Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dekoderach z linuxem we wtyczce IPTV od @samsam. Oba streamy działają bez problemów.Nie trzeba wyciągać linków , zaś obraz dużo się poprawił względem tego co tam było.

 

Kolego w wersji "76.02.00.00":

- do hosta webstream doszła nowa kategoria "Others" w tej chwili z kanałami http://www.elevensports.pl/

 

Pozdrawiam,

SSS

Tak więc można spokojnie oglądać na tv bez marudzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zrobiłem wg twojej instrukcji i spróbowałem otworzyć w VLC, wyskoczył mi błąd:

Twoje dane wejściowe nie może być otwarte:

Program VLC nie może otworzyć MRL '*cały ten adres*'. Szczegóły błędu można znaleźć w dzienniku.

 

Może po tym jak dodali ten drugi kanał brakuje mi jakiejś wtyczki żeby oglądać w przeglądarce?

Dodam jeszcze że na innej stronie ze streamem (drhtv) też coś mi blokuje, bo wyskakuje komunikat "error loading stream could not connect server"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze włoskiej kolejny plus w stosunku do nc+, bo pojawiają się na stadionie w przerwie, a nie 15 minut reklam i autopromocji...

EDIT: Do tego pokazują statsy...

No ale TV muszą z czegoś "żyć", w zasadzie w każdej stacji sportowej w Polsce są reklamy i zwiastuny w przerwie (jak tenis czy boks to tych przerw nawet dużo więcej), a że ESN nie ma co puszczać (w sensie reklam) to wracają na stadion, bo przekaz ze stadionu leci przecież cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak to jest możliwe, że mnie na łączu 20 Mb przy odpalonym dodatkowo meczu Śląska w Canal+sportOnline nie tnie, a Wam tnie :D Dodam, że mam ustawioną jakość 2,5.

 

A mi C+SOnline nie tnie a to coś tnie. I mnie nie interesuje dlaczego, skoro jedna usługa działa to widać i druga by mogła a i tak jedyne zadowalające wyjście to nadawanie na sat. Streamy są dobre jako backup jak już inaczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odróżnia ich też ilość spotkań i komentatorzy czujący grę - przynajmniej w lidze włoskiej, a po wpisach z tego forum we francuskiej też. :P

 

EDIT: Emocje po golu wyrównującym dla Romy naprawdę czuć - żywiołowo, a nie stwierdzenie, że padł GOL i wymuszone emocje w głosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu ani z płynnością, ani z jakościa. Potrzebny jest tylko porządny komputer i łącze. Jeśli dajecie to z laptopa warto wyłączyć mirroring ekranu, tak żeby szło tylko na TV - bo wtedy rzeczywiście wiekszość tych mobilnych procków nie wyrabia.

 

http://s28.postimg.org/id8fm5sal/Screen ... _04_45.png

http://s1.postimg.org/d3fj5l85b/Screen_ ... _09_05.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...