Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież mecze NFL (zdecydowana ich większość) w Stanach są na kanałach otwartych. Jak już to może o obywateli innych krajów chodziło.

Najwazniejsze mecze są dodatkowo płatne na DirecTV.

"Sunday Ticket" kosztuje 20 dolców na miesiąc ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunday Ticket to dodatkowa usługa pozwalająca ci śledzić wszystkie mecze. Natomiast popołudniowe niedzielne mecze lecą normalnie na lokalnych kanałach FOX czy CBS. Chociaż faktem jest że wtedy obejrzysz mecz, który wybierze ci stacja, a mając DirecTV sam wybierasz co oglądasz.

 

Szkoda że u nas pewnie nie będzie niedzielnych meczów, które są o 19:00 i 22:00 naszego czasu bo ważniejsze będą ligi piłkarskie. Jak było ESPN America to było świetnie, NFL w niedzielę od 19:00 do rana w poniedziałek :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z programu Eleven Sports:

 

Ze względu na ograniczenia ze strony NFL rozgrywki National Football League mogą być transmitowane wyłącznie dla odbiorców kablowych i satelitarnych

 

 

 

 

Prawdziwy problem to ma Eleven w najbliższą środę bo grają w wieczornych porach Serie A, Ligue 1 i La Liga.

Edytowane przez MartinFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven HD działa już w nC+. Niemniej raczej rzadko bede tam zagladac.

Nikt Cie do tego nie zmusza.Jak dla mnie to zdecydowanie pozytywnie to wygląda może jeszcze odrobinę  niech dopracują obraz. Ja już widzę dla siebie ze trzy ciekawe mecze przez piątek sobotę i niedziele.W niedzielę ciekawie się zapowiadający mecz w Lidze francuskiej o 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahha ale beka! Ludzie. Odpalilem, leci mecz Primera Division - na moim CRT nawet widze, ze cos jest nie tak :D

 

Jakosc obrazu i dzwieku - caly czas wydaje mi sie, ze ogladam Sportklub. Komentarz? Sportklub sprzed kilku miesiecy.

 

:popcorn::lol2: Co oni  tam maja? Audio 48 kbps? Komentuja przez telefon, ze taki dziwny, pusty odglos jest?

Edytowane przez Umkwatata
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu będzie można zobaczyć normalnie mecze La Liga. Chociaż, jak teraz patrzę na mecz Getafe-Malaga, to niestety, ale jakościowo to tylko dobre SD. Do Canal+ sporo brakuje.

Ale jakość i tak o niebo lepsza niż na streamie. Porównywalne z kanałami sportowymi ze słoneczka lub nawet lepsze

testy tych kanałów trwały 2 godziny więc się nie dziwcie, cieszcie się,

Odniosłem wrażenie że w cp długo nie będzie 11, oni wiedzą że 70% abonentów cp jest tam tylko ze względu na ceny, i na pewno nie odejdą

Trzy miesiące temu popełłem duży błąd

A jaki popełniłeś błąd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...