Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

STARS.TV nic nie kosztuje bo jest kanałem FTA :) Nie zatrzymały się, po prostu dobrze liczą kasę. Jakie są opcje.. albo kanał wchodzi do pakietu i wtedy operator musi po prostu zmniejszyć swój zysk a nie dostaje nic w zamian, bo co dostaje..Uśmiech abonenta? :) Albo wstawić w opcji płatności dodatkowej, chcesz abonencie kanał to zadzwoń, zamów, zapłać a my ci włączymy. Co wybiorą? Więksi moim zdaniem wybiorą bramkę numer dwa.

 

 

Be89.. ktoś się przeliczył. Płatna tv w Polsce to CP i nc+ (nawet bardziej nc+ bo tam jest więcej klientów premium). A my im podkupiliśmy prawa a oni nas teraz nie chcą włączyć.. ups :) Tak, wiem, ze we Francji... ale nie wiem jak tam wygląda rynek, wiem za to jak wygląda rynek w Polsce. WIEM JEDNO PANOWIE, granie tego tylko w necie w POLSCE oznacza wielkie wywalanie kasy w piach. Więc rozmowy muszą trwać i to nowy gracz powinien się uśmiechać do CP i nc+ a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toczy się wojna o kasę. To, że nie ma ich jeszcze w kablówkach jest dla mnie dowodem, że oni sami nie kwapili się do negocjacji. Ktoś już wcześniej wspominał o tym jakich odpowiedzi udzielali kablówkom. Znam kogoś z poznańskiego East&West i podobno faktycznie na zapytania ofertowe, Eleven rzeczywiście odpowiadał, że na razie kanał jest wyłącznie internetowy (to było zanim ruszył drugi kanał). Czy coś się zmieniło, to nie wiem.

 

Faktem jest, że tak na dobrą sprawę, to Eleven potrzebuje teraz bardziej nc+ i CP niż oni Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie tego, żeby byli w stanie dogadać się z obiema platformami. W pewnym momencie będą musieli wybrać, do kogo szczerzyć się bardziej. Z jedną platformą też można robić biznes. A w każdym razie, lepsze to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be89.. ktoś się przeliczył. Płatna tv w Polsce to CP i nc+ (nawet bardziej nc+ bo tam jest więcej klientów premium). A my im podkupiliśmy prawa a oni nas teraz nie chcą włączyć.. ups :) Tak, wiem, ze we Francji... ale nie wiem jak tam wygląda rynek, wiem za to jak wygląda rynek w Polsce. WIEM JEDNO PANOWIE, granie tego tylko w necie w POLSCE oznacza wielkie wywalanie kasy w piach. Więc rozmowy muszą trwać i to nowy gracz powinien się uśmiechać do CP i nc+ a nie odwrotnie.

Jako laik zdaję sobie z tego sprawę a przecież Eleven raczej tworzą jacyś ludzie którzy chyba mają jakieś pojęcie. Przynajmniej tak powinno być a można odnieść wrażenie nałapali jakichś amatorów skoro jakiś ludź z Eleven mówi o prepaidzie w Conax. To chyba nawet wtedy wyliczałem ilu ludzi musieliby skusić i za jaką cenę by tylko pokryć koszty nadawania przez satelitę. To już zamiast takich fachowców mogli zatrudnić najaktywniejszych userów z forum. :D A propos nadawania w necie zauważyłem że na oficjalnym twitterze MP&Silva bardzo ekscytują się nadawaniem w necie. Regularnie pojawiają się wpisy mówiące o ile wzrosła oglądalność przez streamy, używanie Smart TV, tabletów itd. Może uwierzyli Tuskowi że Polska to zielona wyspa i już jesteśmy bogatym narodem? :D

 

 

I wcale się nie dziwię, że im zależy na bramce numer 1 bo z bramki numer 2 biznes będzie cieniutki.

Bramka numer 2 to Solorz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak, staram się to powiedzieć od 316 stron :) nc+ i CP nie stracą NIC jeśli nie włączą 11 do oferty, NIC.

A ja będę się upierał, że może im pomóc własny pre-paid. Widzowie sportu to bardzo specyficzna grupa. Są w stanie na dzień przed imprezą sportową podpisać kilkuletnią umowę z platformą, aby móc obejrzeć tę imprezę, więc tym bardziej będą skłonni kupić kartę i opłacać ją na zasadzie pre-paid. A jeśli na taką ofertę nie będą składały się tylko dwa własne kanały to bym bardziej sukces jest murowany. Pod jednym warunkiem - rozsądna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że wy nie potrzebnie straszycie niektórych. Szczerze nie rozumiem sformułowań typu "zrobiło się ciekawie na rynku praw sportowych"

Czy ciekawe jest to że nie można już oglądać w TV fajnych meczów ? Że człowiek nie może już wieczorem po pracy chce odpocząć i odpalić mecz ulubionej ekipy ?

To naprawdę psuje nastrój i jest przykre po prostu.

 

Moim zdaniem ostatni komunikat nc+ był inny od wszystkich.Jawnie zareklamowali stację Eleven wspominając o niej na swoim FP.

Oni pokazali że rozumieją problem i faktycznie chcą dodać ich do oferty.

Nie wyobrażam sobie żeby ich nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Be89.. ktoś się przeliczył. Płatna tv w Polsce to CP i nc+ (nawet bardziej nc+ bo tam jest więcej klientów premium). A my im podkupiliśmy prawa a oni nas teraz nie chcą włączyć.. ups :) Tak, wiem, ze we Francji... ale nie wiem jak tam wygląda rynek, wiem za to jak wygląda rynek w Polsce. WIEM JEDNO PANOWIE, granie tego tylko w necie w POLSCE oznacza wielkie wywalanie kasy w piach. Więc rozmowy muszą trwać i to nowy gracz powinien się uśmiechać do CP i nc+ a nie odwrotnie.

 

Nie uważam się ani za lepszego, ani za gorszego kibica kanapowego od innych, kablówkę mam dla innych kanałów, a C+ dokupiony dla sportu i absolutnie szokuje mnie fakt, że do tej pory kanałów Eleven nie ma w kablu... Przecież paradoksalnie przy tej ofercie, którą mają, takich kibiców jak ja, gotowych zapłacić tę dodatkową dyszkę/dwie za te kanały na pewno będzie sporo - ci z NC+ zapłacą, bo są przyzwyczajeni do dobrej piłki (zapłaczą, ale zapłacą, bo nie wierzę, że dostaną od NC+ cokolwiek za darmo, co najwyżej na początek), ci z kablówek z paczką C+ też, a ci z CP chętnie by się na coś takiego rzucili widząc, że mają za niewielką kasę mnóstwo dobrego, nowego dla nich, sportu. Popieram tezę, że za chwilę paczka Eleven będzie ogólnodostępna, dziwi mnie tylko fakt, że trwa to tak długo, przecież zapotrzebowanie na nich widać gołym okiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...