Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Slucham, ze co?! Ahaha :D Dobra a teraz na powaznie - moglby ktos napisac konkretnie co sie dzieje? Poszly jakies ploty i teraz nagle jakas akcja znikad, ze La Liga w Eleven, a potem od 2017 w beIN Sports PL o ktorym oczywiscie nie bylo zadnych informacji. Nie wiem jak przetrawic i poukladac te wszystkie informacje.

Juz w ogole ta akcja z Eleven, ktora ma byc podstawka w PL i BEL do wejscia beIN Sports to chyba tego by Spielberg nie wymyslil :crazy:

Z plotek nie wyciągamy wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven Sports Network pokaże mecze ligi hiszpańskiej w piłce nożnej przez najbliższe dwa lata.

Prawa do emisji spotkań La Liga w Polsce nabyła telewizja beIN Sports. Informację na Twitterze potwierdził Andrea Radrizzani z MP&Silva. BeIN Sports porozumiała się z telewizją Eleven Sports Network, która pokaże mecze ligi hiszpańskiej w swoich stacjach.

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,18580 ... n=FB_Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś chyba o Wolskim.
Nie zapomniałem, mi bardziej odpowiada osoba Laskowskiego i bardzo żałowałem, że "musiał" odejść z C+. Do dzisiaj komentarz ligowego klasyku wspominam z sentymentem. Osobiście Wolski mi nie odpowiada, choć wiem, że u wielu osób jest na szczycie komentatorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś chyba o Wolskim.

Sure, tylko Wolski jest mocno związany z nc+ więc na pewno nie odejdzie. Komentował będzie LM i Ekstraklasę. To dzięki nc+ dostąpił zaszczytu komentowania finału LM w poprzednim sezonie. Więc jeśli szukać speców od La Ligi, którzy mogą to fajnie pociągnąć w ELEVEN to Laskowski jest mocnym kandydatem. Nie tylko do komentatorki, ale też do studia, które przecież ma funkcjonować od 22.08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czytam artykul na Satkurierze i nie wierze ... https://satkurier.pl/news/118555/wielkie ... olske.html

Widzialem tez screena jak potwierdzil ten gosc na TT:

Informację o nabyciu praw do emisji spotkań La Liga w Polsce przez beIN Sports potwierdził na Twitterze Andrea Radrizzani z MP&Silva (firma zajmuje się zarządzaniem i sprzedażą praw do transmisji sportowych, więc to potwierdzenie ma dużą wagę).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś chyba o Wolskim.

Sure, tylko Wolski jest mocno związany z nc+ więc na pewno nie odejdzie. Komentował będzie LM i Ekstraklasę. To dzięki nc+ dostąpił zaszczytu komentowania finału LM w poprzednim sezonie. Więc jeśli szukać speców od La Ligi, którzy mogą to fajnie pociągnąć w ELEVEN to Laskowski jest mocnym kandydatem. Nie tylko do komentatorki, ale też do studia, które przecież ma funkcjonować od 22.08.

Co do studia, to Mirosławski mi napisał że nigdy nic nie było pisane że startują w studiu od 22.08.

Napisał że niebawem tak będzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez mi sie tak wydaje - to jest powazny gosc. Eleven ladnie zrobilo w Polsce ludzi ogladajacych pilke nozna - jedyne co zostaje, to zostawic ten twor, zeby umarl smiercia naturalna - Ja probowalem ogladac chociaz Ligue 1 ktora mnie interesuje, ale tam sie po prostu nie da, dalem sobie spokoj i nie ogladam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może stracą mniej niż miliony które musieliby wydać na te wszystkie prawa? Ktoś to policzył w ogóle?? Jaka była oglądalność meczyków w canal+? Dajcie datę jakiegoś to zaraz sprawdzimy :)

 

Dokładnie tak samo uważam :) Już ze 100 razy to pisałem....a za chwilkę Eleveny będą w nc+ - założę się - wtedy mamy platformę z większą ilością spotkań, i na której jest wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca-Real 465tyś widzów, ładnie ale to hit hitów który interesuje nawet ludzi takich jak ja czyli mających ligę hiszpańską w nosie :) A jakiś zwykły meczyk?? :)

 

p.s.

@brzosman, to nc+ z CP mogą napsuć bardzo dużo krwii Eleven czy komuś kto kupił te prawa na Polskę jak go nie włączą do oferty. Wtedy ta kasa idzie w piach, na samym necie i kablówkach nie do zarobienia po prostu. Rynek płatnej tv w Polsce to nc+ i CP, amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może stracą mniej niż miliony które musieliby wydać na te wszystkie prawa? Ktoś to policzył w ogóle?? Jaka była oglądalność meczyków w canal+? Dajcie datę jakiegoś to zaraz sprawdzimy :)

 

Dokładnie tak samo uważam :) Już ze 100 razy to pisałem....a za chwilkę Eleveny będą w nc+ - założę się - wtedy mamy platformę z większą ilością spotkań, i na której jest wszystko...

Też się właśnie zastanawiam czy aby będą, ale Święcicki napisał "No dobra, mozecie powoli sie odzwyczajac sie od La Liga w NC+" więc to chyba nie takie pewne, no chyba że miał na myśli kanały canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...