Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe skąd oni tylu komentatorów od kosza wezmą

Jest Michałowicz, jest chyba Szeleszczuk ze Sportklubu, może znajdą jeszcze kogoś. Wystarczą 2-3 osoby i można jechać cały turniej.

 

@Tokić

Jaki Czechowski? To jest Ćwiąkała, pisałem przecież wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę, że ten stream najlepszy nie jest i ok. Jednak nie można odmówić im jednego walą spotkań piłki czy kosza ile wlezie! I to jest właśnie fajne, bo żadna nasza platforma nam czegoś podobnego nie oferowała, więc to trzeba docenić. Teraz to platformy widać ich blokują z wejściem, więc pretensje kierujcie do nich a nie do Elevena. Póki co mamy stream i niech tak dalej trzymają, czyli wykorzystanie praw na maxa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wytłumaczcie mi jedną rzecz, bo już się pogubiłem. Jeśli nie mam numeru w T-Mobile, to mogę rejestrując się na tym playerze oglądać za darmo Eleven, a potem ewentualnie opłacać co miesiąc 15 zł, czy jest to opcja tylko dla użytkowników T-Mobile?

 

Co ty gadasz, każdy może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiąkała duży plus, ogarnięty, ciekawe rzeczy, nie ma tylu plotek niepotrzebnych jak u Orłowskiego. Czyli nikt za Lechem nie tęskni! ;) Oby jak najwięcej Ćwiąkały przy meczach La Liga.

 

A tu już widzę dyrdymały kto Eurobasket bęzie oglądał, kto obejrzy taki i [beep]i mecz, no matko, pokazują źle! Nie pokazują, też źle! To co wam odpowiada?

Na TVP obejrzycie Eurobasket? Tak 18 meczów bodajże haha, no to oglądajcie sobie.

Tylko narzekacie, że wam stream nie podoba się, to sobie włączcie jakiegoś ruskiego z sopcasta i nie piszcie głupot, bo człowiek wchodzi chce jakieś ciekawe info poczytać na temat obsady komentatorskiej, albo nowych info odnośnie dostępności czy cokolwiek innego, a tu co drugi narzekacz i hejter! Brak słów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!

 

 

Czyli co na stronie elevensports.pl w ogole juz nie bedzie transmisji? jezeli tak to niezle bo... od pazdziernika w player.pl beda przeciez płatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!

 

 

Czyli co na stronie elevensports.pl w ogole juz nie bedzie transmisji? jezeli tak to niezle bo... od pazdziernika w player.pl beda przeciez płatne

 

A myślałeś ze zawsze bedzie za darmo ? Oby od 1 w nc+ lub cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik89

Nieprawda, znam wiele osób które lubią pana Leszka. Orłowski miażdży takiego Ćwiąkałe pod względem wiedzy

 

Ciekawe skąd taka analiza. O kimś takim jak Ćwiąkała pewnie do dzisiaj nie słyszałeś i takie wnioski wysuwasz po 60 minutach meczu. Orłowski baaaaardzo często gadał takie głupoty, że człowiek automatycznie bez zastanowienia robił facepalm przed telewizorem. Nie można mu odmówić oryginalności i wiedzy mimo tych licznych pomyłek czy opowiadania głupot/bajek z katalońskich gazet na temat Realu i przyjmowania ich za pewnik, mimo że nie miały nic wspólnego z prawdą. Jednak pisanie, że miażdży wiedzą Ćwiąkałę to mówiąc eufemistycznie duża niesprawiedliwość, tym bardziej, że jak wcześniej pisałem, o chłopaku usłyszałeś dziś pewnie po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...