Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z Andre Tegnerem, członkiem zarządu ESN:

http://www.sport.pl/pilka/1,65084,18635 ... ndeks_news

Pokrótce:

- nie stoi za nimi BeIN

Szkoda... :/ Chyba że formalnie, a nieformalnie i tak ich wspierają :>

 

- wkrótce ogłoszenie zakupu dwóch atrakcyjnych zagranicznych wydarzeń sportowych

Obstawiam NFL, które było wymieniane w pierwszym komunikacie prasowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989
Myslę,że jednak NFL dla polskiego widza to nie sa atrakcyjne rozgrywki zagraniczne.

 

Oj zdziwiłbyś się ilu jest fanów NFL w Polsce ;) Mnie dwa lata temu wkręciło i też tak wtedy myślałem. Do tego to świetnie opakowany produkt, najdroższa liga świata, marketingowcy będą mieli okazję się wykazać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

Zastanówcie się, po co ogłaszać teraz F1 jak mogliby pokazywać to dopiero od nowego sezonu? Trzeba zabłysnąć tu i teraz stąd najbardziej prawdopodobne typy to NFL i NBA. Polsat może być łatwo przelicytowany w kwestii F1 mimo, że ma prawo pierwokupu. A może to języczek u wagi? To łatwe do wyobrażenia, my (Bein zwany Elevenem) zostawiamy wam F1 (Polsat ma oprócz F1 także MotoGP, WRC, GP2 czy GP3, czyli swoistą paczkę MOTO i przez to można wnioskować, że jest napalony na F1), a wy (Polsat) wpuszczacie nas do was :-) NC+ nie może nas szantażować dalej niewpuszczeniem nas na ich platformę (pojawiające się plotki), że musimy odpuścić Premier League, na której nam zależy, bo chcemy mieć paczkę piłkarską. Ja to tak widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zapominaj o BeIN ;), który nie wiedzieć dlaczego kupił i zapodał LL w Elevenie ;)

 

@STARS.TV za Elevenem oficjanie stoi MP Silva, podmiot, który kupił naszą ekstraklasę za 150 mln PLN, kupił też Serie A, Ligue 1 i inne prawa...kasy mają dość. A kto wie czy to nie jest zaczątek BeIN w Polsce, wtedy to sprzątną cały sport godny uwagi nc+ i CP bez zająknięcia. Oni pewnie mogą jeszcze długo funkcjonować w necie. Nikt z Was nie pomyśli, ale takie funkcjonowanie do końca września za free w sieci to jest po prostu doskonała promocja i zapoznanie klienta z kontentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, możemy pisać o tym przez kolejne 100 stron. Tylko gdybamy. Życie nam przyniesie odpowiedź :)

 

Intermario, mogą. Stać ich. Ale wątpię, że są [beep]ami. Ok, wyrzućmy na polskie prawa 300 milionów złotych. Grajmy w necie za free, niech się Polacy cieszą. No bez jaj panowie. To, że oni mają dużo pieniędzy to jasne ale mają dlatego dużo pieniędzy bo je zarabiają a nie wywalają w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV za Elevenem oficjanie stoi MP Silva, podmiot, który kupił naszą ekstraklasę za 150 mln PLN, kupił też Serie A, Ligue 1 i inne prawa...kasy mają dość. A kto wie czy to nie jest zaczątek BeIN w Polsce, wtedy to sprzątną cały sport godny uwagi nc+ i CP bez zająknięcia. Oni pewnie mogą jeszcze długo funkcjonować w necie. Nikt z Was nie pomyśli, ale takie funkcjonowanie do końca września za free w sieci to jest po prostu doskonała promocja i zapoznanie klienta z kontentem.

Oficjalnie to nie MP & Silva, a The Channels Co. Ltd, w którym jest człowiek z MP & Silva, który już tam i tak nie pracuje. W nc+ też pracuje człowiek z MP & Silva na Polskę/Europę Wschodnią, a jakoś nowych praw nie sprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989
Jakie miejsce na satelicie, oni nawet z dużymi kablówkami nie są w stanie się dogadać.

 

A może nie chcą? Jeszcze. Czekali długo na La Ligę żeby wzmocnić swoją pozycję negocjacyjną, dołożą jeszcze pewnie NFL i NBA, uruchomią trzeci kanał i będą dopiero wchodzić na rynek. Dla mnie to wszystko jest przemyślane. Zobaczcie, że mamy ponad 400 stron dyskusji na temat Eleven! O czym to świadczy? O tym, że temat żre, ludzie są zainteresowani nowymi kanałami. Do tego w sieci wrze, strona C+Sport i NC+ na FB jest bombardowana przez widzów. To są starzy wyjadacze. Weszli do Netii, aby się uwiarygodnić i co? Teraz wiadomo, że to nie "kanał widmo", jak wielu wieszczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zapewne chcą dużą kasę od "gniazdka"... :) Gdyby było tanio to by było błyskawicznie, oferta kanału jest bardzo dobra, dosłanie się do jakiegoś punktu styku skąd wszystkie istotne kablówki mogą pobrać HD światełkiem to są godziny robocze a nie tygodnie robocze. Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo i tyle. Natomiast sprawa sat to jest grubsza sprawa czego niektórzy tu nie chcą pojąć. Trzeba wynająć od kogoś całkiem sporo pojemności na transponderze (dwa kanały w HD) To na serio KOSZTUJE, nie 100 tyś miesięcznie. Tak, tak.. wiem, że oni mają dużo kasy i ich stać na milion pln miesięcznie za samo miejsce na sat, wiem. Trzymam się jednak opcji, że oni chcą tu zarobić a nie wywalać kolejne miliony w piach. Ogarnijcie się proszę bo ilość fantazji jakie w tym wątku się pojawiły jest zawstydzająca :)

 

Intermario, chłopie.. własną platformę bo mam dwa kanały sportowe? Nawet niech to będą dwa najlepsze sportowe kanały na świecie to gdzie tu do platformy?? Zbudowanie czegoś takiego jak CP czy nc+ to jest w tej chwili GIGANTYCZNY wysiłek finansowy, czasowy, masakra. Walka na bardzo wiele lat. Przestań. Muszą się dogadać z CP, wtedy nc+ będzie pod ścianą. Jak się nie dogadają to oni będą pod ścianą i tyle. Odpowiedź poznamy za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EDIT: a jak już tak funkcjonują w tym necie i zaoferują za ten stream jakąś opłatę to pewnie wielu się skusi, bo u nas jeszcze czegoś takiego nie było ;)

Ty na pewno, jak napisałeś za 20 zł. Jakoś nie wydaje mi się, że jeszcze wielu takich napalonych gości się znajdzie. Ja na pewno nie, mimo że uwielbiam La Ligę. Będą w Vectrze lub nc+, mogę coś dopłacić, ale za stream!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV jako człowiek który w tym siedzi, jak myślisz o co chodzi z tym Eleven? Bo na logikę to nie można ich biznesu pojąć. Mają praw że CP czy nc+ miałyby problem z ich wykorzystaniem. Budują zespół, redakcję, studio a póki co nadają w necie i jednej prawie kablówce i nie zanosi się na więcej. Ktoś się przeliczył czy to początek większego biznesu grubego gracza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...