Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!

 

 

Czyli co na stronie elevensports.pl w ogole juz nie bedzie transmisji? jezeli tak to niezle bo... od pazdziernika w player.pl beda przeciez płatne

 

A co Ty jesteś zdziwiony? Chyba nie myślałeś, że nawet streamy cały czas za darmo będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kocik89

Nieprawda, znam wiele osób które lubią pana Leszka. Orłowski miażdży takiego Ćwiąkałe pod względem wiedzy

 

Ciekawe skąd taka analiza. O kimś takim jak Ćwiąkała pewnie do dzisiaj nie słyszałeś i takie wnioski wysuwasz po 60 minutach meczu. Orłowski baaaaardzo często gadał takie głupoty, że człowiek automatycznie bez zastanowienia robił facepalm przed telewizorem. Nie można mu odmówić oryginalności i wiedzy mimo tych licznych pomyłek czy opowiadania głupot/bajek z katalońskich gazet na temat Realu i przyjmowania ich za pewnik, mimo że nie miały nic wspólnego z prawdą. Jednak pisanie, że miażdży wiedzą Ćwiąkałę to mówiąc eufemistycznie duża niesprawiedliwość, tym bardziej, że jak wcześniej pisałem, o chłopaku usłyszałeś dziś pewnie po raz pierwszy.

Nie nie słyszałem o nim dzisiaj po raz pierwszy. Znam go od dawna obserwuje go na twitterze i czytam jego teksty na weszlo. Po prostu dla mnie Orłowski przez te lata stał się nieodłączną cześcią La Ligi i bez niego czy Wolskiego bardzo dziwnie ogląda mi się mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku, 31 sierpnia, nasze kanały w Internecie będzie można oglądać wyłącznie na platformie player.pl. Wystarczy bezpłatna rejestracja!

 

 

Czyli co na stronie elevensports.pl w ogole juz nie bedzie transmisji? jezeli tak to niezle bo... od pazdziernika w player.pl beda przeciez płatne

 

A myślałeś ze zawsze bedzie za darmo ? Oby od 1 w nc+ lub cp

No do czasu az nie beda na satelicie powinni byc cały czas dostepni za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem wściekły, że Eleven nie jest dostępne w nc+. Ale w tyle głowy powstaje mi pytanie- gdzie oni są? W UPC, Vectrze, CP? Oprócz Netii NIGDZIE. Coś tu nie gra. Też liczę na to, że dzięki przerwie na mecze reprezentacji będą mieli 2 tygodnie na dogadanie szczegółów. Strach pomyśleć jak powiedzmy 15 września nadal będą dostępni tylko w Netii i playerze. Nic to, wiara umiera ostatnia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej kolejce od wrzesnia nie bedzie juz opcji obejrzenia czegokolwiek z Eleven w VLC ... Nie ma tym samym mozliwosci nagrania, do tego za stream w internecie (player.pl) trzeba bedzie placic. Przeciez to komedia, kto przy zdrowych zmyslach bedzie placil za to, zeby ogladac Lige Hiszpanska siedzac przed monitorem :lol2: O Ligue 1 i Serie A i pozostlaych nie wspominam, bo to nie jest warte placenia za to, zeby ogladac na streamie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję że od 1 września Eleven trafi do dużego gracza (CP lub NC+) nie chce mi się wierzyć że i tak słabo rozpowszechniony sygnał kanałów Eleven jeszcze dodatkowo sam nadawca zmniejszałby poprzez wyłączenie swojego streama. Więc albo dogadali się i tym samym stream już nie jest potrzebny, albo ta tv jest jednak mało poważna, albo nie potrafi sobie poradzić z ew. płatnościami od klientów za streamy i woli przekazać to playerowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak platformy nie dadzą Eleven na satelitę, to ten kanał padnie za jakieś dwa trzy miesiące. Wtedy NC+ i CP przejmą na wyprzedaży prawa po Eleven. Życzę im tego bo bym nie musiał dodatkowo płacić.

 

 

To nie zależy od platformy czy kanał będzie na satelicie tylko od nadawcy

kanał nie padnie wiele osób będzie oglądać ich jak teraz w necie

Taki kanał nie potrzebuje wielu osób a wieluset tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zależy od platformy czy kanał będzie na satelicie tylko od nadawcy

kanał nie padnie wiele osób będzie oglądać ich jak teraz w necie

Taki kanał nie potrzebuje wielu osób a wieluset tysięcy.

 

Dokładnie, popatrzcie na przykład nc+ mają 2 miliny abo i nie są wstanie utrzymać praw tv, nie gadajcie więc że eleven jest wstanie utrzymać się z kilku tysięcy ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek dotyczący problemów z zacięciami na Eleven jest tu: viewtopic.php?f=5&t=41897

Wątek związany z odbiorem na różnych urządzeniach jest tu: viewtopic.php?f=5&t=41915

Proszę nie zaśmiecać tego tematu. Na razie wszystko wywaliłem, zaraz "uratuję" co się da i przeniosę do stosownych wątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...