanał w SD ma bitrate równy około połowie tego z ZDF.

 

Druga brednia to rzekome 720p. Nadają w 1080i jak każdy inny polski kanał HD. Jednym z kanałów nadawanych w 720p jest ZDF HD.

 

A lepsze mecze to pojęcie względne. Wolę pooglądać Milan niż mecz w którym PSG rozgniata jakiegoś słabeusza. Inna sprawa, że to jeden z nielicznych meczów Serie w tym tygodniu. Krótka piłka - nie pasuje, nie oglądasz. Jak już hejtujesz to wypadałoby mieć chociaż trochę wiedzy.

Odnosnie rozdzialki to masz racje - myslalem, ze dalej nadaja w 720p tak jak bylo na streamie. Zajrzalem w ten kod co wkleilem i rzeczywiscie jest 1080i. No ale tak to jest jak sie oglada jakis kanal raz na tydzien bo nic tam ciekawego nie ma.

 

Mowie, ze nie wiem co sie stalo, ale bitrate skoczyl do 7500 kbps, wiec musi byc lepsza jakosc obrazu niz byla.

Canal+ Sport SD ma bodajze 6000 kbps - to jest wiecej, niz ZDF, a nie mniej ... Nie wiem o czym Ty piszesz. No chyba, ze ogladasz Polo TV, to na pewno ma ze 2000 kbps, ale takie kanaly to parodia telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F1 priorytetem dla NC+? Prawo pierwokupu po tym sezonie ma CP. Więc jeżeli Solorz wyłoży kasę zapisaną w kontrakcie to nikt im tych praw nie odbierze. 

 

Pierwokup polega na tym, że jak Eleven poda określoną kwotę to CP może za tę kwotę odkupić. Jak ktoś ma pieniądze to nie przejmuje się pierwokupem, bo zaoferuje cenę, której druga strona nie zapłaci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na streamie w player.pl występuje cały czas problem z brakiem synchronizacji dźwięku z obrazem, oglądam chyba na Eleven drugi mecz i mnie to irytuje. Da się to jakoś zredukować ustawieniami czegokolwiek w kompie, lub w playerze?

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...