Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się czyta podenerwowanych abonentów nc+. Może do was dotrze nareszcie, że skończyło się sportowe eldorado na wyłączność. Będziecie upajać się w weekendy ligą angielską i wybrakowaną Ekstraklapą.

Czekam na oficjalne potwierdzenie o przejęciu praw do ligi hiszpańskiej. Oby jeszcze wygrali przetarg na LE. Im mniej powtórek w dni robocze, tym lepiej.

Liga hiszpańska, francuska, włoska, belgijska, szkocka, Liga Europejska, za dajmy na to 20 zł kontra Liga Mistrzów, liga angielska i część Ekstraklasy za 50 zł (tyle biorą w UPC).

Zdecydowanie wybieram to pierwsze i śmiem twierdzić, że ludzi którzy chcą mieć piłkę na poziomie za niewielkie pieniądze będzie multum. Ogółem twierdzę, że Eleven Sports, oczywiście w sytuacji gdy wejdzie do wszystkich operatorów, ma szansę najlepiej zarabiać w Polsce na sporcie. Jeszcze dobra reklama by się przydała, bo o Eleven dotąd wie tylko garstka.

Przypomnę tylko że Eleven nie startuje w przetargu o Lige Europy.

No i dobrze. Mając tylko dwa kanały pokazywaliby LE jeszcze gorzej niż Canal+.

 

Idman jest czysto teoretycznie, u mnie na 110 zero sygnału z 46E.

Że tak powiem, szukasz zdecydowanie za daleko od 13E ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od tego zagraniczne kanały kodowane (Bein Sport). W HD i z godzinnym studiem i wywiadami.

Po co placic za cos co jest za free ? No chyba że kradniesz sygnal tv ale wtedy byłbyś zwyklym zlodziejem...

 

Mam wykupioną kartę Bein Sport i odbieram na dekoderze. Za darmo mówisz? A opłacisz mi szybki internet miesięcznie? Ja mam tylko internet z aero2. Ten internet rocznie wyszedłby drożej niż beinsport (900 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa Eleven:

- liga francuska

- liga włoska

- liga szkocka

- liga belgijska

- Emirates FA Cup

- Arsenal Media

- AC Milan Channel

- Turnieje ATP 250

Narazie tyle wiadomo na 100%, pojawiają się plotki o prawach do ligi brazylijskiej i NFL.

 

W C+ sukcesem było gdy pokazali 3 mecze ligi francuskiej.

W Eleven ma być aż 6 meczów i do tego jeszcze świetny magazyn Ligue 1 Show produkowany przez beIN Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...