Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odróżnia ich też ilość spotkań i komentatorzy czujący grę - przynajmniej w lidze włoskiej, a po wpisach z tego forum we francuskiej też. :P

 

EDIT: Emocje po golu wyrównującym dla Romy naprawdę czuć - żywiołowo, a nie stwierdzenie, że padł GOL i wymuszone emocje w głosie.

Nie wiem czy oni ci coś płacą za reklamę czy co, ale piszesz straszne bzdury kolego. Oglądałeś kiedyś mecz w porządnym HD na porządnym telewizorze, czy ograniczasz się do streamów na laptopie? Bo zdaje się, że to drugie. Sorry, ale wolę oglądać mecz z jakimś beznadziejnym komentarzem albo nawet bez, ale w za[beep]istej jakości, a nie jakieś [beep]one streamy w jakości rodem z PRL. Jeśli dla ciebie to żadna różnica to gratuluję. No ale najważniejsze, że za darmo prawda? Reszta się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odróżnia ich też ilość spotkań i komentatorzy czujący grę - przynajmniej w lidze włoskiej, a po wpisach z tego forum we francuskiej też. :P

 

EDIT: Emocje po golu wyrównującym dla Romy naprawdę czuć - żywiołowo, a nie stwierdzenie, że padł GOL i wymuszone emocje w głosie.

Nie wiem czy oni ci coś płacą za reklamę czy co, ale piszesz straszne bzdury kolego. Oglądałeś kiedyś mecz w porządnym HD na porządnym telewizorze, czy ograniczasz się do streamów na laptopie? Bo zdaje się, że to drugie. Sorry, ale wolę oglądać mecz z jakimś beznadziejnym komentarzem albo nawet bez, ale w [beep] jakości, a nie jakieś [beep] streamy w jakości rodem z PRL. Jeśli dla ciebie to żadna różnica to gratuluję. No ale najważniejsze, że za darmo prawda? Reszta się nie liczy.

 

Nigdy nie oglądałem niczego na streamach bo mam nc+ i CP i to od wielu lat. I widzę owszem różnicę, nigdzie nie napisałem, że nie. Jednak podoba mi się podanie np. ligi włoskiej z komentatorami i ilością spotkań i jest to dla mnie to przełknięcia, bo patrząc na 55" tv z odległości 4m nie widzę jakoś pikselozy.

 

Co do rwania streamu, ja mam go płynny (komp i7 3,4 Ghz i 16 GB RAM)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze włoskiej kolejny plus w stosunku do nc+, bo pojawiają się na stadionie w przerwie, a nie 15 minut reklam i autopromocji...

 

EDIT: Do tego pokazują statsy...

No i cóż zrobić, jak tego w prawdziwej TV nie ma!

 

Wolę "nieprawdziwą" tv, jak to nazwałeś niż dwa mecze na kanale technicznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślecie link do streamu eleven, tego co można wkleić do vlc? Tyle w tym wątku postów że nie mogę ich znaleźć. A jeszcze lepiej byłoby, gdyby był ktoś tak mili i podesłałby mi je na pw.

 

sam musisz sobie wygenerować, bo do każdego uruchomienia dodawany jest token, znajdziesz link , w google chrome wpisz sobie:

 

view-source:http://www.elevensports.pl/

 

potem CTRL+F i wyszukaj ch01 - to będzie link kanału Eleven

lub ch02 i tam będzie link kanału Eleven Sports. Link będzie podkreślony więc łatwo znajdziesz link zacznie się po frazie "stream="

w czterech miejscach trzeba zmienić ~ na =

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko mecz Romy, więc na jego podstawie się wypowiem. Jakość może nie zachwycała, ale tragicznie nie było. Bardzo podobał mi się żywiołowy komentarz, którego w nc+ często nie było przy tej lidze. Ładna jest też nowa grafika ligi, a szczególnie scoreboard. Żałuję tylko, że wszystkich meczów Serie A nie może komentować duet Święcicki - Czachowski :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...