Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chcieliście nowy program sportowy to macie.

Takie było narzekanie na canal+ sport , teraz oglądamy w internecie marnej jakości .

Każda zmiana nie jest dobra dla klienta

 

Spokojnie nie szalej, kazdy ma dosc tego cyrku, ale dajmy im szanse. Niech beda w TV, pokaza swoje magazyny, studia itd, wtedy mozna oceniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety z La Liga to nie jest straszenie tylko przed meczem Juve - Udinese zapodali reklamę La Liga. Nie wiem czy to był przypadek (i im coś uciekło przypadkowo) czy było to celowe. Jednak później Arab od BeIN potwierdził, że Eleven ma La Ligę. I ok sam Arab może nie jest wiarygodny? Ale co z reklamą? Bo im więcej o tym myślę to już jestem przekonany, że La Liga będzie w 11.

Dziwne,że tylko przed meczem Juve Udine była reklama La Ligi - teraz w przerwie Marsylia Troyes i Fiorentina nie pokazali tej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat tnie czy jest na pełnym ekranie czy nie,ale ja mam jedynie 1 mbit/s, także serwer player.pl może być obciążony. Dla kibica tak jak pisałem optymalne było by rozwiązanie gdyby La Liga została w NC+. Jednak Eleven wie,że La Liga w ofercie by znacząco podniosła atrakcyjność oferty i bardzo polepszyła pozycję negocjacyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego. Tylko teraz jest problem, żeby te wszystkie prawa pomieścić na dwóch kanałach. No i ciekawe kto weźmie się za komentowanie, bo nie widzę w obecnej ekipie osób nadających się do tej ligi. Muszą jak najszybciej dołączyć do platform, bo jednak oglądanie streamu na necie jest trochę męczące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego. Tylko teraz jest problem, żeby te wszystkie prawa pomieścić na dwóch kanałach. No i ciekawe kto weźmie się za komentowanie, bo nie widzę w obecnej ekipie osób nadających się do tej ligi.

Nie wyobrazam sobie aby nie powstal trzeci kanal. Co do komentatorow to zapewne wezma Rabija. Podobno trwaja tez rozmowy z Laskowskim. Moze tez kogos wezma z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwóch kanałach powinni to ogarnąć, nawet z La Ligą.

Ogarną ale znów ucierpi na tym włoska jak i francuska. Nie ma co marzyć o 3 kanale. ludzie 2 kanały sportowe to juz dużo, polsat może sobie pozwolić na cośtakiego albo cyfra które maja swoje platformy ale nie eleven, przynajmniej nie teraz;p Nie ma co sugerować sie tweetami, ja czekam na oficjalne potwierdzenie, ile było tweetów że eleven wygrało a wygrało bein, jeszcze sie nie nauczyliscie by z twittera nie wyciagac pochopnych wniosków?;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tenis, to turnieje raczej zajmują czas w tygodniu, półfinały i finał jedynie w weekend, jeszcze najcześciej w godzinach, do 17-18. Ręczna też jest w różnych porach. Przecież nie muszą wieczorami dawać meczu Włoskiej, Francuskiej i Hiszpańskiej. Po prostu wybiorą 2 najciekawsze z 3. Francuska grywa też w piątki, w weekend o 14 czy 17. 4 mecze Hiszpańskiej, 4 mecze Włoskiej, 3 lub 4 mecze Francuskiej jak najbardziej do pokazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Borek nie napisze otwartym tekstem,że po prostu nie są zainteresowani. Prawda jest taka,że Canal+ przez lata nie miał żadnej konkurencji jeśli chodzi o ligi zagraniczne. CP stawia na inne dyscypliny i promuje krajowe rozgrywki,a z piłki nożnej nastawiali się na duże imprezy typu MŚ czy ME. To powoduje,że są oni głównie konkurentem jeśli chodzi o prawa sportowe TVP. Z kolei TVP interesują sporty gdzie sukcesy odnoszą nasi reprezentanci i imprezy typu Igrzyska, MŚ, ME. Teraz dopiero pojawił się podmiot, który chce zbudować swoją ofertę na tym samym targecie co Canal+ . To zmieni rynek, bo Canal+, który już stracił część rozgrywek na rzecz nowego podmiotu może sięgnąć po prawa, które dotychczas nie były w ich orbicie zainteresowań i odebrać coś czy to TVP czy to CP. Na pewno jest ciekawiej na tym rynku praw sportowych w Polsce, który był troszkę skostniały,a tak jak wskazałem podział łupów dawno zrobiony i mam wrażenie,że nie za bardzo wchodzono na pola konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no w przypadku posiadaia La Ligi dwa kanały to za mało niestety, bo hiszpańska pewnie zajmie 4 mecze, to włoską i francuską zredukują do 2 (o ile :) ), a szkocka i belgijka już chyba w tygodniu jako retransmisja...a mają jeszcze ręczną, która leci głównie w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...