Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli to prawda, że Eleven w ostatniej chwili zerwał porozumienie z nc+, to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :roll: nawet miał być dzisiaj komunikat o podpisaniu umowy z nc+ - przecież wszystko było już dopięte na ostatni guzik :roll: kurde to wszystko jest chore :cry:

Edytowane przez SatExpert
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda, że Eleven w ostatniej chwili zerwał porozumienie z nc+, to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi :roll: nawet miał być dzisiaj komunikat o podpisaniu umowy z nc+ - przecież wszystko było już dopięte na ostatni guzik :roll: kurde to wszystko jest chore :cry:

Pewnie postawili na wylacznosc w CP, bardzo duza baza abonentow, i zwiekszyla by sie duzo bardziej, no i w CP mozliwe ze na duzo dogodniejszych warunkach dla Eleven. To tylko moja teoria.

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc "postępy" w rozmowach z operatorami, może coś być na rzeczy z tym, że to Eleven jest niezdecydowany w swoich rozmowach. Jakoś nie chce mi się wierzyć w jakiś układ, który nie pozwala na dołączenie 11 do największych typu nc+, CP, UPC, Vectra czy Multimedia. Po tak długim czasie, co najmniej połowa tych podmiotów powinna się z Eleven dogadać. Szkoda, że tak wspaniała liga jak hiszpańska ma w nosie dostępność. W umowie powinien być taki zapis. Ale jak się coraz częściej przekonuje, my abonenci jesteśmy tylko dodatkiem do biznesu. I jeszcze niektórzy tak wychwalają ten sztuczny twór, który na tę chwilę niszczy rynek w Polsce, bo wielu takich jak ja kibiców, jest pozbawionych dostępu do najlepszych meczów(i nikt mnie nie przekona, że jakiś marny stream, to jest dobra alternatywa).

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja Wam pisałem, że zawsze rano zaglądam w ten wątek, by poprawić sobie humor?

 

Szczególnie jak czytam wydumane wieści, że ktoś z kimś się umówił, że coś zerwał, że ktoś za chwile będzie na satelicie itd. Mam wrażenie, że użytkownicy tego forum sami negocjują umowę z Eleven. Cuda wianki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, przecież jeszcze mogą negocjonować dalej co z tym darmowym okresem... ale najważniejsze że w końcu w NC+ :)

 

ps. po darmowym okresie przecież mogą zostawić jak teraz, czyli za darmo dla użytkowników paczki C+ :)

Edytowane przez Barti90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...